" Sapore di Sale " или Ваканционни мами в Италия - 57

  • 13 035
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 100
Сонитке,при нас няма такива салди,а гледам кога кое е на промоция  Peace

Денис,пожелавам и успех с решението,което са взели....не виждам нищо лошо...може би аз разбирам думата погрешно знам ли  newsm78 ...но след 2 деца и издънка не знам какво друго да кажа  Rolling Eyes 
За положението в Бг изразено в статистики е много относително....но нека не гледаме само големите градове,където заплатите са над 200-300 лева и може да се отдели 10-15лв месечно за противозачатъчни,или 10лв струвала опаковка Постинор за 1път или спирала сложена при някои си гинеколог...проблемът е по-скоро финансов според мен  Peace,а и сексуалното възпитание не е на кой знае какво ниво като цяло!(не визирам никого...просто си философствам)
Ник, права си....много хора не знаят как да помагат  Peace

Наоколо съм  Crazy


Само с това съм съгласна Кала Peace ина4е какво, абортът е по евтин от противоза4атъ4ните, ми и безплатни на4ини за предпазване има Mr. Green Дано доживеем момент, в който хората да си дават ясно сметка за действията си Peace
Аз съЩо никой не визирам, разсъждавам си, без полемики...

# 61
  • Мнения: 3 388
Kala, то промоциите и аз ги гледам  Crazy Ама чакам и салдите. Масовите!  Twisted Evil

# 62
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      А моите девойки скитосват из Рим и не им остава време нито за форума нито за  Mr. Greenмене

# 63
  • Мнения: 3 425
Денис, и да си съгласна и не,то няма ефект върху масовото развитие,но пък е истина,че има хора,които едвам изживяват(София и големите градове ги изключвам,защото има възможности за големи доходи)....за съжаление това е истина и дори и да не ми се иска да я приема е така...но щеше да е различно ако човешкият живот в Бг струваше повече и се грижеха за него,а това започва от ранна детска възраст в детските градини и училищата(а не само от семейството)...това е основня проблем на бг обществото  Peace

Краси, е нека щъкат малко:) После ще чакаме снимчици  Laughing

# 64
  • Мнения: 1 100
Калка, не съм съгласна с това, което казваШ ти. Незнам какво обЩо има това с масовото равитие. Познавам много дами в бг, които са прибягвали до аборт ( не рядко, за съжаление), без изобЩо проблемът да е финансов. ОбЩеството и социалната система не са виновни за вси4ко, инак абортите нямаШе да съЩествуват и в по "напредналите" държави.
Така или ина4е идеята ми е друга. Няма да спамим тема с 4ат Peace

Краси, твойте Щерки и аз никакви не ги 4ух и видях Crazy нека да си се порадват и позабавляват Hug

# 65
  • Мнения: 3 425
Денис, не съм от най-досетливите  newsm78 ,та затова е хубаво да си казваме нещата направо   Crazy

Мишлето е с кашлица само...нито Т,нито сополки...сигурно е от зъби  Rolling Eyes

Уж ме няма Wink

# 66
  • Мнения: 1 100
Денис, не съм от най-досетливите  newsm78 ,та затова е хубаво да си казваме нещата направо   Crazy

Мишлето е с кашлица само...нито Т,нито сополки...сигурно е от зъби  Rolling Eyes

Уж ме няма Wink

Калка, не съм съгласна с това, което казваШ ти. Незнам какво обЩо има това с масовото равитие. Познавам много дами в бг, които са прибягвали до аборт ( не рядко, за съжаление), без изобЩо проблемът да е финансов. ОбЩеството и социалната система не са виновни за вси4ко, инак абортите нямаШе да съЩествуват и в по "напредналите" държави.
Така или ина4е идеята ми е друга.

Аз съм особен привърженик на аборта, смятам 4е всяка жена има право да реШи в определен момент за себе си. Но съм върл противник лекотата, с която понякога това се прави. нужно е да има пове4е отговорност преди и след. Предпо4итам прекратена бременност, отколкото сиропиталиЩа, пълни с нерядко обре4ени на тежка съдба деца. Това, в слу4ай, 4е майката е самотна, непълнолетна, жертва на изнасилване и т.н драми. Но не допускам прекратяване на един живот, в рамките на здраво семейтство. това имам предвид под отговорност. Ясно е,4е всеки има гледна то4ка. Тази е моята. Не е насо4ена към никой ли4но Peace
Ето Кал4е, казах си Hug



......Зъбките и каШлица ли могат да предизвикат?
Дано се оправи бързо миШлето Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3 425
Денис, е много ли сложно беше  newsm10 аз пък затова нямаше да се досетя  Crazy

Зъбите могат да предизвикат всичко се оказва...ние добре го минаваме тоз период,но чух за какви ли не неща...настинки,сополи,отит,Т, разтройство,афти в устата,влагалищни възпаления при момиченцата ... и това ми е на прима виста,но има и още....поне от това,което съм чула де  Crazy

Хайде нямаме вечеееее  Crazy

# 68
  • Мнения: 1 545
Момичета, пиша ви от София.
Вчера ми се обадиха, че баща ми е в много сериозна ситуация в болницата, така че по най-бързия начин си дойдох. Положението е много тежко, макар че прогнози точни не могат да дадат.... Утре пристигат и Валтер и Бобо.
Молете се за него, моля ви, поне да не страда много  baby_neutral

# 69
  • Мнения: 2 617
Деска  Praynig

# 70
  • Мнения: 1 100
Мили4ка Деска Sad С теб сме скъпа...ох, незнам какво друго да кажа, кураж и сили, на теб и близките ти...и най ве4е на баЩа ти, Ще се молим за него Praynig Бъдете силни...важното е, 4е си там, до татко си  Cry

# 71
  • Мнения: 5 462
Мили4ка Деска Sad С теб сме скъпа...ох, незнам какво друго да кажа, кураж и сили, на теб и близките ти...и най ве4е на баЩа ти, Ще се молим за него Praynig Бъдете силни...важното е, 4е си там, до татко си  Cry
Praynig Praynig Praynig

# 72
  • Мнения: 2 804
Деси , ще се моля за него и всички вас които сте му опора в този труден момент .

# 73
# 74
  • Мнения: 3 425
Кураж и  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт