Спешно!!!!!

  • 2 688
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
уф, тръгвам към младост, една денонощна клииника, там ще спи срущу 15лв, утре ще го вземем и ще го подарим на който иска....ще пиша
едно черно кафяво, много сладко, прилича на вълче, уф, плача...

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 00:03 от Буболина

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Буболина, ти си... Неповторима. Оо

# 17
  • Мнения: 457
Имам още кашон от малките на балкона и панички от яденето им, ама подарих храната на последните хора дето взеха мъника. Доведи го в нас тогава, ама трябва утре да му намерим стопани.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Къде живееш, пиши на лични точен адрес и тел и тръгвам..., ще му намерим, толкова е хубаво... Confused

# 19
  • Мнения: 457
Пратих ти.

# 20
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Буболина, прекланям се пред голямото ти сърце!

# 21
  • Мнения: 9 865
Буболина и Бинито!  Hug
Страхотни сте. Бих го взела веднага, но мъжа ми има алергия... доплака ми се и на мен.
Не се включих в темата, но я следях!
Браво и дано се намери стопанин!

# 22
  • Мнения: 1 299
уф, тръгвам към младост, една денонощна клииника, там ще спи срущу 15лв, утре ще го вземем и ще го подарим на който искам....ще пиша
едно черно кафяво, много сладко, прилича на вълче, уф, плача...

По строителните обекти обичат да си гледат кученца и котета...ако няма къде другаде. Аз така веднъж пред мен кола бутна бебе кученце. Грабнах го и отидох при ветеринар, биха му инжекции, чудесии...оставих го при ветеринаря...какво ли е станало с милата душичка  Cry

# 23
  • Мнения: 1 299
В квартали като банкя, Горна баня, Драгалевци гледат по дворовете животинки. Имам познати и тя казват, че кученца и котки много се търсят по такива места Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 178
Сърцето ми разтопи .Радвам се че има толкова доброта.късмет и успех наЧинАниЕто:)

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Момичета, кученцето вече е при Binito , благодаря и от сърце, наистина направи много   bouquet Hug Heart Eyes
Утре ще го заведе на ветеринар, ще го обезпаразитяване ,има малък   проблем с крачето, дано не е счупено, защото си го държи във въздуха,от време на време го пуска, много е страдало милото, плаках като дете сега на връщане....
Има си бенка като на овчарките или вълчаците, не разбрах добре, но докато си говорехме пред блока й , минаха трима човека и се спряха да й се възхищават - такава красавица е, игрива и сладка.
Моля ви от сърце, питайте, ние също ще пуснем обяви, ще питаме в клиниките, дали някой си търси красиво, малко, сладко и добро кученце...
И то заслужава да има дом и някой, който го обича...
Моля ви Praynig Hug  bouquet Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Тръгваме към клиниката, кучета много лае в   Binito, ще пиша после...

# 27
  • Мнения: 457
Момичета, има голям проблем! Кученцето много силно лае и очаквам линч от съседите. Чухме се с Буболина и сега ще я заведем в клиниката. Изкъпах я и я напудрих против бълхи. Обаче тя е поне на 2,5-3 месеца и вече много силно лае и не иска да седи в кашона. Даже и едни мои съседи я видяха и казаха, че е минимум на 2,5 месеца. Ей, сега чакам Буболина да дойде и да водим кученцето в клиниката.

# 28
  • Мнения: 1 299
Божеее...жизнена душичка  Mr. Green От къде се взе пък то... При нас пък се появи наскоро котка с три малки котета...ми храня ги вече, какво да правя...и те душа носят Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 550
Няма как да взема кученцето, защото имам котарак, но в този сайт http://www.bezdom.info/ можете да пуснете обява. Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт