ПЛЕВЕНска лятна и слънчева

  • 11 464
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 239
Бързо включване и от мен. Първо поздрави на нашата гордост Атракция за хубавата тема. Изкара една почерпка в сряда. Wink
Я ми кажете знаете ли до колко годишни коли могат да се внасят в България? newsm78

# 16
  • Мнения: 22 437
Здравейте мами. ))))

Като гледам хубава дружинка ще се оформи за сряда. Това е чудесно. ))))
Аз искам да ви попитам, дали някоя от вас има желание да поръчваме от френският сайт : http://laredoute.fr/. Аз вече си пуснах първата поръчка, а и в момента има много намалени неща, както за бебета, за деца и за големи.
Може да правим една обща поръчка и да си делим разходите за доставка до БГ.
Ако искате разгледайте и ако харесате нещо се обадете. )))

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте мами. ))))

Като гледам хубава дружинка ще се оформи за сряда. Това е чудесно. ))))
Аз искам да ви попитам, дали някоя от вас има желание да поръчваме от френският сайт : http://laredoute.fr/. Аз вече си пуснах първата поръчка, а и в момента има много намалени неща, както за бебета, за деца и за големи.
Може да правим една обща поръчка и да си делим разходите за доставка до БГ.
Ако искате разгледайте и ако харесате нещо се обадете. )))
Аз искам.Ще разгледам и ще си пишем с теб да се разберем. Peace

# 18
  • Мнения: 1 951
Здравейте и от мен!

И аз ще дойда в сряда  Peace

На Music Idol беше много хубаво, хареса ни  Laughing Няма нищо общо с предаванията по ТВ - звука там е невероятен, въздействащ (както казва кака Гло  Mr. Green) А наистина Емо е по-голямата медийна звезда от мен - много често е попадал в кадър  Laughing Аз се видях само 2 пъти.Бяхме на първия ред  Wink

Мира, харесах си много неща - килими, спално бельо и може да се възползвам от сайта, но сега няма смисъл като апартамента още не е готов  Crazy Още не знам какви размери и цветове ще ми трябват.Но утре ще разгледам и дрехите, макар, че не смея да поръчвам дрехи без да съм ги премерила  Mr. Green

А, сега видях, че и Пламси иска - кажете какво си харесахте, дееее...... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 5 026
Oоо, Дикси, Welkome  Hug Голям кеф,а? А нещичко с Дони  Flutter
Mirama, ние започнахме да разглеждаме и ще ти кажем после  Simple Smile
plamsi, ще черпиш ли? Взе ли изпита? Аз яко стисках палци  Wink

arita, ти няма ли да дойдеш с нас в сряда?
Айде пак да броя- аз и мъж; Валенцето; Валя; Пламси; Дикси; Люси; Галя; Мериан; Мирама; Дивиана. 11 бройки-това ли сме? Утре строй се , преброй се в ранни зори, че като ида да им кажа дали да слагат още една маса  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 814
Atrakcia, пиши ме и мен в списъка, с най - голямо удоволствие ще дойда на срещата, макар и за малко, за да се запозная  директно, не само виртуално, с вас, най - страхотните Плевенски майчици! Запознах се с Валя, с Дикси, Пламси и Галя М -  с последните за много кратко се видяхме по Великденската акция, ще ми е приятно да се запозная и с останалите форумски плевенски мами/ стига на вас да не ви е притеснено от присъствието на единствената плевенска бабка във вашите редички, която е на годините на майките ви, а за децата родителите винаги са били достатъчно възрастни, без значение от възрастта им/.

# 21
  • Мнения: 5 026
Atrakcia, пиши ме и мен в списъка
Е, много се радвам,че най-накрая ще се запознаем  Peace Значи ставаме 12  Grinning Ще слагат още една маса  Whistling



Аз искам да ви попитам, дали някоя от вас има желание да поръчваме от френският сайт : http://laredoute.fr/.
Искам , но не знам френски  Crazy Някой знае ли?

