ДОБРИЧки дечица малки, вече тропкат по сандалки (30)

  • 10 774
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Къде се покрихте всички? Казвайте ще си купуваме ли от магическите препарати?

# 241
  • Мнения: 3 810
То препарати много, ама кой ще търка....... Разгледах сайта, но къде ги произвеждат и въобще каква е тяхната уникална тайна, не разбрах много.
Специалното им е че са биоразтворими и на билкова основа.
Сиреч като ги ползваш все едно си лекуваш ръцете с билкова отвара, а и не замърсяваш околната среда.
Поне аз така разбрах.

# 242
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Брех, те като балсам били.

# 243
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейтеееееееее Hug

Момичета искам да Ви благодаря за поздравленията по случай РД на Деми  bouquet Тя беше много щастлива като видя колко много хора са я поздравили Peace.

Вчера беше един много хубав ден - имахме си детски купон, торта и ........


spinki , радвам се , че Ви е харесала тортата Hug

# 244
  • Добрич
  • Мнения: 298
Ехееееееееееее, пак затишие newsm78

# 245
  • Мнения: 166
мдааааааааа  като им стегне шапката на всички Mr. Green

# 246
  • Мнения: 80
мдааааааааа  като им стегне шапката на всички Mr. Green
няма никакво ново събитие за да можем да изкажем своето мнение на компитентни хора по всички теми .Пожелавам Ви приятна вечер и дано на другият ден се събудим с настроение и да бъдем по-активни във форумът.

# 247
  • Мнения: 11 607
Затишието е пред буря, защото смятам да пусна снимките от моя фотоапарат.....В момента ги обработвам, но може да ми отнеме около 2 часа поне,защото може и да вечерям и след това.....

Къде да сложа малкото клипче,което направих?

# 248
  • Мнения: 11 607
Въоръжена с пакетче пуканки се включвам с разказ малко и снимки много:

Събиране на фамилията на село(без Лъчо за съжаление); Приятелчетата на село; Приятелчета в града; Класика в Добрич - на геврек с боза; Друга класика - на сироп от сифон; Игра в Дървеният град; Игра на село;Приятели - други на село; Приятелка на Райчето; Друго приятелче на Рая,което пробваше полата и; Ранчото на майкини;
Почерпка от мен:за тези,които са на диета отговорност не поемам..... Мъничко червеничко...;Нещо оранжево;Суров вид;Готово е;Друго мъничко червеничко;Без коментар
Из Добричко: Пщеница;Слънчоглед;От градският парк;Градски парк;Дървеният град;Чешмичката;Долу до кортовете;Още от долните люлки;Лебеда
Селска идилия:Малко динче;Животинче;Други животинчета;Животно;Животно 1;Някой поръча ли ги?;Три животинчета;
Малко от археологическият музей - класна стая:Без коментар;Правила;Правила 1;Цървули;Вече не пишем така....;И не смятаме така....;И аз ще връчвам такива медали.....;Чупи-купи
За всички вас:1;2;3;4;5;6;7
С моя брат;С Велина-70;Фапуа в зелено;

Хиляди благодарности и целувки за всички,които се видяха с мен:
Началото;Начало 1;Начало 2;Мими;Мими 2;С Велина-70;Трички-добрички;На първата среща с мен;Втора среща с мен - 2 от действащите лица;Рожденничката;Касиерката,дето не искаше да плаща;Диди търси пешкира...;За малко,но от сърце;Това към сервитьора,който не носеше бира на момента....;Сладка Горчивка;Тя ми махаше на влака;Момичето,което най-много говореше....;Трички и те добрички;Все авторски права търсеше,ама не ги намери....;Намери ли ръкава за излизане от чинията?;Ето какво изтърваха всички,които не дойдоха.....

Моя приятел докато бях в Добрич.....

# 249
  • Добрич
  • Мнения: 958
Много вълнуващо  Hug Всичко изгледах  Laughing и много се смях  Joy Ах, спомени, спомени  Flutter

# 250
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро!   bouquet

Цоцоланке, много хубав разказ в картинки, много ми хареса, браво!    Heart Eyes

Весел ден на всички!

# 251
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
Цоцоланке, много хубави снимки...чуден разказ в картинки..до късно си работила Wink
нас защо ни няма Crossing Arms Wink...нали позирахме Laughing



# 252
  • Мнения: 11 607
Добро утро!
Цоцоланке, много хубави снимки...чуден разказ в картинки..до късно си работила Wink
нас защо ни няма Crossing Arms Wink...нали позирахме Laughing

Усещах аз,че нещо ми убягва, ама какво бе то newsm78.....А то било снимките на Синеочка.....
Само дами...; И един кавалер; Две сестрички в интересна количка; Мама е щастливка!

В момента качвам клипчето.....

# 253
# 254
  • Мнения: 11 607
Я да видя дали ще се види нещо от клипчето.....

Девойки в действие.....

Отваря се, гледа се, ама качеството е лошо...Не е така обаче в оригинал......Много ясно се вижда всичко,а тук е едно тъмно и замацано......Но все пак.....

Общи условия

Активация на акаунт