Виртуални асоциации за останалите НЕМСКИ грации- 33

  • 8 541
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 584
който ме превари, нека....ми zабравих как беше.
"Kойто ме певари, нека натовари" казвахме ние като деца Crazy

# 16
  • Мнения: 434
Добрутро!
От жегата халюцинирам, Сърфи иска да асоциирам!

Мацки, тук живакът удари вчера 36 градуса, добре че къщата е гранитена и има естествен климатик! Бяхме през уикенда в  Музеумсдорф Кикеберг, моят мъж и негов приятел се бяха записали на курс за ковачи. Проклеха се трижди за това си решение, но пари бяха давали и не вървеше да се откажат. И така както размахваха чуковете пред буйни огньове, излизаха на 35-те градуса отвън да се разхладят малко! Накрая се похвалиха с по един остен, поне ще влязат в действие следващия път, когато решат да дават грешни пари за неизживяно детство. Не че имам нещо против, но не ми се слушат мрънкания накануне, че не му се ходело.

Неса, лелките от самодейния събор не са ли онези, които искаха да правят българска църква в Хамбург? Онези със снимките около чевермета, шарени битови покривчици и носии?

А какво значи двойна херния? Сори, но медицински лица вече не пишат,  взаимопомощ е нужна

# 17
  • Мнения: 7 605
Добро да е   bouquet

Моето гардже днес е с фиба и опаШ4ици.....с по 3 косми, ама важното е да имаме при4еска  bowuu   Laughing

 
Оу, ай, честито! Нек се любят
сърцата, нек се раждат деца!

Бих добавила "Нека се оби4аме, беz да се събли4аме"  Heart Eyes 

# 18
  • Мнения: 3 521
Татяна, дай снимка...
Като се очифтосат Мамун и Мр.Грийн да не се получи оня zеления хибрид, които се смята zа виновник zа СПИНосването на човечеството newsm78

# 19
  • Мнения: 2 907
моят мъж и негов приятел се бяха записали на курс за ковачи.

Мишке, извинявай, ама не мога да не се захиля  Laughing Laughing Laughing И какаво сега, чука ли мъжът както трябва или курсът не струва  Laughing

# 20
  • Мнения: 434
абе уж за подобряване на техниката било
координация, опън, напън и ритъм

# 21
  • Мнения: 1 817
Хелло, момички!  Hug
Пие ли някое бебе-дете милупа  newsm78 ? Случайно попаднах на тази не особено добра новина  Rolling Eyes !

Milupa ruft Säuglingsnahrung Milumil 1 zurück

Friedrichsdorf (dpa) - Wenige Tage nach Bebivita hat auch Milupa Säuglingsnahrung zurückgerufen. Bei einer routinemäßigen Nachuntersuchung seien in einer Packung des Produkts Milumil 1 Anfangsnahrung "geringe Spuren eines unerwünschten Keims" gefunden worden.
Aktuelle Rückrufaktionen
    * Milupa ruft Säuglingsnahrung Milumil 1 zurück
    * Kaufland ruft Schattenmorellen im Glas zurück
    * Bebivita ruft Babymilch zurück
Angebote
    * Nahrungsergänzungsmittel
Schlafendes Baby
Nach Bebivita ruft auch Milumil Säuglingsnahrung zurück.
© dpa

Das teilte das im hessischen Friedrichsdorf ansässige Unternehmen mit. Es handelt sich um Packungen mit dem Mindesthaltbarkeitsdatum 23.02.08. Bei den Keim handelt es sich - wie beim bayerischen Konkurrenten - um den Keim Enterobacter sakazakii, der nach Angaben des Bundesinstituts für gesundheitlichen Verbraucherschutz und Veterinärmedizin zu lebensgefährlichen Darm- oder Hirnhautentzündungen führen kann.
Milupa betonte, dass bei korrekter Zubereitung entsprechend der Packungsanleitung "keinerlei Gesundheitsrisiko" bestehe. Eine Gefahr bestehe nur, wenn die angerührte Babymilch über mehrere Stunden warm gehalten werde, sagte ein Sprecher.
Die Lieferung ist seit Mitte Februar im Handel und nach Einschätzung von Milupa "bereits fast vollständig verzehrt". Es habe bislang keinerlei Beanstandungen oder Beschwerden von Verbrauchern gegeben. Käufer könnten Packungen mit diesem Haltbarkeitsdatum im Handel umtauschen.
Informationen gibt es bei einer Telefon-Hotline mit der Nummer 0800/73 75 000.

Ето и линка за рюкруфакциона на Бебивита:
http://magazine.web.de/de/themen/gesundheit/ernaehrung/gesund-er … 4,f=linkL2_2.html

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 12:50 от ZiMa

# 22
  • Мнения: 2 907
Милумил 1 давах на дребито едно време. Хайде няколко псувни и за Милупа корпорейшън  #Cussing out

Провокирайте ме, сега ви се е паднало, днес ми е ден за псуване!

# 23
  • Мнения: 3 521
Егати, тия сладурковци са направо zа бой #Cussing out.

# 24
  • Мнения: 2 907
Малей, сега от чисто любопитство погледнах най-първата тема на немските мами. И си викам " аз се включих много по-късно", което е така, не смеех, понеже нали не съм в ДЕ...и какво да гледам - в най-първата тема една жена пита за детски и кой е първият , който и отговаря - мое Величество   Mr. Green Хубаво е да изживееш отново Началото.
Но пък после не съм писала една година в немските теми, докато Вечка ми каза " абе ти си немска мама, защо не пишеш при нас?"...

Мамунке бе, какво стана с бутилката Ст. Емилион? Аз чух, че пощата била в стачка...да не би това да е причина да се бави. Хайде да ги напсувам и тях - ********  *******   *********   ******

Който иска превод на псувнята, на лични моля Wink

# 25
  • Мнения: 3 423
Тъкмо реших клин клин да избие
и се хванах да гладя ризите на
мъжа си, че, като го заглеждат,
да не ме псуват разните му там
гърли и да искат да го спасяват,
па се присетих за Бебивита. И си
включих компютрото, та да ви кажа.
Обаче младото спийдмесиг вече се е
изказало. Дали обаче това с храните
не е заговор на Нестле и Хипп... Все
си мисля такива неща, Тома неверни.

Мистик. Дали да не облазя френската
тема?! Само ако там е моята зелена,
или не, май беше вече черна мамба.
Що пък и аз да нямам какво да кажа.

Татяна, честито за плитките! Аз пък се
чудя, дали на чомачко ще му отиват.
Щото вече е пуснал такива къдрици, че
с право ме питат момче ли е или момиче.
Пък хич не ни се иска да го подстригваме...

Мишка, за първи път чувам за курс за ковачи.
Мистик е поставила много уместен въпрос обаче.

# 26
  • Мнения: 911
Малик zа щастие след кърменето откаzа всякакви адаптирани млека, така че проблемът ни остана спестен. А и все пак беше подчертано, че опасност има само, ако млякото се държало топло с часове, а пък ние всички сме чели книжки и zнаем, че така се не прави.
Мистик, Ст. Емилион CrazyМммммммммммммм.......Обожавам. Ако се иzгуби, ще псувам с теб. И все искам да ти кажа, че Мойzана е почти нетърпимо красиво обръщение. Аz до ден днешен zа майка ми съм просто Мойсхен. Представи си раzвеселените лица на хората, когато в препълнен кауфхаус майка ми викне "Mäuschen, komm mal her!", а вместо петгодишното ú внуче доприпка 30 годишна, блиzо 1,80м висока жена Shocked Виж, ако викаше Мойzана, щяха да си мислят "Я, какво красиво и иzтънчено име има таzи, дали не е от Луиzиана?"

# 27
  • Мнения: 7 605
А и все пак беше подчертано, че опасност има само, ако млякото се държало топло с часове, а пък ние всички сме чели книжки и zнаем, че така се не прави.

А бе де да беШе така, уви  Sad   Скоро 4етох в един друг подфорум как една жена раzкаzваШе, 4е в продължение на 2 месеца ве4е дава на бебето си преz 4 4аса Панадол, zаЩото му никнели zъби, и пита дали било вредно  #Crazy  Cry  Cry  Cry

# 28
  • Мнения: 911
А и все пак беше подчертано, че опасност има само, ако млякото се държало топло с часове, а пък ние всички сме чели книжки и zнаем, че така се не прави.

А бе де да беШе така, уви  Sad   Скоро 4етох в един друг подфорум как една жена раzкаzваШе, 4е в продължение на 2 месеца ве4е дава на бебето си преz 4 4аса Панадол, zаЩото му никнели zъби, и пита дали било вредно  #Crazy  Cry  Cry  Cry
Shocked
ми не е вредно, ако успоредно с това му връzва червен конец против уроки и му бае редовно.

# 29
  • Мнения: 1 242
Мистър Грийн чудесни,
слуша моето сърце тук песни.
Нямам и идея бедна
как така от пръв  път ти прогледна
в моята душа дълбока
със очите на жабока,
че съм поетеса класна,
класна, класна, но и явно страшна,
Щом у теб оставям впечатление,
че обидена съм с няк´во твое мнение.
Няма нищо вярно във това,
всичко си е само на игра.
Аз обичам те от все сърце
и харесва ми то туй хорце,
що със тебе ний играем
и за в бъдеще любов че си желаем.

Шефът досега опява,
затова и отговорът закъснява.

Хай` със здраве, че то таз година булка,
догодина - люлка!  Mr. Green

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 21:29 от Мамунката

Общи условия

Активация на акаунт