Цената на Нутрилон

  • 2 743
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
и моите наблюдения са такива,че цената е вдигната.в самото начало като започнах да му давам адаптирано мляко цената на нутрилона беше около 6.80 лева(говоря за преди около 3-4 месеца).сега най-евтината в пловдив е 7.25 лева.а да ви кажа че същата тази храна нутрилон 1 съм я виждала и на 9 лева.

# 16
  • Мнения: 560
Аз купувам Нутрилон 2 с пребиотици:
от Билла - 7,49 лв.
от Метро - 6, 70 лв.

Че Метро няма ли еднакви цени във всички градове?
В София със сигурност е над седем. 7.20 и нещо.
По същата логика и за Пикадили се чудя. Не съм проверявала там. 

# 17
# 18
  • Мнения: 4 451
А аз го купувам по 9.40лв от аптеката в нашият град. Иначе, когато имам път до Пловдив, си го купувам от Билла или Метро по 7.40.

# 19
  • Мнения: X
Аз купих Нутролон 1 от аптеката в Метро-Пловдив за 8.45 лв

# 20
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета подгответе се за увеличение на хтраните на Милупа и Нутрилон от 1 юли. За сега все още не знам крайните цени но днес ни предупредиха от вносителите.

# 21
  • Мнения: 35
Във Русе  нутрилон1-7,60лв от магазин Делфи /до Ескулап/

# 22
  • северно море
  • Мнения: 321
Направо сте щастливки с   тази цена.Тук Нутрилон струва 13 ев. Peace

# 23
 :roll:Oй, и аз да кажа ,че в  магазинчето за  за детски храни на пазар "Герена" Nutrilon 1  e 7.20  ,Nutrilon 2  e 7.30 . Peace Hug

# 24
  • Мнения: 683
При нас е 8.50 и не е мръднал /това е на магазина до нас, а сигурно го има и по-евтин.

# 25
  • Мнения: 498
В Метро е 7.20 или 7.30лв кутията
А в Люлин има едно складче което също продава на 7.30 мисля че беше
Къде  е това складче?Аз съм от люлин.

# 26
  • Мнения: 402
А аз го купувам по 9.40лв от аптеката в нашият град. Иначе, когато имам път до Пловдив, си го купувам от Билла или Метро по 7.40.
Shocked Кой е този град, мила? на мен ми го донесоха от София на 7,50, а в Чирпан си го купих на 8 лева. Това е. Момичето в магазина миказа че цената на която и го доставят е 7,30. И това се случва тия дни.

# 27
  • Мнения: 402
Момичета подгответе се за увеличение на хтраните на Милупа и Нутрилон от 1 юли. За сега все още не знам крайните цени но днес ни предупредиха от вносителите.
Ами ние с нашия късмет,аз тъкмо смених фризолака с Нутрилон и ето вдигат цените, но какво да се прави. Важното е бебенцето да е добре, а ние може да минем на диета за сваляне на излишните кг останали след раждането  Wink

Общи условия

Активация на акаунт