BON JOVI в България?

  • 2 701
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 383
Когато се интересувахме за билетите за Джордж Майкъл, мъжът ми говори с Жокер Медия и ги беше питал за Бон Джови. Та отговора от там бил, че правят всичко възможно, за да ги доведат тук. Въпреки, че не ми се вярва. Но аз и за Джордж Майкъл не вярвах, че може да дойде някога, ама на - дойде, така че не се знае знае ли се.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Ааа не, не може да е истина това, аз онзи ден щъках из сайта им, нищо такова не видях. И Z-rock все щяха да кажат. Ще ми докарате сърдечни проблеми с таквиз новини значи ...

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
Тъкмо щях да обява начало на преброяването Sad
Като се заброим, пишете ме първа!

# 18
  • Мнения: 7 837
Това пише в Билборд
Цитат
Jon Bon Jovi says fans who are disappointed in his band's light touring schedule for 2007 will be rewarded in their patience in 2008.

"There's going to be a real tour, but not 'til next year," Bon Jovi tells Billboard.com. "They're routing it now. I think it's Japan and Australia for January into mid-February, then the States. Early spring in Europe we'll be outdoors, then outdoors in America -- the usual kind of run that we do."

As previously reported, the band's country-flavored new album, "Lost Highway," is due June 19, but the vocalist won't be touring immediately because his family is preparing to move from the Rumson, N.J., area to Manhattan and he wants time to settle everybody.

"It's part of my growth period," Bon Jovi explains. "My wife and I just want to make the change. We're not selling our house here; we're just moving to New York. It's one of those kinds of things. The kids'll go to school here. It's a big change."

Надеждата обаче остава  Grinning

# 19
  • Мнения: 3 423
Вчера казах, че Джони беше моят идол
преди 15 години. Дафодилия зина, че на
нея й бил и досега. Някой май го е прочел.
Разбира се, че им се яде шопска салата на
момчетата и им се пие ракия. Пък и жените.
Ние с Дафодилия сме първи писти. Да знаете.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лиске, не можеш да дойдеш от Угърчин за концерта! Бас?  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
Бях написала същото!

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нз кой ще идва и кой няма, но вчера само като се огледах по плакатите с реклами по стълбовете и строежите, и се почувствах в Ню Йорк. От едната страна - плакат на Пласибо, от другата - Инексес, третата - Айрън Мейдън, четвъртата - Джордж Майкъл и тн и тн... Оо

# 23
  • Мнения: 3 423
Не ме познаваш, Дафодилийо,
като нищо ще дойда. Бас? Crossing Arms

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А, приказки! Той и Жоро щял да ми звъни, като идвал в Бургас, ама....дръжки.  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 87
...сигурно някой е казал , че Буш ше идва в Бг и , че Бон Джоуви ше издават албум..., ама кой да слуша...

# 26
  • Мнения: 3 423
А, приказки! Той и Жоро щял да ми звъни, като идвал в Бургас, ама....дръжки.  Crossing Arms
А, ще ти звънне. От сигурен източник знам.
И не само ще ти звънне.

# 27
  • Мнения: 175
Наистина чудесна новина.Включете ме и мене в бройката за билети.

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Може SME да ги канят, не е задължително да са Джокер медия!

Ма дано дойдат!

Там отивам и аз!

# 29
  • Мнения: 2 274
Преди няколко дни си мислех дали няма да са следващите зведи с концерт унас...Дано се окаже истина. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт