Хайде ЮЛИ идвай вече, чакаме си малкото човече!

  • 11 351
  • 278
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 295
Аси, аз също съм с леки до силни болки ниско в корема, но акушерката каза, че били от слизането на бебето надолу и просто кожата се опъвала. Каза да свикваме, че после щяло повече да боли Simple Smile
Renie, мерси за успокоението. дано е права жената, че все глупости ми минават през главата....
това, което казвате за лудницата в ТК ме разтревожи. аз както смятам да отида направо с документите, без уговорка с лекар- имат ли право да ме пратят другаде , защото нямат места?  newsm78
donsyy, с този въпрос ме шашна максимално! и аз съм на твоето дередже - мисля да отида направо с документите бeз уговорка - и ако ме върнат?!?!?! имат ли право да го правят?!?!?! според мамите тук не, но ако грешат?!?!!?.... Sad

# 211
  • София
  • Мнения: 153
Скапана ни е държавата, но децата са бъдещето ни и са толкова невинни и сладки, надявам се да ни радват само Simple Smile

Е трябва да са изроди да върнат родилка, това е болница не си тревожете бебетата с такива мисли

# 212
  • София
  • Мнения: 7 242
Спокойно Hug Само от Токуда връщат. Никога не съм чула/чела да връщат от друга болница.

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 523
не знам как сте вие, но аз съм направо разбита - от жегатам, днес ми мериха кръвното - високо, доки ми се обади да ми се обади, че имам белтък в урианта и за това ми се подуват краката ...
направо перфектно ...

# 214
  • Мнения: 766
Момичета не се шашкайте за места в болницата, докато ни дойде ред може и да се е поуспокоило положението   Rolling Eyes или поне така се надявам  newsm78
Не знам дали могат да върнат родилка Thinking Четох че в Правителствена връщали ама за други болници идея си нямам newsm78
Иначе за опъването ниско долу на тумбака и при мен са налице.
Мерси за инфото за болничния  Hug

# 215
  • Мнения: 195
В Тина Киркова положението е напечено, защото доколкото разбрах им пращат родилките от Правителствена болница! Там щяло да има ремонт и цяло лято няма да работи, та за това препращат в ТК за раждане! И аз там ще раждам и вече си представям каква ще е лудница! ooooh!

За ваничката - ние си купихме една много сладка син металик  Peace, но не е анатомична. Отделно купихме от тези хавлиените стойки, защото ни ги препоръчаха.

А за болките и аз да си кажа, че всяка сутрин много ме боли ниско долу в ляво. Понякога едвам ходя! Спомням си, че към 3-4 месец също ме болеше там и всички казваха, че е от разширението на матката, а сега от какво е?!? newsm78

# 216
  • София
  • Мнения: 3 414
Лекси не споделяш нищо относно конкурса на сладкарница Лагуна?Аз дочух нещо от сигурен източник Wink
Аси а в твоя конкурс как е хавата,аз се разписах в твоя полза

# 217
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси не споделяш нищо относно конкурса на сладкарница ***?Аз дочух нещо от сигурен източник Wink
Гоце, голямо мазало стана там Confused. Вярно, че уж спечелихме 3-то място, обаче отказах да вземем тортата, защото гласуването не беше честно, вкл. и от моя страна /не така обаче смятаха собственичката и първата мама, която пък и се оказа съфорумничка Confused/. За сметка на това пък, същия ден Цвети спечели 1 кг. шоколадови изделия от един конкурс по рисуване Grinning

# 218
Здравейте!
Как сте в тази жега? Да се отчета и аз. Взех си вече всички документи - направлението и обменната карта. Хемоглобина ми е 130 и направо съм супер, поне няма да пия и за това лекарства. Като оставим настрана това, че в обменната карта ми е написано, че са ми правени изследвания в 6 месец, а не са, се ядосах и с друго. Питам аз за микробиология и тя направо ми изписа лекарства без да ми прави изследване. После питам какво да правя за серклажа и отговора беше да ида да ми го махнат там където ще раждам и толкова. В резултат на което се затътрих до МД и хората казаха ако до 20.06 не съм почнала да раждам на 21.06 с багажа да ме приемат в патологията и да преценяват как се развиват нещата. Така че мога да очаквам като ме разровят да ми го махат на 21-22.06 да родя. Иначе всички документи ми ги издадоха от ЖК.

