Coger el toro por los cuernos или просто España

  • 20 435
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 818
 Hug Добро утро!

Рали,леко раждане,миличка!  bouquet

# 16
  • Мнения: 389
Рали, стискам палци всичко да бъде О.К  Praynig. Леко раждане   bouquet

# 17
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
добро утро
Рали леко раждане и най красивата принцеска ти пожелавам
Гери дано малкия да се адаптира напълно и да не го тормозят зъбките 4е и ти да си по4инеш инъ4е за какво сте там
моми4ета аз незнам къде успях да настина но съм с температура кашлица сериозна работа матроната каза ако ми станело много зле да взема парацетамол инъ4е да стискам зъби, но аз си мисля 4е и без парацетамол Ще мина и от работа не можах да е измъкна 4е днес и утре имаме подписване на много важни договори и така
инъ4е беб4о не спира да шава, бяхме в събота на бебешко парти и имаше една малка принцеска на 5месеца, гушнах я да и се порадвам тя взе да мърда кра4ета и да ме рита по корема а мойто дива4е взе веднага да рита от вътре бяха доляма картинка, като я сотавя и то спира като я гушна и то пак по4ва не разбрах дали ревнуваше или усети 4е е мадама и се запознаваше  Joy

# 18
  • Мнения: 354
Добро утро на всички сложила съм кафето
                                                                             заповядайте.
                                                                              На всички пожелавам успешна седмица  bouquet

# 19
  • Мнения: 409
Дунда мерси за кафето Hug,много ми хареса.Влизам да пожелая лека седмица на вси4ки Hug.Аз трябва да по4на да стягам багажа,лека полека 4е д не ми идва на нагорни6те последния момент.Целувки на вси4ко от нас  bouquet

# 20
  • Мнения: 509
Добро утро и от мен,момичета!!!
dunda,мерси за кафенцето.Аз току-що изпих едно,но определено имам нужда от второ.
ANETT,бързо да оздравяваш.Дано както казваш се разминеш и без лекарства.Пази се и почивай повече. Hug
Марица,къде си ти?Нямам търпение да се включиш.Как е малката ти красавица?
Хубав ден,момичета!
Хайде до после!

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, момичета!!!   bouquet

Аз утре ще си домъкна д...то към Испания Mr. Green, че трябва да взимам едни документи.

Ето да почерпя със закъснение на р.ден на милото Heart Eyes, както и за рождения ден на майчето ми Heart Eyes, която днес е рожденничка



А иначе забелязах, че не съм сложила линк към снимките от Цюрих Blush, какво да се прави - старост-нерадост Mr. Green Поправям грешката, можете да ги видите на 4-5 страница Peace

Цюрих


Дано при Рали всичко е наред!  Praynig

# 22
  • Мнения: 509
Вес,да ти е живо и здраво майчето!!!Много щастие и късмет!  bouquet

# 23
  • Мнения: 811
Весе,да е жива и здрава майка ти,много щастие и пожелавам   bouquet.Тортата е страхотна,да му е жал на 4овек да си хапне  Mr. Green.
Както винаги  фотаджията се е представил страхотно  Peace.Боже,какви красоти има по Европа,а ние в най голямата пустош сме се забили  Twisted Evil.Каква зеленина,какво 4удо...10 мин стоя и зяпам снимката с кравите да си успокоя нервите  Mr. Green Wink.

Рали,4ак сега виждам ,4е си писала....сигурно ве4е се гушкате с бебка  Hug.Дано вси4ко да е минало бързо и безболезнено за теб  Praynig.4акаме да се похвалиш тези дни.

Дунда,кафето е страхотно....ама и то като торти4ката  Mr. Green  Wink.

Анет,и аз сам горе долу като тебе.Ужасно се 4уствам от 2 дена ве4е,температура,гърло,главоболие.Мускулите така ме болеха,4е детето не можех да вдигна.В4ера цял ден съм спала и лежала.Днес пък се събудих с едно желание за повръщане и още не ми е разминало.Вирус ли е,що ли?

Да се похваля,отслабнала съм с цели 5 кила  Grinning.И аз незнам как стана  Rolling Eyes.От жегите ще да е ,4е като дойдат всякакво желание за ядене ми се изпарява.

Мъжа ми има за днес 4ас за декларасион де ла рента.Дано не сме пропуснали някой документ.Хулиган4е,ти какво направи,обади ли се на онзи телефон,който ти дадох?

# 24
  • Мнения: 1 128
Вес,4естити ви празници.Да са ти живи,здрави и добри4ки рожденниците
Аннет,Алест,много да се пазите.
Аз от известно време съм много,ама много сънена.Постоянно ми се спи ужасно.Миналия път така разбрах,4е съм бременна Mr. Green.Направих си и сега тест,но  Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 1 845
ЗДравейте мили мами!
Нашият чичо е в Барселона. И исках да го помоля да ни купи оттам такова нещо-тази кукличка Фърби, за която прочетох във форума
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=179533.0;topicseen
кажети ми магазини, ако знаете, където продават такова говорещо чудо.
Може и онлайн да поръча ,но мисля,че няма регистрация в ебей.
Благодаря ви предварително.

# 26
  • Мнения: 1 128
Не знам магзини конкретни,но предполагам 4е в Toys´r´us, е вероятно да го има.Ако 4и4ото им се обади по телефона могат да му кажат.
Ето им го линка,кликваш на Барцелона и излиза адреса и телефона.
http://www.toysrus.es/SiteFrontend/stores/1/Stores.aspx

# 27
  • Мнения: 509
Оле,friki като каза за сънливост аз от месец някъде съм постоянно така.Само,че при мен е от лекарствата ми за алергия.Имам отвратителна сенна хрема и само тези лекарства ми помагат малко,но пък такова спане пада.Много гадно.През деня почти не се показвам навън,само вечер като че ли не ми е толкова зле и излизам за малко.Всяка година по това време съм така месец-два и просто откачам.Постоянно съм като надрусана и изобщо не съм в състояние да върша каквото и да било.
А ,alest,наистина май е някакъв вирус,тук две мои приятеки и те с такива оплаквания.Ужас изпитвам от тези летни вируси,особено като са и с повръщане... ooooh!Кошмар някакъв.Мен и малката никога не ни подминават,че и възможно най-тежко ги изкарваме.
Ама стига с тези болести,да са здрави всички мами и дечица!

# 28
  • Мнения: 354




Хайде по едно сладоледче в жегата Party

# 29
  • Мнения: 409
Дунда 6тяь да те питам,за постелката на спалнята ти Laughing,от ВЕнка ли е?И аз имам такава но с едно пране избеля,и се загубиха цветята,а я прах на слаб градус newsm78.Мерси за сладоледа наистина голяма жега бе Whistling.Цял ден си мисля за Рали дано ве4е се гу6кат с беба Hug

Общи условия

Активация на акаунт