Самотата ме съсипва...той ми липсва!

  • 9 941
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Милкано, милкава, пиши по-често тукккккк Hug Hug Hug Това, щото не знаете на живо какъв е купон!
А по темата - и аз казвам така - реве се по малко, после се пия лъжица "майната му" после се излиза между хора някак. Аз лично не можех да сдъвча детските площадки щото там мнооого ревях, по-добре ми действаха детските магазини и бърборенето с продавачките там.
И най-важното - не се изолирай и затваряй сама ама в никакъв случай! Щото при мен това доведе до жестока следродилна депресия и беше ужасяващо гадно, та запази връзките с хора....Не само на форумско ниво, а и живи контакти с хора!
Всичко се преживява...в този ред на мисли сега говорих със сестрата на БНД, която не може да има деца и тя каза, че не я интересува на каква цена би искала да има дете! Сама, не сама, нямало значение...така че светът е шарен, не се отчайвайте и не поглеждайте назад...не си струва щото живота бил празен лист на който пишеш без да можеш да триеш с гума! (снощи на н-тата бира някой го изтърси докато аз мрънках как ша се справям ако оня тиквеник ми резне парите)

# 16
  • Мнения: 1 732
И най-важното - не се изолирай и затваряй сама ама в никакъв случай! Щото при мен това доведе до жестока следродилна депресия и беше ужасяващо гадно, та запази връзките с хора....Не само на форумско ниво, а и живи контакти с хора!

Подкрепям с две ръце!
През какво минах, аз си знам... Sick
Че и до лекарства и болници стигнах...Сега се чудя що съм се вживявала толкова, даже ще се включа в една програма, в която да помагам на хора, изпаднали в депресия!
Надявам се да помогна и се моля да няма изоставени мами!  baby_neutral

# 17
  • Мнения: 194
да момичета,знам,че не трябва да се затварям,дори напротив по цял ден гледам да съм навън сред хора,иначе...се побърквам,ако се застояЧсамо тези дни малко ми се налага,защото се разболях,но..скоро се надявам да съм пак във форма и да тругна на разходки!благодаря на всички ви за подкрепата!   bouquet

# 18
  • Мнения: 41
Мамчета ,мисля по-лесно е да свикнем с факта,че децата са си само наши .АЗ пркрасно го знаех още преди да зачена,но това сега не ми помага особенно.Мила ,не ти остава нищо друго освен да родиш иотгледаш детето си,защото тези гадове не заслужават страданието ни,а в момента страда и бебчо.Преди много време ,още преди да зачена,исках дете ,но не и мъж-защото такива вече НЯМА.От мен да знаеш...ти вече имаш най-ценното ,което се могла да му вземеш...те просто не разполагат с друго.Иначе чувството,че ти либсва ми е познато,но не той ,а това което ТИ искаш да е той.В смисъл,че ти либсва представата за мъжа до теб,а реалността е съвсем друга.Бъдете живи и здрави-ти и бебето-то поне ще ти е благодарно някой ден.

# 19
  • Мнения: 451
Темите в ебането Mr. Greenи аз ги четох.Тя в една друга тема, беше пуснала линк,та се възползвах Joy
Къде го  и аз да прочета,че само кахърни работи чета и пиша. То ясно е ,че сега само на четене ще го карам  Mr. Green,ама и това е нещо Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 023
Темите в ебането Mr. Greenи аз ги четох.Тя в една друга тема, беше пуснала линк,та се възползвах Joy
Къде го  и аз да прочета,че само кахърни работи чета и пиша. То ясно е ,че сега само на четене ще го карам  Mr. Green,ама и това е нещо Mr. Green Mr. Green Mr. Green

офф:

http://www.e-bane.net/modules.php?name=Your_Account&op=useri … amp;username=milk

в профила са вси4ки. които са по стари - в журнала, са за по-модерно са го преименували в блог Sunglasses
* ооооооо много съм важна, ве4е. нема спира4ки.

# 21
  • Мнения: 451
мерси ,мерси , milk Hug Hug
днес ми е по-леко,незнам докога Mr. Green
радвам се,че се запознах с вас Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 72
И на мен понякога така ми липсва.... Знам, че няма да съм щастлива с него, но понякога потъвам в розови спомени и после се мразя. Написала съм си всичките му отрицателни черти, всичко, което ме е дразнило в него и постъпките му, с които ме стъпка като човек, не само като жена и въпреки всичко.... Много етрудно.

# 23
  • Мнения: 194
здравейте....незнам какво да кажа...от доста време не съм писала,но....днес ми е много криво,днес ми липсва,днес...просто имах нужда да ме гушне да го усетя до себе си..като преди  Cry  Cry  Cryминалата нощ...го санувах..за 1-ви път от много време,сънувах,че..гледаме снимки от ехографа и той ме разпитва кое какво е,а аз му обяснявам...чувствах се много щастлива в съня си и ...като се сабудих..реалността,гадна или незнам каква..просто....ме скапа!  Cry е,това е....имах нужда да кажа на някого,че тези дни ми е много трудно,той много ми липсва!!!  Cry хубав ден на всички!

