помогнете,моля- препоръчайте ми специалист в Стара Загора

  • 1 446
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И аз ще ти препоръчам д-р Даскалов, но за съжаление чух че вече не приема нови клиенти Sad Дано да е временно явление това.

Ако е така наистина ще е жалко Sad

# 16
здр,момичета!благодаря за отзивчивостта на повечето от вас.доста се рових из ^пространството^и се ориентирах към софия с помоща на д-р тодоров.ще говоря с него и сигурно в скоро време ще ^летя^ към софия.

# 17
  • Мнения: 3
Здравей и от мен, аз също загубих много време по самозвани специалисти по стерилитет в Ст.Загора. След 3год. лутане по кабинети и безсмислено чакане, една позната ми препоръча клиника Щерев в София, там загубих още 2 години. В София поне са специалисти и ми правиха всякакви изследвания, но и това не помогна. Съвсем случайно, /но то няма случайни неща/ попаднах на координатите на една фармацефтка от София - Цонка Даскалова, която приготвя билкови смеси. На 3-тия месец след като ги пихме с мъжа ми се сбъдна моята мечта и сега чакам момченце през октомври. Препоръчвам ти да я посетиш, поне няма да загубиш нищо. Тел й е: 0898824535. Стискам ти палци! Да се похвалиш после!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Сима,а какъв ви беше проблемът,че с тия билки го разрешихте?Леко бременеене!

# 19
  • Мнения: 2 422
Сима,а какъв ви беше проблемът,че с тия билки го разрешихте?Леко бременеене!
да мила какви са тия билки и при кой е проблема newsm78 Peace

# 20
  • Мнения: 90
Денислава,при кой доктор ходиш и какъав беше проблема при теб????????
Вече съм бременна и чакам да родя.Пациентка съм на д-р Георги Стаменов.Имам 2 спонтанни аборта +1 извънматочна бременност и в последствие имунологичен проблем с щитовидната жлеза причинил спонтанните аборти ако е бил открит навреме щях да си спестя куп сълзи,драми и болка.Не на последно място куп пари и нерви с инвитрото.Но каквото човек сам си причини никой друг не може.Имало е да мина по този път минала съм.Не знаем какво ще ни поднесе съдбата утре.
Поздрави пожелавам на всички поне по едно малко същество.

Общи условия

Активация на акаунт