какви бисквити

  • 2 253
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Най-обикновени. Закуска, житен дар, обикновени; честно казано бебешките имат ужасен вкус.
Изобщо не съм пробвала други бисквити освен първите три вида. Няма сила, която да ме накара да дам 10 лева за кутия бисквити. Дъщеря ми прояде бисквити на 9 месеца и това и е любимата храна.

# 16
  • Мнения: 481
Ами нали в обикновените бисквити има сухо мляко, това не е ли проблем за бебе?

# 17
  • Мнения: 5 362
"Закуска" и "Азбука".
От тези давам най-често.

# 18
  • Мнения: 2 039
Вечер в млякото пускам на Плазмон или на Чичи бейби,а за следобяд или за закуска давам "Закуска",защото те стават на кашичка,а горните се стапят и с тях попара с мляко не става!

# 19
  • Мнения: 1 701
Ами нали в обикновените бисквити има сухо мляко, това не е ли проблем за бебе?
Има и такива без мляко и масло.   chef

# 20
  • Мнения: 2 039
Ами нали в обикновените бисквити има сухо мляко, това не е ли проблем за бебе?
Не

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
Започнахме с Плазмон, а сега вече си хапва Закуска и много му харесват   chef

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
напротив, тези които вземам аз са толкова вкусни, че ги изяждам половината Embarassed
Cicibebe на Ети. Турски са, страхотни, обогатени с витамини. има бананови и обисновени и са евтини Peace

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
а, сега видях че има и други фенове на нашите бисквити. препоръчвам ги. Плазмон може да са хубави, но са ужасно скъпи Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 391
напротив, тези които вземам аз са толкова вкусни, че ги изяждам половината Embarassed
Cicibebe на Ети. Турски са, страхотни, обогатени с витамини. има бананови и обисновени и са евтини Peace

И ние ползваме тези бисквити .Малката ги харесва,а
като беше по-малка - между 6 -8 месеца -купувах на Хип бисквитите .

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 13:24 от Desi_slava

# 25
  • Мнения: 287
Аз тези дни за пръв път дадох на Моника бисквитка и то защото бях на гости в прованса и попаднах на тези Чичибебе и реших пък да ги видя що за стока са. Че тя бишкотите на Плазмон ги недолюбва.
 Та опитах с тези- май ги хареса. Но на мен лично много сладки ми се видяха и не знам дали е добре да ги давам от сега? newsm78

# 26
  • Мнения: 417
Аз започнах със Закуска,Но в тях има прекалено много сода за хляб и са доста тежички.Стигнах до този извод,понеже на малката и правя кисело мляко с бисквити и като натроша закуската набъбват страшно много та чак пяна става.Сега давам Житен дар на Нестле и съм доволна.

# 27
  • Мнения: 2 673
откъде да купя оризови бисквити??? били без мляко без нищо друго... newsm78освен оризово брашно

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз давам само "Закуска".

# 29
  • Мнения: 227
И аз съм така само "Закуска". Peace[/b

Общи условия

Активация на акаунт