HERBAL SLIM FORCE - някакво ново чудо за отслабване?

  • 13 611
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Ако искаш да свалиш под 10 кг - 29 лв. - стига за 2 седмици, ако искаш да свалиш повече от 10 кг - 49 лв. - 4 седмици, ако искаш да свалиш повече от 20 кг - 64 лв. - 6 седмици, това съм прочела във вчерашния вестник 24 часа!

# 16
  • Мнения: 4 678
Колко струва това чудо!?

Ще ти се карам  fight
НЕ се занимавай с глупости smile3511

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 503
ако искаш да свалиш повече от 20 кг - 64 лв. - 6 седмици, това съм прочела във вчерашния вестник 24 часа!


 #CrazyТези 20 кг. за 6 седмици ли се свалят,струва ми се абсолютно невъзможно,освен ако не трябва да я караме само този сироп.Ще следя темата с интерес Shocked
Успех  bouquet

# 18
  • Мнения: 393
И аз ще следя ... как си давате парите ! Sunglasses
Еххх , а така ми се иска наистина да има чудо - но след десет години диети и чудеса съм все така пищна !  Joy

# 19
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Пуснахи  аз вчера още една тема за него ето подробности, ама и аз не съм от оптимистите....

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, аз все се чудя, защо като се заговори за подобни "чудеса", все парите са ни някакъв аргумент, за да не ги купим.Значи, колкото и пари да има човек, те не са му за изхвърляне, но не там е проблемът според мене.
Това е някакво нещо, дето ти го доставят с колет от някъде си.Някаква фирма, която нещо си ти гарантирала.То по аптеките виреят разни продукти, чийто състав няма нищо общо с посочения на етикета, камо ли някаква каталожна търговия.

МАлко офф - никога няма да забравя някакви гащи, дето бяха нещо като бермуди - рекох да си ги купя след раждането, та да ми "поприберат" телесата, пишеше, че са ПАМУК И ЛИКРА.О, каква изненада, като ги видях - чист чорапогащник.Не се сещам за материята на чорапогащниците - някакъв полиамид е, но няма знчение.Купуваш си рязан чорапогащник и ти вземат 70 кинта за тая работа.И се пускат бримки.Каквоповече да кажа.НЕ смея да си помисля каквоима в този сироп, щом си позволяват да наричат памук и ликра някакъв найлон, при положение, че го виждаш.А това дори не можеш да разбереш какво има в него.

# 21
  • София
  • Мнения: 508
Един приятел на наште е отслабнал преди две години 20кг. с херба слим, само че някакъв друг, а не FORCE. Много ме съблазнява, но и цената му е доста солена - за мойте килца най-дългия курс ми трябва  Embarassed А и от други места съм чувала, че има ефект

# 22
  • Мнения: 1 479
Колкото повече чета и препрочитам това , което е написано за този продукт в 24 часа, аз там прочетох за него , си задавам един въпрос, който и друг път съм си го задавала, четейки указания от препарати за отслабване и та ка въпросът е : КОЙ Е ТОЗИ ЕСТЕСТВЕН НАчИН, ПО КОЙТО ИЗГАрЯТ мАЗНИНИТЕ? Така пише по всички инструкции за употреба на препарати за отслабване! Ако някой го знае този естествен начин, нека да ми светне лампата?

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Един приятел на наште е отслабнал преди две години 20кг. с херба слим, само че някакъв друг, а не FORCE. Много ме съблазнява, но и цената му е доста солена - за мойте килца най-дългия курс ми трябва  Embarassed А и от други места съм чувала, че има ефект

Цената не е умопомрачителна.
Ако наистина вярваше, че има такъв успех, сигурна съм, че щеше да ги дадеш тези пари.Вероятно дълбоко в себе си се съмняваш Wink

Аз лично съм силно резервирана.
А и тези наименования - херба-нещо-си, направо ми напомнях на херба лайфи производните му гадни пирамиди, дето се чудят как да оберат хората.Поне да са безвредни, ама знае ли се..... Twisted Evil

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Колкото повече чета и препрочитам това , което е написано за този продукт в 24 часа, аз там прочетох за него , си задавам един въпрос, който и друг път съм си го задавала, четейки указания от препарати за отслабване и та ка въпросът е : КОЙ Е ТОЗИ ЕСТЕСТВЕН НАчИН, ПО КОЙТО ИЗГАрЯТ мАЗНИНИТЕ? Така пише по всички инструкции за употреба на препарати за отслабване! Ако някой го знае този естествен начин, нека да ми светне лампата?

Ами, единственият познат на този етап начин е като изразходваш повече енергия, отколкото поемаш.Това става или с нисък калориен прием или с режими, които не позволяват на поетите калории да се усвояват пълноценно и затова организмът прибягва по собствените си запаси от такива, които са складирани в мазнините.
Досега не съм чула за нещо, което, погълнато през устата под формата на някакво хапче, сиропче или т.п. е "изгаряло" поетите калории или мазнините, натрупани в човешкия организъм, като при това са се запазили хранителните навици на човека.

# 25
  • Мнения: 1 479
Всичко това, което ми пишеш КЛОНКА ми е известно, само не мога да схвана като го знам, защо се връзвам на тези сиропи, хапове и тем подобни, между другото аз го поръчах вчера и ми казаха, че най-рано след 10- 12 дни щели да ми го доставят , защото имало наплив! Но ако няма ефект , просто се заричам , че ще престана с тия глупости! За сега чао, момичета! Ако нещо повече науча, ще пищша!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Евич, няма лошо да се пробват разни неща, аз самата съм лесна за зарибяване, още повече, че факторът пари не ми е доминантен.
Проблемът е, че не е ясно какво точно се пие.
Мене това ме притеснява, а не фактът, че мога да си дам парите на вятъра - това не е болка за умиране.Ама като не съм наясно какво точно са хакнали в това сиропче, как да си го купя, а?Ми, не смея, това си е.Последният ми експеримент с някакви китайски капсули, които тук много момичета ползват и нямат никакви проблеми, на мене ми подействаха зле.Затова не рискувам повече.

# 27
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Помня, че преди години вестниците бяха пълни с такива публикации. И аз им се връзврах и пробвах- Embarassed Embarassed Embarassed. Иска ми се да вярвам в чудеса, но вече знам няма чудо от което да отслабнеш.

# 28
  • Мнения: 1 479
Здравейте момичета! Аз се порових из разни сайтове в нета и това нещо го засекох в румънски и полски сайтове, даже в Румъния го има от 2004- 2005 год , но тези езици са непознати за мене и не мога да прочета нищо!Между другото аз го поръчах това нещо още на 10 юни и тогава лесно се свързах по телефона, като ми казаха че ще пристигне попощата след десетина дни! До сега обаче нищо! Днес се опитах да звънна на посочения номер , но ми отговаря само секретар , на английски!После случайно го намерих във форума розали и там прочетох, че и други са се опитвали да се свържат и нищо! Някоя от вас поръчала ли го е! Пишете !

# 29
  • Мнения: 3 036
Момичета ,
за самото чудо не съм чувала newsm78,
но сега се сещам че преди време "Господари на ефира"имаха рерпораж точно за тая фирма Хербал която е фантом smile3532

Общи условия

Активация на акаунт