ВТОРИ КОНКУРС ЭА ГРИМ - Гласувайте

  • 8 334
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
Запис и от мен,аз още няма да гласувам,имам си фаворитка и това не съм аз(разбира се),ще я подкрепя.

# 16
  • Мнения: 143
И аз се разписах. Поздравления, момичета!  newsm10

# 17
  • Мнения: 636
Исайкова и karmen{}  Peace

# 18
  • пловдив
  • Мнения: 398
Включвам се и аз Hug

# 19
poneje glasuvah samo za edna a sled tova vidqh che moga za 2 Embarassed moje li da mi kajete kak da glasuvam otnovo Thinking

# 20
  • Мнения: 1 455
poneje glasuvah samo za edna a sled tova vidqh che moga za 2 Embarassed moje li da mi kajete kak da glasuvam otnovo Thinking
Можеш да си изтриеш гласа и наново да гласуваш за две  bouquet

# 21
  • DE
  • Мнения: 967
Аз гласувах за djesmin!
Много ми хареса!

# 22
  • Мнения: 6 155
Страхотни сте!
Valkata и gery gerry  newsm10

 newsm74

# 23
  • Мнения: 516
Гери-Гери Peace Peace и Исайкова Peace

# 24
  • Мнения: 2 323
И аз участвах с глас Simple Smile

# 25
Всички сте страхотни момичета!Гласувах за karnmen{} i gerry gerry

# 26
  • Мнения: 3 456
Гласувах за gery- gery !!!

# 27
  • Мнения: 327
И аз гласувах Hug.

# 28
  • Мнения: 1 941
Аз гласувах за две кандидатки, макар че според мен трябваше да се гласува за една фаворитка. Но понеже реших да не гласувам сама,та включих и масово колегите си във вота и единство нямаше, викам айде не за една, а за две. Разгледахме отблизо снимките на всички кандидатки, а накрая дружно решихме моите два гласа да отидат за djesmin! и karmen{} . И двете си имаха еднакъв брой подръжници. За  karmen{} подкрепата е за добре направения грим на очите - според мен най-хубаво направените очи в конкурса. djesmin! спечели заради цялостната визия, хубавия грим и чудесното свежо излъчване /цитирам пак колеги Stop/ Поздравления за всички участнички в конкурса и успех!   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 521
Един глас zа karmen{}  Peace, страхотно преливане.

Общи условия

Активация на акаунт