# 24
  • Мнения: 451
И на мен понякога така ми липсва.... Знам, че няма да съм щастлива с него, но понякога потъвам в розови спомени и после се мразя. Написала съм си всичките му отрицателни черти, всичко, което ме е дразнило в него и постъпките му, с които ме стъпка като човек, не само като жена и въпреки всичко.... Много етрудно.
оффффффффффф,и аз днес съм така. Winkсигурно е нолмално,на приливи  и отливи,докато се "дезинтоксикира" човек newsm78
обаче започвам да си мисля,че сега повече самотата ме съсипва,отколкото той да ми липсва newsm78
може би това е добър знак,като за начало Thinking
  bouquet-това е за вас

# 25
  • Мнения: 750
Здравейте,момичета!аз съм бременна почти в 7 месец,"таткото" ни остави когато бях в 3-ти!В началото мислех,че съм силна...!!!
    4ета....пуля се и не вярвам! Shocked
Как....как е възможно някой който те е зарязал така брутално,то4но когато трябва да делите щастието си(защото то е най голямо,тогава когато разбереш 4е ще ставаш родител)....да ти липсва! newsm7Факта 4е те е зарязал в такъв момент е достатъ4ен веднъж за винаги да разбереш,4е само можеш да се радваш,4е на време си се отървала от този екземпляр!Забрави го!Той не те заслужава!Бъди сигурна,4е един ден ще намериш истински баща на детето си и съпруг който да те уважава,оби4а и да е до теб винаги!
Защо бе,защооооо...защо има такива мъже като тоя който те е зарязал,що за сърце носят,коя майка ги е възпитавала и колко ли още сърца ще разбие този нехранимайко! Close
Мале,как се ядосах!
А ти стига си хлен4ила и стига си го мислила тоя!Вдигни гордо глава,избърши сълзите и от тук нататък пла4и....но само от щастие!Защото то наистина ти предстои!Скоро ще гушнеш малката душица....то ще те направи толкова силна,колкото никога не си си мислила 4е можеш да си!
Моля те,не си трови живота с мисли по НЕГО....милвай тумба4е,мисли за бебето и за себе си!А любов....ще намериш истинската то4но тогава когато най-малко я 4акаш!Бъди силна!
Дано има кой да то помага!
Прегръщам те силно и.....не се предвавай!  bouquet Hug

# 26
  • Мнения: 194
Джинджер,много ти благодара точно от това имах нужда..все едно ми удари шамар да се савзема...знам,че си права и аз незнам защо ми липсва и ме е яд,не мен!!!!издивявам когато се разплача за него и аз се питам дали има сърце...той наистина не ме заслужава,а още по-малко заслужава бебето!!!да има кой да ми помага слава богу имам страхотни родители,които са и ще са до мен!!!ама...онова гадното чувство,че съм предадена,че..всички мечти,планове и приказки са били лъжа,това чувство ме побърквааа..как съм била толкова наивна,чак тъпааааааааа....нз така злоба ме обзема по някога ,че ако е до мен..нз...!още веднъж благодаря ти,даде ми сили,поне за момента,че,...тия състояния в които изпадам и аз ги мразя и си се чудя на себе си....хубав ден!  Hug   bouquet

# 27
Проблемът с болката го реших за себе си като открих прошката и загърбването на миналото. Просто тотален игнор. Погледа стабилно вперен в бъдещето и най-много: ВЯРА В СЕБЕ СИ и в собствените си сили. Не бъди зависима от никого, дори и емоционално. Само от себе си! Бъди сама шеф на себе си!  Peace

# 28
  • Мнения: 424
''да ти липсва! newsm7Факта 4е те е зарязал в такъв момент е достатъ4ен веднъж за винаги да разбереш,4е само можеш да се радваш,4е на време си се отървала от този екземпляр!Забрави го!Той не те заслужава!Бъди сигурна,4е един ден ще намериш истински баща на детето си и съпруг който да те уважава,оби4а и да е до теб винаги!''

това звучи много добре, но на практика, на сърцето няма как да му го продиктувам това Sad болката за него е по-силна от абсолютно всяко друго усещане.не мога да си спомня моментите, в които ме стъпка като жена и като човешко същество...нося това усещане , но не мога да мисля за тези моменти. аз си го обяснявам с обич Sad която още не си е отишла . самотата не е толкова убийствена, защото винаги има хора около мене , с които да контактувам. убийствена е липсата, убийствено е нежеланието му да бъде с мен , убийствена е баналната гледка на бременна с мъж под ръка- да , може вси4ко да е само гледка, но я има и боли  smile3518 , боли , когато на другите бременни около мене им се обаждат по 3 пъти на 4ас мъжете им да ги проверяват как са, а аз сякаш мога да мина и без това  smile3518зашото съм по-грозна, по-недостойна, по-лоша от останалите жени може би...няма такава болка...дори и сега, когато стоя, следя си контракциите и чакам всеки момент да се запътя да раждам- болката и липсата не минават. от вас знам, че все някога ще мине, но вече се съмнявам, вече се чувствам сякаш цял живот заслужавам да страдам за този мъж...просто имах нужда да споделя, да кажа болката на глас, ама пак не минава  Confusedстискайте палци бебото ми да е добре, той ще се появи съвсем скоро, живот и здраве !!!!!!

# 29
  • Мнения: 1 426
След залеза на всяка обич,
настъпва болка и тъга.
След залеза на всяка вечер
остава мрак и тишина.
Когато някои си отива,
ти нямаш сили да го спреш.
Когато видиш че една любов умира,
ти не можеш с нея да умреш.
Разбираш че мечтите са измама,
че си обичала, а обич няма,
че споменът е болка отлетяла,
че си била щастлива, а не си разбрала.

                                     Блага Димитрова

Общи условия

Активация на акаунт