# 219
  • Мнения: 616
Добър ви ден мами.
Върнах ме се от видеозон и всичко е норма но сигурно няма да дочакаме 2 07 може би ще е по рано .
Днес ходих да видя количките но нещо не мога да си харесам нищо, гледах и  ваничките но все още се двоумя дали да не си купя само поставка за вътре в коритцето и да ползвам това от баткото че е голямо и удобно.
А иначе чантата на бебо за болницата вече е готова  и моята почти.
Да ви кажа с моята одисея с болничния ми лист какво стана все пак от НОИ са за #2gunfire #2gunfire защото болничния ми е занесен при тях още на 27 04.Направо съм  #Cussing out

# 220
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Здравейте, милички тумбачета!
За моя най-голяма радост ми се размина болницата. А лекаря ме предупреди да съм си с багажа за приемане. Сега и те не знаят какво ми е, искат изследване и да почвам антибиотик, аз пък се дърпам. Сега тъкмо си чистя влагалището от гъби, остава да се наблъскам с АБ и да плъзнат пак.

А за връщане на родилка - връщали са от Правителствена - когато е раждала Калина, царската щерка и сега заради ремонт. Нещо такова четох. А за ТК едва ли ще върнат.

# 221
  • Мнения: 741
Здравейте и от мен
Има ли някой като мен в сесия?Днес бях на изпит,да се похваля,че го взех,ама едвам се отлепих сутринта в 7.Как го правите това с ранното ставане незнам,аз съм като болна цял ден и до сега спах.
Иначе и мен ме наболява ниско долу,но не е постоянно.
Да ви питам в обменната карта се вписват само изследванията,които са правени от ЖК или всичките?Защото на мен там дори секрет не ми е взиман досега,добре че си ходя на частно

# 222
  • Мнения: 984
mokoloko аз уж съм в сесия, но на първия изпит не отидох  Confused Сега имам още един, но още не съм седнала да уча и може и той да е със същата участ  Embarassed Поздравления за твоите изпити  Hug
А за това дали връщат от ТК: аз нали имам проблеми с документите и говорих с докторицата ми която работи там. Тя каза че ако трябва по спешност ще ме приемат, но нямало да ме върнат. А аз ще ходя да раждам само с документите които имам и торбичка с чехли и хавлии  Laughing На първа страница ме пише че съм с уговорка, но тя нещо пропадна...

# 223
  • София
  • Мнения: 1 244
Спринт, защо те викат толкова рано да раждаш?  newsm78 Иии ... какво е серклаж?  Rolling Eyes

Томасе, радвам се, че се е разминало хоспитализирането. Забравих да кажа, че ти писах на лични за Жекова.

mokoloko, и на мен спането ми е проблем - цяла нощ дремуцам на пресекулки, заспивам призори и спя до късно... не знам режима ли си обърках... какво...

И за изпитите не мрънкайте  Mr. Green, че аз пък септември трябва да си подновявам студентските права след прекъсване и ще я върша процедурата с ученето паралелно с гледането на бебе...  Crazy

П.С. Страхотни тумбаци сте, ей!!!

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 17:42 от phil

# 224
  • Мнения: 766
mokoloko ха честит ти взет изпит   bouquet
Ако знаете как ми се ходи на изпити и аз искам сесия  Mr. Green
А за ставането рано сутрин - ти се радвай, че не си вампир като мен Tired Вечер заспивам към 2.30 - 3 часа и сутринта посрещам изгрева с чаша кафенце на терасата  и махам на първите тролеи Crazy
Томасе  радвам се че ти се размина болницата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт