Забранена зона по тялото на вашата дама.

  • 22 949
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 620
Е сега ще паднете половината поне....не обичам и не давам да ми пипат и разрошват бретона на косата newsm78 Laughing

# 17
  • Мнения: 2 495
Аз не обичам да ми целуват гърдите, само да ги мачкат Mr. Green

# 18
Нямаме забранени зони  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 952
Една дама беше споделила, че не й е приятно когато я целуват по подмишниците.

Тази нещо с пото отделянето проблем трябва да е имала Thinking

# 20
  • Мнения: 1 047
Аз не обичам да ми целуват гърдите, само да ги мачкат Mr. Green
Ето за това говорех.
Защо не обичаш?
Какво чувстваш?

Една дама беше споделила, че не й е приятно когато я целуват по подмишниците.
Тази нещо с пото отделянето проблем трябва да е имала Thinking
Гъдел я е просто и се превива от кикот.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
Обичам навсякъде, но много ме е гъдел, затова май навсякъде е забранено! Tired

# 22
  • Мнения: 106
Нямаме забранени зони - мръсуваме си на воля. Колкото до ануса, както казва Саманта от любимия ми сериал "Секса и града":... е какво толкова, дупка, като дупка...  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 397


На мен например много ми е неприятно ако някой ме целува в зоната около пъпа. А ако бръкне с език вътре, направо умирам от гъдел. Имам чувство, че ми бъркат в корема.



имам същото чувство,още повече като малка майка ми ми беше обяснявала ,че това е черво което се отрязва...,явно с образователна цел,но на мен ми е подействало малко психарски и наистина имам чувството,че ми бъркат в червата. Embarassed

# 24
  • Мнения: 22 436
Аз съм жена, но да си кажа. ))))
Няма място, което да не обичам да бъде докосвано, или нещо от сорта. ))))
То иначе какво, трябва да начертая карта, да я връча на мъжа си и той да кара по нея. ))))

# 25
  • Мнения: 1 120
Няма такава зона Wink

# 26
  • Мнения: 1 817

Мърсуваме си на воля. Мъжът ми е виртуоз и може да ме предразположи всякак си. Пък и аз съм   експериментатор.love001

# 27
  • Мнения: 4 451
Реших да питам мъжа ми, нали не е потребител тук. Та той гласува с първа опция и каза, че получава всичко винаги и каквото поиска. Embarassed

# 28
  • Мнения: 6 155
Мразя да ми пипат и целуват ушите  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 7 418


На мен например много ми е неприятно ако някой ме целува в зоната около пъпа. А ако бръкне с език вътре, направо умирам от гъдел. Имам чувство, че ми бъркат в корема.



имам същото чувство,още повече като малка майка ми ми беше обяснявала ,че това е черво което се отрязва...,явно с образователна цел,но на мен ми е подействало малко психарски и наистина имам чувството,че ми бъркат в червата. Embarassed
  Можеш да имаш подобно чувство,докато един ден не разбереш,че това е една WOW! ерогенна зона......
  Мъже!Доста неща са във вашите ръце!

Общи условия

Активация на акаунт