Отказва да яде адаптирано мляко

  • 9 240
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
   Извинявям се ,че използвам темата , но какво да давам на другите хранения като неиска мляко. Тя яде един път зеленчуково иедин път плодово пюре. Същия проблем го имам и аз.
За съжаление нищо друго освен АМ.Аз днес питах педиатърката и тя ми каза,че другите хранения задължително са мляко.Даже днес незнаейки вече какво да правя и давах АМ с лъжичка,изяде го ,но пък и голямо количество изляхме.Кошмар е.

# 16
  • Мнения: 101
   Извинявям се ,че използвам темата , но какво да давам на другите хранения като неиска мляко. Тя яде един път зеленчуково иедин път плодово пюре. Същия проблем го имам и аз.
За съжаление нищо друго освен АМ.Аз днес питах педиатърката и тя ми каза,че другите хранения задължително са мляко.Даже днес незнаейки вече какво да правя и давах АМ с лъжичка,изяде го ,но пък и голямо количество изляхме.Кошмар е.
И аз днес сутринта и дадох млякото с лъжичка и съответно половината се изля , наистина е кошмар, но също днес и купих натрошени бисквити плазмон без глутен и сега на вечерното и сложих и тя го изяде.
 Дано радоста е ми не е за кратко.

# 17
  • Мнения: 592
Ще взема и аз да пробвам,а ти какво мляко и даваш.Аз и давам Миумил 2,обаче вчера купих и нан1,но не мога да кажа,че много повече и хареса.Според мен проблема не е в млякото,ама знам ли къде е

Общи условия

Активация на акаунт