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 22:21 от Atrakcia

# 22
  • Мнения: 814
Уау, запознах се с Люсил и Тери, извини ме, Люсил, а Пламси ми напомня за името на първата ми ученическа любов и може би за това се изплъзна така спонтанно и не на място Embarassed!

# 23
  • Мнения: 421
разписссс...   Laughing  Аз съм като някой папарак! Simple Smile Желая ви всичко най-най през уикенда!

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз навивам сега мама Таня-Плевен (ако четеш, не смей да отказваш да додиш), тъй че евентуално още едно място и аз нея.
Мислех днес на басейн да ходя,ама то слънцето реши да се скрие Sad. Ще се задоволим пак с разходка само и с ровене в пясъка в градската Confused

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Колко струва доставката до България? В една от темите за този сайт четох, че пратките пристигат с разкъсана опаковка облепена с тиксо. Харесах си два комплекта за ВИКИ.

# 26
  • Мнения: 7
Добро утро
Малко е късничко за утро, но Лора чак сега се разсъни. Стана към 9ч и до 10 все мрънка, ту ляга в спалнята, ту в хола, иска да я нося на ръце ,а тя да спи на рамото ми и т.н. Направо се побърках .Викам си какво му става на това дете ? Я ми кажете да ли е нормално като е с гнойна ангина сега да започне да кашля и да има храчки ( и това вече 3-ти ден след като вземаме антибиотик )

# 27
  • Мнения: 22 437
Здравейте мами. ))))

Като гледам хубава дружинка ще се оформи за сряда. Това е чудесно. ))))
Аз искам да ви попитам, дали някоя от вас има желание да поръчваме от френският сайт : http://laredoute.fr/. Аз вече си пуснах първата поръчка, а и в момента има много намалени неща, както за бебета, за деца и за големи.
Може да правим една обща поръчка и да си делим разходите за доставка до БГ.
Ако искате разгледайте и ако харесате нещо се обадете. )))
Аз искам.Ще разгледам и ще си пишем с теб да се разберем. Peace

Ок, няма проблем. ))) Ще бъде хубаво, защото като се съберем няколко човека ще излезе по 1евро транспортни разходи и понякога си начисляват някакви техни такси около 10-12евро и като си ги разделим нищо не е. А имат чудни неща.

# 28
  • Мнения: 22 437
Здравейте и от мен!

И аз ще дойда в сряда  Peace

На Music Idol беше много хубаво, хареса ни  Laughing Няма нищо общо с предаванията по ТВ - звука там е невероятен, въздействащ (както казва кака Гло  Mr. Green) А наистина Емо е по-голямата медийна звезда от мен - много често е попадал в кадър  Laughing Аз се видях само 2 пъти.Бяхме на първия ред  Wink

Мира, харесах си много неща - килими, спално бельо и може да се възползвам от сайта, но сега няма смисъл като апартамента още не е готов  Crazy Още не знам какви размери и цветове ще ми трябват.Но утре ще разгледам и дрехите, макар, че не смея да поръчвам дрехи без да съм ги премерила  Mr. Green

А, сега видях, че и Пламси иска - кажете какво си харесахте, дееее...... Rolling Eyes

Здравей, то и аз си харесах завивки за спалня, страхотни са. ))) Но сега като направих поръчката отидоха 100лв и ще изчакам другият месец.
Единственото, което не доставят до БГ са мебелите. ))))
А за дрехите ще пусна линк към номерацията и размерите техните. Същите са като нашите. Но все пак да погледнете. )

# 29
  • Мнения: 22 437
Колко струва доставката до България? В една от темите за този сайт четох, че пратките пристигат с разкъсана опаковка облепена с тиксо. Харесах си два комплекта за ВИКИ.

6евро е доставката. Пристигат пратките в пощенския клон на съответният град и се взимат от там.
Но като гледам доста майки искат да поръчат нещо, така че колкото се съберем ще си разделим транспортните разходи.

Общи условия

Активация на акаунт