Нашто септемврийско чудо мама рита лудо

  • 13 627
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Добро утро,момичета!Явно вече започваме да се събираме с кафето пред компа Simple SmileЖелая ви хубав и слънчев ден!!!!(както винаги  WinkHug  Hug  Hug

# 16
  • Мнения: 194
леле момичетааа....сега ви гледах снимките от срещите...и като ви гледам коремчетата още тогава...се чудя каде расте моето бебе?!!  Thinking то мн хора казват,че изглеждам като бременна в 3-месец,но...мислех,че не съм чак така,вчера и личната ме пита,кой месец съм,че изглеждам като за 5,а и се струва,че е минало повече време!незнам надявам се наистина бебо да има каде да расте,а на вас...мн ви се радвам на сладките тумбачета  Heart Eyes по тях Wink

# 17
  • Мнения: 104
Хей, момичета  Hug
Какво щях да правя без вас  Hug
Много ме успокоявате да знаете Simple Smile
Илиянка, много сме, силни сме  Mr. Green Ше се опрайм  Mr. Green
Аз на 18ти пращам мъжо май у чужбината  Cry
... дано успея да се наглася за 17ти да дойда!
Адски много искам пак да ви видя  Hug

ЦАлуФкииииии  Hug  bouquet

# 18
Ми като сте казали ей ма и мен с кайфето  food010 притичках да седна и аз на виртуалната ни масичка.
Аз да ви кажа моя мъжо нали не ми даваше smile3528 да взимам никви неща за бебка предварително, ама аз не мога се стърпя и гледам там в продавалника едно порт бебе и ми хареса малко цвета не го докарваме кат за госпожица 4470, ама пусто като ми влезна в главата че ще го взема и тва е... та така ще го пазаря и ще го киширам някъде по шкафовете дет не рови Авел. Днес мили мами ще се разбере със сигурност дали ще сме в новО къща насред парка 1swing или ще продължавам да се ровя като книжно плъхче из обявите и да ходим на огледи така че да ми стискате палци ей Flowers Four Leaf Clover. Лелиии не знам как е при вас днес ама тук май ще да ни понавали   umbrella та аз да бягам до магазина да си взема морковчета за супата smile3539. Пък на мен продавачката там ми каза че не съм растяла на коремче preggo, а на дупе - моиш ли си представиш самочувствието ми на перфектно изглеждаща бременлиика падна с 2-3 скалички ама карай nuts ... айди по този повод отивам да изям 2 тестянки  eat eat eat...

# 19
  • Мнения: 9
Привет на всички в този ведър и слънчев ден!   Hands Clap  Време само за разходки!
И от мен поздравления на bebe_to за хубавата нова темичка!  newsm10

Имам въпросче към мамите с дечица - черешите от кога е добре да започват да се дават, под формата на сокче? И дали са хранителен алерген. Племенникът ми е на 1 год. и 5 мес. и сестра ми се чуди дали да му даде. Аз прерових всичко за захранването с плодове и плодови сокчета и открих противоречиви мнения. Определено не ги водят като алерген, но се препоръчва да се дават чак след година - година и половина. Какъв е вашият опит?

# 20
  • Мнения: 289
Бебчооооооооооооооо, страхотна темичка си спретнала. Браааво smile3501 smile3501 smile3501 А на продавачката - хм, кво и обръщаш внимание?! Ами те хората си нямат друга работа newsm11 smile3513 Хич не си ги и слагай такива, нали ще се съгласят с мен и другите мами?

# 21
  • Мнения: 104
Лелеееее, че съм кухо  ooooh!
Абе, бебе, страшна тема  Hug
Супер еWink
БРАВООООО  Hug
А иначе за продавачката да се включа и аз ... писнало ми е от такива естети и всезнайковци  #2gunfire
Имаме тука една администраторка (оная, на която и разказах играта като ми се сопна  Twisted Evil )
и понеже останалите ми колеги ми правят комплименти как не съм надебелявала, само на коремче .... то само аз си знам за +9те кг., ама .....  Embarassed Mr. Green
и тази УФСЪ се обажда: А, ти сега ше видиш последния месец как ше напълнееш  Twisted Evil
То накрая най-много се качва  Twisted Evil
И колегите ми я спогледаха ....  Shocked newsm78 те хората гледат комплименти да ми правят, а изрудката искрено се надява да стана слоница като нея едно време  Crossing Arms
Та ... не обръщай внимание на такива, защото една приятелка (инструктурка по гимнастика) последните месеци от бременността свали и като роди беше още по-слаба от преди. В залата като дойде първите тренировки и клина, с който тренираше й стоеше като шалвари  Shocked
Тъй че, да не знаят много! Строго индивидуално е всичко!!!
Иначе, както мишката казва .... не ядем, ама пълнеем ....  newsm78 поне при мен наистина е така .... нито се тъпча, хем предимно плодове и пак си качвам.... нещо хормоните много яко ме перат явно  newsm78
Поне да се пазим да не се нацепим, че ....
иначе целулитчето ми тръгна  Embarassed Rolling Eyes , ама кат' ми секнаха и мераците да се качвам на степера и стоя сега и търпя  smile3515 ко да прая....
та чакам да я износя тази моя калпазанка, че да се вземам в ръце, че вече ми е дискомфортно  badscale

Туй то засега ... аз ше излизам, че терминаторката секи момент ше влети в офиса да ми почерни живота  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Чекам я с нетърпение  bye ощи малко остана  Mr. Green

Ади бай за сегаSimple Smile
Целувкиииииииииииии  Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 99
Здравейте мами. Днес е един прекрасен ден за разходки, да не кажа направо топъл, а аз съм на работа до вечерта. Добре че има климатик, ама пак място не мога да си намеря.

