Здравословно отслабване с диетата на д-р Ори Хофмеклер-2

  • 8 906
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Съни, как си мила? Наистина трябва да внимаваш - всяко нещо си има граници и тялото ти е "изразило" недоволството си, според мен. Нищо прекалено не е хубаво. Важното е да се чувстваш добре, а не да се изстискваш до краен предел. Може би трябва да намалиш малко темпото.
А ето моят идеал - как искам да изглеждам (на килограми, де): http://new.photos.yahoo.com/katya_videvska/album/576460762404431 … 928804424382420/4 ,
http://new.photos.yahoo.com/katya_videvska/album/576460762404431 … 928804424401089/0.
 Това е преди 4 години и съм с 5-6 килограма по-малко. И съм много хубава нали Flutter... (и скромнаMr. Green)!

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 16:15 от katjushka

# 16
  • Мнения: 305
Катюшка, благодаря ти много. Права си и принципно се вслушвам в тялото си, но нещо този път сбърках   bouquet Била си страшна булка, малко си ми твърде слабичка, но щом точно с тези размери си се чувствала прекрасно - искрено и от сърце ти пожелавам да успееш.  Hug Скромността краси само тези, които нямат друго качество върху което да наблегнат.  Mr. Green изобщо недей да скромничиш. Била си мама миа санта мария  Crazy

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Съни, благодаря  bouquet  bouquet, стопли ми сърцето Hug!
То да си призная покрай това кърмене и тия диети бюст не ми остана... Mr. Green Не че някога съм имала огромен, но все пак беше приличен Blush. Щом мъжът ми сега казва, че никакъв го няма... Sad, но пък бюста не прави жената нали така Laughing
Хайде лека вечер на всички ви желая, а утре ползотворен и успешен ден.

# 18
  • Мнения: 305
Катюшка, наистина си била и си прекрасна и в момента сигурна съм. Бюста не те прави повече жена, но и на мен ми е мъчно за моят....ама не може пълно щастие   bouquet Важното е наистина да сме здрави - ние, близките ни..... Много усмивки и успешен ден на всички Хофмеклерчета и успех с режима прекрасни момичета  Hug

# 19
  • Мнения: 12 787
Здравейте, сладурки  Simple Smile
Съни, надявам се, че вече си се възстановила напълно
Хот мома, приятно изкарване!
Катюшка, страхотно изглеждаш на снимките от сватбата ти - дано бързо да си възвърнеш желаната форма. А за бюста - при мен засега не е намалял, може би защото отслабвам с доста бавни темпове, но и аз се опасявам, ще се се смали доста, когато сваля колкото съм наумила и не ми се мисли на какво ще заприлича тогава...
Вери, разбирам те напълно - и мен това ме чака след два-три дни. Засега удържам положението и си карам по режима, но не се знае до кога  Rolling Eyes
Солима, щом не се чувстваш добре при гладуването, естествено, че ще го прекратиш и ще го оставиш за друг път - все пак не си в концлагер да се мъчиш  Wink
Ако съм пропуснала някого - не е нарочно, да знаете
Иначе аз вчера през деня нямах време да хапна нищичко, освен един бонбон и може би 20-30 грама бренди, че имахме повод в работата. Като се прибрах, предвидливо си направих една голяма салата, че вечерта ни раздаваха сертификатите по английски и след това естествено ги поливахме в кръчма  Rolling Eyes Поне вечерях пилешко филе, заедно с някоя и друга бира, де  hahaha
За днес съм на едно кафе, чаша нектар от моркови, вода, а преди малко погнах и черешите, които си донесох да хапвам на работа
Успешен ден на всички  Hug

# 20
  • Мнения: 305
Натка, браво момиче!!! Гордеем се с теб  newsm51 smile3501 Честито сертификатче. Като гледам и с храната се справяш блестящо. Много усмивки и успех на останалите изпити

# 21
  • Мнения: 12 787
Съни, благодаря ти за топлите думи   bouquet
За храната си права, но засега - след ден-два ще ме удари хормонът и ще стана страшно нервна и страшно пощелива и въобще си е страшно да си край мен, ако съм гладна  hahaha (Абе и да не съм гладна, пак не е много по-добре за околните, ама това е друга тема)
Единственото хубаво нещо е, че е временно  Rolling Eyes

# 22
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Momicheta, chudesno si prekarvame Simple Smile
Eto kade sum http://www.wildernessresort.com/  Oshe ne sme obhodili vsichki parkove, no shte se opitame.
Shte dokladvam za kg-mite skoro.

