БУНТ В ПИРОГОВ

  • 5 298
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 988
естествено че ви подкрепяме! успех !
(ние сме посещавали пирогов при травми на децата, слава богу не сме опирали до хирургията, но въпреки това съм възхитена и благодарна на персонала там!)

# 16
  • Мнения: 667
Подкрепям Ви, естествено. Уважавам Ви, разбира се. Първото мнение,което съм чел, в тон със световните тенценции в педиатрията на тема фимоза от български лекар беше точно Ваше.

На тези, които твърдят, че тружениците на детската хирургия са мързеливи и не печелят, ще кажа няколко цифри – 3000 операции на година, 40 000 деца преминали през приемно отделение и противошокова зала на детска хирургия.
Хиляди спасени живота! На нашите деца, на децата на България!
Това са безспорни цифри. Вярвам им, пък и нямам други.
Помислете над щатната бройка във Вашето звено. Дали там не може нещо да се пипне. Администрацията (въобще структурите) обикновено имат свойството да се саморазширяват неограничено. Именно това може да е причината за Вашите ниски заплати.

# 17
  • Мнения: 662
ПОДКРЕПЯМ ВИ Peace

Преди няколко месеца ми се наложи да посещавам Пирогов повече от десетина пъти в рамките на един месец и съм много доволна от всички лекари в детска хирургия  bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet  а това е за Вас доцент Бранков и продължавайте да се борите!!!

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Доц. Бранков, възмутена съм че се налага да се борите за това което ви се полага по право.
Възмутих се още когато шофьорите от градски транспорт вдигнаха глас и веднага получиха подкрепа. Да ме прощават, но не съм съгласна хора завършили със зор средно образование и добили професия с едномесечен курс да изкарват по 1000 лв, защото със смените точно по толкова си докарват, а в същото време, хора учили по 5-6 години висше образование, умни и високоинтелигентни, от които зависи живота на всички нас да се борят за хляба на децата си. Да се налага да протестират за да могат да живеят що-годе достоен живот без заеми и неплатени сметки. Възмутена съм защото протестиращите са хора които работят денонощно, а не някакви мързеливи безработни цигани. И това за което се борят всъщност са го изкарали, но някой друг си го слага в джоба под формата на скъпи офиси, коли и командировки.
Аз също съм тичала неведнъж посреднощ с децата до Пирогов. Винаги е имало кой да ме приеме и да се погрижи за детето ми. За всеки спешен здравословен проблем първата болница която идва в ума ми е Пирогов. Знам че независимо от часа и деня там е мястото където мога да изтичам и да намеря помощ.
Това за мен е дъното до което може да стигне една държава - лекарите и учителите да са най-нископлатени и недооценявани. След като не уважаваме тях, няма смисъл да имаме уважение към каквото и да било друго. Колко още трябва да показваме на политиците че не уважаваме политиката им за да се сетят да променят нещата?
Нямам думи да изразя неприазънта си към дебелите им задници удобно настанени в скъпи автомобили или хилещи ни се на снимка от поредния бал. А в същото време ние тук да отделяме мизерни стотинки за болни деца.
Техните деца не се лекуват в БГ, нито учат тук за да ги интересува състоянието и на здравеопазването и на образованието.
Понякога си мисля че някой някъде седи и отброява колко човека остава още да умрат или да се заличат в чужбина за да изчезне България от лицето на земята.
ПОДКРЕПЯМ ПРОТЕСТА ВИ С ДВЕ РЪЦЕ! Пуснете подписка под която да се подпишем (не че някоя подписка е променила нещо), но нека видят управляващите колко хора застават зад вас и малко да се стреснат защото същите тези хора стигнат ли дъното на своето търпение ще се вдигнат и ще ги бутнат от топлите кресла.

# 19
  • Мнения: 1 753
Подкрепям ви! Досега, слава Богу, не се е налагало да ползваме услугите на лекарите в Пирогов. Но ВИНАГИ знам, че вие сте там и ако недай си Боже се наложи, мога денонощно да разчитам на бърза и професионална помощ.
С вас сме, вие заслужавате по-добри условия за работа, по-добро заплащане и най-вече повече уважение от..... другарите!  Peace

# 20
  • Мнения: 690
Подкрепям ви! Не може хората, които спасяват децата ни, да получават мизерни стотинки и да не могат да се усъвършенстват в професията си!!

# 21
  • софия
  • Мнения: 376
Подкрепям ви
Не знам що за държава сме щом един лекар взима два пъти по-малко от един шофьор.

# 22
  • Мнения: 2 774
Писах го вече в друга тема, но ще го кажа и тук - ПОДКРЕПЯМ с две ръце всички искания на Вас -лекарите в Пирогов. Щом детска хирургия е на загуба - нека вземат да я затворят, пък ние ще си оставим децата да оцеляват по законите на естествения подбор. Явно те не са нужни и грижите за тях не са приоритет в тая държава #Cussing out

# 23
  • София
  • Мнения: 1 433
Подкрепяме ви Naughty
Не може хора, учили по 6-7 години, след това специализирали пак с години да вземат заплати на една средностатистическа продавачка.

# 24
  • Мнения: 2 196
Имате и моята подкрепа ,докторе. Peace
Дано успеете. Peace

# 25
  • Мнения: 2 657
Подкрепям ви!
Възхищавам ви се и съм ви благодарна  bouquetЛично аз два пъти съм опирала до вас и вие сте се отзовавали  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 228
И аз ви подкрепям!
И ми е много болно, че принуждават достойни хора като вас да излизат на улицата, за да им бъде дадена възможност да лекуват децата ни. Такъв парадокс едва ли съществува някъде по света.

# 27
  • Мнения: 178
Подкрепям ви!
Това е за Вас доц.Бранков и всички всеотдайни Ваши колеги!  bouquet
Нямам думи за безумията в тази държава....................

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
Подкрепям ви докторе, с цялото си сърце искам да получите това, което заслужавате за огромния си труд  bouquet

# 29
  • Мнения: 143
И аз ви подкрепям  Peace

Общи условия

Активация на акаунт