За ефизола, Ани това е едно от малкото лекарства които ни се разрешават докато сме бременни, ама прополки си е по добре.

Ей мами хич да не обръщате внимание на разни дебелани, дето ни завиждат как хем сме дебели, хем сме хубави, а и като родим ние пак ще си върнем формата за разлика от тях. те затова ни ядосват.
Днес както всяка събота и неделя, няма хора.
Приятен ден!

# 23
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
офф толкоз да ми е скучно че едвам дзяпам ви казвам Shocked Shocked
И ся в главата ми като са се завъртели едни охлювчета-от тези напоените със сладък сироп.И викам на мъжо ми по телефоната  че сса ми са прияли охлювчета а той ми вика

Чи аз сега охлюви от де да ти ги намеря WhistlingТо по тоива време има ли охлюви Sick
Викам "Аб бре не от тез пълзящите бе hahaha hahaha hahaha Искам тестенки ,напоенки Joy hahaha hahahaИ той "малиии ше ме умориш някой ден ти казвам hahaha hahaha hahaha
Лудницата е пълна при нас отвсякъде Mr. Green Joy

Феми -ти пък киде го натири мъжо си бе  Sick Sick

Бебе и аз влизам в продавалника и само разглеждам-несмея нищо да си купя.Страх лозе пази  Sick май стана мойта работа #Crazy
Има страшно хубави неща и само си плакна окото Rolling Eyes Rolling EyesНо засега така-после  ох мъри майко Joy както вика мъжо ми не че са ми широки пръстите  ,ами направо съм нямала пръсти Joy Joy Joy
айде цун и гуш от мен

# 24
  • Мнения: 1 896
Leiche,
Давайте на черешите смело. Не са алерген, не товарят стомахчето, въобще - песен. Много са полезни. Аз май не съм чувала плодове да се препоръчват чак след година и половина, освен за алергични деца и то разни там мъхести плодове.
Има разни готови български пюрета от череши даже - маат си ги дечковците. Не е за изпускане, ако хлапето ги харесва.
Бебе, наистина супер работа си свършила с темата.

# 25
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Момичета един въпрос-някой знае ли как се приготвят Охлювчета Hug
От тези напоените дето са със орехи и стават много вкусни.Току що си купих от Бурлекса-но са отвратителни-ни орехи имат ни нищо.Пълен боклук....

АЙДЕ МОРЕНКА -давай рецепта  Hug Hug

# 26
  • Мнения: 1 425
Здравейте и от мен. Laughing
Бебе браво многооооооооо хубава тема. Hug Hug Hug
Аз отдавна не можах да се разпиша ама на ........... ooooh!
Първо ние сме добре ,дебелеем...... Crazy Crazy Crazy
За срещата ще се опитам, но нищо не смея да обещая, че на моя малък господин програмата му е по-натоварена и от министър председателя сигорно.Прибираме се вечер само да спим и да ядем(най-важното май). Heart Eyes
Я да ви попитам: на вас пъпчетата на коремите ви хвръкнаха ли на пред.Защото моя страшно изпъкна и ме боли при допир.Със сина ми честно казано чак в 9м. стана така,но не ме е боляло.А сега не мога да го докосна. newsm78
Ани и аз много ги обичам тези охлювчета и ще чакам рецепта и аз......... Peace

# 27
  • Мнения: 690
Хайде и аз да мина за един бърз поздрав  Mr. Green
Ани, ти пък сега за кви охлюви ни разправяш бе ? Mr. Green да не са от ония дето приличат на толумбичките по тесто и вкус  newsm78 Аз пък си купих една тарелка преесни палачинки снощи с 1 бурканче конфитюр и днеска с това се занимавам  Rolling Eyes, както и с една книга дето цял ден не съм я пуснала, че и аз като Анито съм самичка ... пък след час ще се пусна до пазарчето, може и нещо друго да ми изскочи пред очите  Joy  Joy
доскоро мамита  Hug

# 28
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ами от де ги измислих-а де  newsm78
Като съм самичка седя и си мисля само за плюскане-то бива бива амаммойто направо си е свинелък отвсякъде.

ся за вечеря да ви кажа кво готвя-тиквички нарязани на колелца-обърках ги с малко олио малко водичка копър ,чесън и малко солчица.Задушавам ги във фурнтата със фолио отгорев-после ще го махна фолиото-да се позапекът .Ще разбия към 7 яйца ще натроша сиренце и ще ги залея  стова чиудо.И става мама мия...аз много си го обичам тва ястие...

Миналата седмица пълних тиквички-и станаха чудни направо.Аз тогава за първи път правих пълнени и много доволна останах -та скоро пак ще направя пълнени  chef  chef  chef
Аз май много се разприказвах за манджи  chef  chef  chef
 
Беринче-айде ела дееее.....ее ми от никой няма да дойде на таз среща- NaughtyВече ще се карам #Cussing out

Май ще си ходим ние само със саморасличето на Биричка с цаца hahaha hahaha

между другото и моя пъп много отрано фръкна-явно има нещо общо че не сме първескини Joy Joyама не ме боли изобщо hahaha newsm78,тебе интересно че те боли  newsm78 newsm78 Да не вземе да се пукне  hahaha Joy Joy Joy Joyмайтапя се бе

# 29
  • Мнения: 690
Ами вярно си е, Ани, че като си е вкъщи човек по цял ден и се чуди кво да прави и само яде  newsm78 Днеска и на мен ми е такъв ден  Rolling Eyes иначе добре, че мога да излизам и да движа ...
А като казахте за пъпа, кога трябва да "изхвръкне" навън  newsm78 че тва никога не ми е харесвало, ама кво да се праи - щом трябва да фърчи  Sick

Общи условия

Активация на акаунт