Mnogo usmivki ot men Simple Smile

# 23
  • Мнения: 305
Хей мили, чаровни разбойнички   bouquet, надявам се, че всички се забавлявате в тази прекрасна петъчна вечер. Хот момма -- ммм завиждам благородно. С нетърпение очаквам разказ, а защо не и някоя снимка  Hug Натка, хормоните направо ни удрят жестоко -- така ни лашкат напред/назад - не  е истина. Но, напоследък когато съм в червената рекичка гледам да ям повече плодове вместо сладко и знаеш ли чувствам се в пъти по-добре. Май това със сладкото си е просто вреден навик, който мисля да го изкореня. Аз 99% се храня с плодове и зеленчуци, чат пат рибка и сурови ядки. Освен, че изглеждам супер, чувствам се прекрасно което е много важно. Всичко останало е на заден план.

Усмивки на всички и страхотни почивни дни от мен  Hug да сте ми палави и засмяни, щастливи хулигани  Mr. Green много не му мислете и в живота надълбоко се потопете. Обърнете внимание на половинките/дечицата/близките ви и разбира се на Себе си. Отделете си час само за вас!!!   bouquet

# 24
  • Мнения: 12 787
... Натка, хормоните направо ни удрят жестоко...
Уф направо не знаеш колко е вярно това за мен в момента...
Само ще кажа, че до този момент за днес съм на две вафли, парченце кашкавал и чаша нектар от моркови  hahaha Направо отвред съм диетична  Rolling Eyes  В тия жеги обаче така съм се подула, че и да искам, няма как да хапвам повечко - все се чувствам преяла
Ама пак гледам към пакета с вафлите, де. Взех си "голи" (разбирай че не са покрити с шоколад), уж да не са толкова калорични, не че е голяма полза, ама пак е нещо. Абе по-добре да не разказвам в тая тема какво ям поне още ден-два, че не е за пред хора на диета Wink

# 25
  • Мнения: 305
 Mr. Green Натка, остана ли нещо от пакета с вафлите? или имаше опустошение  Party ти не се тревожи. Станалото, станало - вземи се в ръце тези дни и за да има баланс наблегни стриктно на хубавите, полезни и вкусни хранички. Ако си била вредна 2 дена, направи 4 полезни....след това може и да не искаш вафла да видиш през живота си + дай спорт/ходене/стълби  Peace и аз снощи сгазих лука с една огромна целувка с течен шоколад -- после в дискотеката вилнях като обезумяла, но след малко отивам на фитнес да и видя съвсем сметката  Mr. Green  Усмивки момичета и ви желая един страхотен неделен ден изпълнен само с положителни емоции

# 26
  • Мнения: 12 787
Не останаха, Съни, ама не ги изядох аз. Аз си хапнах друго вкусотии, да не остана назад  Wink Накрая си направих една голяяяма салата, за да ми е пълен стомахът, че иначе можеше света да изям  Embarassed Абе луда работа. Днес вече ми дойде, така че очаквам скоро да ми попремине този апетит за сладко, тъй несвойствен за мен. Имам още вафли, де - за доброто на всички вкъщи, съм се заредила  Wink

# 27
  • Мнения: 305
 Mr. Green Mr. Green честито за новодошлата рекичка  Party аз очаквах моята да ме посети всеки момент - ти ще дойдеш тук аз зная  Mr. Green дано да е по-скоро, искам да мине и замине. И мен ме гони на сладко, но гледам да ям много плодчета и да спортувам, че няма оттърване от тоз апетит. Радвам се на зеленчуци и плодове и рибката  Hug обилни количества от първите две. Много усмивки от мен и сладки сънища. Натка, приятно съжителстване с лудите хормони и много усмивки през цялата седмица  bouquet

# 28
  • Мнения: 346
Здравейте момичета  Hug
виждам, че говорите за хормони и червени реки, при мен този период отмина, но последиците този път са като след природно бедствие  Mr. Green, хубавото е, че като изпадна в подобни състояния храната е последното за което се сещам.
И така изкарах успешно лунната и продължавам на плодове, зеленчуци, кисело мляко и сирене.
Успешна седмица от мен изпълнена с много положителни емоции  newsm51

# 29
  • Мнения: 305
  bouquet Стефания, благодаря ти. Много усмивки и от мен момичета. Пожелавам ви една седмица изпълнена само с положителни емоции, много успешни работни начинания, щастливи дечица и страстни половинки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт