какво кенгуру?- спешно!!!

  • 1 612
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
И Кам имат хубав модел Каминно Peace

# 16
  • Мнения: 1 531
Сега го гледах това чико го новото в билла беше 59 лв. пишеше 0+ но кутията, а с лица напред 4+, та мисля, че ще ти свърши работа все пак.
а това има ли го онлайн някъде?   Hug

# 17
  • Мнения: 3 457
аз го намирам за 68 лв. Peace он лайн newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 44 122
аз го намирам за 68 лв. Peace он лайн newsm78

да онлайн е толкова...аз изобщо мн се учудих, че в била продават подобно нещо...може нещо промоционално да е било...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 276
а да знаете дали този модел:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_78&products_id=3290 след като пише 0+ е също с легнало положение? Легналото положение по принцип с допълнителен колан ли се осигурява?

А на Cam - има ли легнало положение? А на Giordani?  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
не, то си пише - позволява носене на детето с към майката и с гръб към нея, без легнало положение...затова ми е чудно и как е 0+...но...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 276
не, то си пише - позволява носене на детето с към майката и с гръб към нея, без легнало положение...затова ми е чудно и как е 0+...но...

.... интересно. ама ми се вижда определено рисковано....  Thinking рекламна стратегия ?!  Grinning

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Нашето беше Chicco Go Plus. От 20тия ден го слагахме в него и до 4-5 месец повече беше в кенгуруто, отколкото в количката. После стана 8 кила и кусир и много тежеше вече  Crazy
Хубаво е че има твърд гръб и за главичката също.Слагахме я доста време,но после дотежа яко. Laughing

  И ние бяхме с такова,мнооого съм доволна. Peace

# 23
  • Мнения: 129
Tomy, BabyBjorn и от плат - позволява поне 9 различни положения. всичките са 0+. Успех в избора Simple Smile

# 24
  • Мнения: 106
abe xora da vi popitam-4uvala sam 4e ne e mnogo prakti4no da se nosi bebeto v kenuro za6toto moje da mu se izkrivqt kra4etata...ima li ne6to vqrno v tova???

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
abe xora da vi popitam-4uvala sam 4e ne e mnogo prakti4no da se nosi bebeto v kenuro za6toto moje da mu se izkrivqt kra4etata...ima li ne6to vqrno v tova???

не, точно обратното, ако е качествено естественно....дори ортопедите препоръчват носенето в кенгуру (или слинг Wink)

Общи условия

Активация на акаунт