Отговори
# 60
  • Мнения: 1 288
привет и от нас!
само да драсна два реда и отивам да тупна до катето да поспя, че сутринта рано-рано бях на изпит и многосе уморих. дали съм го взела, още не знам.
и в бг има взимане на кръв и определяне на диагнозата за 10 минути. когато кейти беше болна преди година, във вита ни взеха така кръв и след 10 минути й определиха лечението. въпросът е, че в държавните болници не си дават никакъв зор.
вивита, аз имам особено мнение върху климата и неговото изменение. въпросът е много преекспониран и въобще не вярвам в глобалното затопляне. един по-подробен поглед назад установява, че климътът е с цикличен характер. ако днес сме в епоха на затопляне, градусите ще се вдигат всяка година. докато не дойде пак ледников период  Mr. Green това съвсем сериозно го говоря. дори сред самите климатолози има спорове относно "глобалното затопляне". ако си припомним каква врява беше за озоновата дупка. и какво стана- сама се затвори. простете дългото отклонение, ама климатологът в мен не се сдържа  Blush
отивам да спя ....
хубав ден!

# 61
  • Мнения: 11 830
Pollia, дано все пак се окаже, че не е херпес зостер. Стискам палци да не е нещо обезпокоително!  Praynig
Майче,  дано му се вижда края и на вашето премеждие и даже да може да направиш всичко, което си си мислела докато си в Русе! И не са ти проклети децата - нормални са!  Hug
Сердика, имай предвид, че квадратите на апартаментите, които обявяват далеч не са реални, защото в повечето случаи включват и общите части. Така че задължително като си дойдеш трябва да походите по огледи. Дано да успеете да намерите това, което искаш въможно най-бързо и без перипетии, че от всичко свързано с каквито и да е софийски имоти ми настръхва косата! Иначе да, така ги правят масово вече кухня и хол - едно голямо помещение, за да се усвои максимално пространството.
Били, много хубави снимки на малкия сладур, голямо щастие ще е като се завърне при батко!  Grinning
Dominika, останете още, ако можете.. защо да бързате, България няма да избяга, а не се стига всеки ден до Полша. Wink Продължавай да снимаш и записваш рецепти! Simple Smile
vivita, и аз чакам снимки от Дания. А глобалните въпроси и мен често ме занимават и плашат, но това, което е писала Юка е точно така и донякъде успокоява, гледала съм и съм чела доста по въпроса.   Peace
Юка, не се и съмнявам, че си се справила с изпита! Отмаряй сега заслужено! Wink

# 62
  • Мнения: 9 914
Иначе да, така ги правят масово вече кухня и хол - едно голямо помещение, за да се усвои максимално пространството.

дневен тракт му викат, безсрамниците  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 292
тити, ще погледна снимките довечера, да ги видя стават ли.  
юка не zнам какво да ти кажа, но да ми иzгори (буквално) тревата пред къщата в средата на април и градинаря да ми каже да си посадя кактуси, че от поляната нищо не ставало... и да си гледам снимките от миналото, когато по това време съм била по дълъг панталон , а сега не смея да се покажа навън, zащотот ще пукна. И баба ми да ми е раzкаzвала, как Дунава zамръzвал целия, когато била млада, а сега да се zамръzвал, zа да можеш да скокнеш до Румънско ... Де да zнам. Сахара или ледниковия период, все няма да му е приятно на бъдещото поколение.
А американците откаzали да подпишат док. zа климата на Г8. Не е zле а? С паzене на клината пари не се рпавят, биzнес няма ...
тити, аz питах нещо при плетачките, не zнам дали е тъп въпроса, но ако е т.ъп ми отговори тук или на лични, моля те.

# 64
  • Мнения: 152
Мики, честито. И за двата повода.
Кити, от днес е официално на ясла. Стоя един час. Разплака се като влезе и после се успокоявахме. Но като я взе лелята от мен пак ревна. Аз отидох на работа и майка я взе лед час. Стояла на пясъка, ровела вътре и плачела, със сълзи и сополи. На мен също ми е гадно. Как ще свикне не знам, щом и на вън реве и не спира. Утре ще е за два часа. Но не очаквам съществена промяна. Само че, моето сърце ще се пръсне като започне да реве с глас и да се гушка в мен.

# 65
  • София
  • Мнения: 44 414


черпя, по едно разхладително коктейлче в горещия юнски ден, днес имаме годишнина от сватбата Simple Smile


Сердика - не е така има и 4 стайни по 120-150 кв ,а вие в кой район си търсите и точно на ново строителство ли държите? Наистина обаче повечето са с кухненски бокс+ хол или трапезария и още 3 стаи.

# 66
  • Мнения: 1 253
Бубуто Честита годишнина Simple Smile
Малеееее, сега като го написах се сетих, че и ние имаме годишнина от сватбата днес  Mr. Green колко съм се отнесла покрай апартамент, дете и работа просто не е истина  Embarassed ние сме от ветераните женени сме от 8 години Simple Smile то си личи по забравянето  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 44 414
еххо - честито и на вас Simple Smile))

# 68
  • Мнения: 1 253
......ако някой забеляза бях объркала годините които сме женени Simple Smile бях писала 7 вместо 8.
Мноооо' съм зле........

# 69
  • Мнения: 1 608
  bouquetЧестита годишнина на Бубу и Еххо! Много любов и разбирателство да има в семействата ви!  bouquet
/какво ви е станало на всички - през юни годишнини newsm78/

# 70
  • Мнения: 2 292
Доминика, ако се zаседите още 2 или 3 седмици , може и да си направим една среща в Лодz  Laughing там сме  Laughing

# 71
  • Мнения: 152
Честита годишнина на Бубу и Еххо! Много любов да има в семейството.

# 72
  • Мнения: 1 465
честити годишнини на Бубуто и Еххо!!! newsm24  bouquet Да празнувате още много такива за в бъдеще!!!
Еее Били, че юни месец си е сватбен Wink

# 73
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубу, Еххо, честити годишнини!

# 74
  • Мнения: 752
Бубу, Еххо, честити годишните! Много и дълго да се обичате!
Юка, напълно съм съгласна с теб за това глобално затопляне. Верно, че много се замърсява околната среда, но това със затоплянето, не съм сигурна доколко хората са виновни.
А нашата годишнита си я праднувах в болницата  Sad. Ние сме от майските младоженци.

Общи условия

Активация на акаунт