Какво Ви кара да се чувствате щастливи?

  • 1 306
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Всичко и нищо .

# 16
  • Мнения: 399
Това,че обиколих половината свят ме направи много щастлива! smile3549
Усмивката на бебка ме прави  безумно щастлива!
Това,че сме здрави и сме заедно също ме прави щастлива!

# 17
  • Мнения: 669
Че са здрави хората, които обичам!  bouquet
Дъщеря ми ми дава и сила, и щастие, и смисъл, и отговор на изконни въпроси!

# 18
  • Мнения: 669
Магито, благодаря за темата!!!  bouquet

# 19
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Разбира се ,че децата и мъжа ми ,моментите когато сме заедно и се забавляваме.

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Синът ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes- грейналите му очички, смехът му, усмивката му, дори сладкото му намръщено личице, опитите му да прави първите си крачки, целувката на мъжът ми и моментите, когато не ме дразни Mr. Green и още много много неща Wink

# 21
  • Мнения: 2 116
Синът ми!  Heart Eyes Макар и различен, той е най-хубавото, което имам!  Hug Всеки негов напредък ме прави безумно щастлива!  Two Hearts И баща му разбира се!  Laughing   Hands Thumbsup

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Синът ми!  Heart Eyes Макар и различен, той е най-хубавото, което имам!  Hug Всеки негов напредък ме прави безумно щастлива!  Two Hearts И баща му разбира се!  Laughing   Hands Thumbsup
Да ви е жив и здрав! Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 2 116

Благодаря!   bouquet

# 24
  • Мнения: 223
толкова е хубаво когато човек е щастлив и хубавите моменти в живота са повече отколкото лошите..желая го на всички от все сърце Hug

# 25
  • хасково
  • Мнения: 107
Малкото ми слънчице - разтапям се само като се усмихне

# 26
  • Мнения: 120
Аз нямам деца, за които да кажа, че ме карат да се чувствам щастлива, само като погледна. Обаче и не изпитвам такава потребност, само на 23 съм и имам толкова желание за професионално развитие и планове...

Това което ме кара да се чувствам истински щастлива е, когато чуя как се завърта ключа на входната врата, когато приятелят ми се прибира вкъщи след работа и когато , въпреки че е скапан от работа, ми носи нещичко - шоколад, плодове, даже и само една обикновена вафла - самият факт, че иска да ме зарадва и не ме приема за даденост вкъщи.  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 775
Откакто бях 6 месеца с пареза на краката се научих да се радвам на малките неща. Научих се, че това, което имаш днес, утре може и да го нямаш. И че трябва да се радваш на всеки миг и да го изживееш сякаш е последният. Радвам се, че мога да
ходя, че мога да излизам с децата, на слънцето, на синият цвят на небето, на вятъра, на приятелите... Толкова неща, които преди бяха даденост. Това промени целият ми мироглед.
Синът ми!  Heart Eyes Макар и различен, той е най-хубавото, което имам!  Hug Всеки негов напредък ме прави безумно щастлива!  Two Hearts И баща му разбира се!  Laughing   Hands Thumbsup
Hug

Общи условия

Активация на акаунт