За захранването и алергиите

  • 2 036
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Захраних преди 5ти месец, няма алергии, има фамилна обремененост

и ние сме така  Peace

# 31
  • Мнения: 5 362
Захраних преди 5-я месец.Няма алергия,няма фамилна обремененост.

# 32
  • Мнения: 9 990
Втора опция-захраних рано/3 месец/ няма  алергия, има фамилна обремененост.

# 33
  • Мнения: 3 205
Захраних на 6 месеца, няма алергии засега, има фамилна обремененост (но не към храни).

# 34
  • Мнения: 8 769
Захраних дъщеря си на 4 м по препоръка на гастроентеролог, защото имаше ГЕР.
Няма установени алергии до момента, няма фамилна обремененост.
Захраних синът си на възраст над 5 м - също няма установени алергии до момента, и няма фамилна обремененост.

# 35
  • Мнения: 46 648
И тогава няма да е обективно май. Ще трябва да се намерят достатъчно на брой хора - рано и късно захранени, които примерно 40 години да живеят в еднакви условия, да се хранят по един и същи начин и да имат едни и същи наследствени предразположености... Струва ми се трудно осъществимо.

Лекарите си имат начин да го докажат, отчитайки факторите, защото няма начин и 5 деца, какво остава за всички, да живеят при абсолютно еднакви условия. И извън България Е доказано, тук едва ли някога ще се потрудят над подобна задача.

# 36
  • Мнения: 6 164
Захраних преди 5ти месец, няма алергии, няма фамилна обремененост

# 37
  • Мнения: 23 445
Захраних след 5-ти месец/6м/,има атопичен дерматит,има фамилна обремененост от мен и баща си.

# 38
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Захраних преди 5ти месец, няма алергии, няма фамилна обремененост
И ние сме така Peace

# 39
  • Мнения: 3 334
първа опция,но ако имам второ дете определено ще захраня след 6-ти месец

# 40
  • Мнения: 2 891
Моята опция я няма  Grinning Захраних след 8-9 месец, заради алергия, проявила се през 2 месец. Направо не ми се говори за алергии  ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 381
Захраних след 5ти месец, няма алергии, няма фамилна обремененост Peace

# 42
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не знам точно как да отговоря... Ако я заведа на дерматолог, ще кажат, че има атопичен дерматит - но не съм я водила досега. Избягвам нещата, които я дразнят, не съм ползвала козметика при къпането й почти откакто се е родила (в началото ползвах, но откакто взе да прави грапави петна, съм преустановила всичко), овлажнявам кожата всеки ден и задържаме положението с инцидентни изриви, които минават. Така че няма потвърден проблем.
Фамилна обремененост има (алергии при мъжа ми, а баткото беше с АБКМ като бебе), захранена е на 6 навършени месеца.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз съм гласувала с опция едно и за двете си деца,но все пак не считам че съм действала правилно сега смятам да до 6месец да е изключително на кърма и да захраня по късно.

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 19:07 от Mira(vatan1919)

# 44
  • София
  • Мнения: 351
Трета опция.Да ме пита човек къде ми е бил акъла.Алергий към много храни и лекарства,но уж ги израстна.

Общи условия

Активация на акаунт