пране на килим

  • 5 697
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 432
по пощите пращат един вестник "всеки дом". тук случайно видях реклама. "машинно пране на килими"1.50лв/кв.м. с личен превоз и 2.00 лв/кв.м. с превоз от фирмата. не се чете дали е кв. м.овча купел, ул. драгоман №1, тел. 0897903535. преписвам ти дословно обявата, нямам лични впечатления.

# 16
  • Мнения: 207
Аз мойте си ги пера при майка ми на къщата,но от няколко дни гледам на кръстовището на Черни връх и Вапцаров има табела пране на килими,осигурен транспорт.Искаш ли днес да се разходя и да ти дам координатите,притесняваме само,че не са изпробвана фирма и незнам как си вършат работата newsm78

# 17
  • Мнения: 222
Момичета, благодаря ви за отговорите!
Исайкова, аз съм до х-л Плиска, така че Дървеница ме устройва. Къде е по точно?
RYBI, ако имат някакъв телефон да звънна, ще е добре. Но ако не можеш, не се притеснявай Hug

# 18
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Отдавна не си пера килимите на автомивка.
Доверявам се на една фирма , с две ръце бих ти я препоръчала но е във варна.
Страшно съм доволна - перат ги с рейнбол, миришат хубаво и са като нови.
Всички на които съм я препоръчала са доволни, вземат левче на квадрат.

# 19
  • Мнения: 6 039
Отдавна не си пера килимите на автомивка.
Доверявам се на една фирма , с две ръце бих ти я препоръчала но е във варна.
Страшно съм доволна - перат ги с рейнбол, миришат хубаво и са като нови.
Всички на които съм я препоръчала са доволни, вземат левче на квадрат.


звучи интересно, но всеки от моите килими в къщи са по 4 кв.м. аз лично не бих се съгласила да ги изпера за 4 лева единия. като знам само колко време ми коства и усилия. Говоря за истинско пране, Не за минаване с тупалката на Рейнбол.
Би ли споделила по подробно, както и координатите на фирмата.

# 20
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Отдавна не си пера килимите на автомивка.
Доверявам се на една фирма , с две ръце бих ти я препоръчала но е във варна.
Страшно съм доволна - перат ги с рейнбол, миришат хубаво и са като нови.
Всички на които съм я препоръчала са доволни, вземат левче на квадрат.


звучи интересно, но всеки от моите килими в къщи са по 4 кв.м. аз лично не бих се съгласила да ги изпера за 4 лева единия. като знам само колко време ми коства и усилия. Говоря за истинско пране, Не за минаване с тупалката на Рейнбол.
Би ли споделила по подробно, както и координатите на фирмата.


И моите килимчета са малки, но на маика ми са големи, има много китеници, губери и пътеки- вчиките ги перем там вече 3-4 години.
много съм доволна от жената, има си малка фирма, не съм питала дали само с рейнбол ги минава, но се изпират много добре, нямат мръсотия по- ресните, миришат добре. Почистват и дамаски, перат гарнитури и мебели - тях вече по-дома, иначе килимите си ги нося при тях.
Ще ти дам координати на личния, ако имаш желание ги изпробвай. Много са съвестни.

# 21
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Освен това Маленна, малко и е трудно да пусне по-висока цена за прането, т.к. точно срещу тях има автомивка и там перат килимите на левче, трябва да се съобразява с конкуренцията си.
Но ти гарантирам че има страшно много работа.
Аз лично съм много доволна, бяха ми ги препоръчали едни холандци, които имат две огромни къщи на траката.

# 22
  • Мнения: 6 039
супер
прането на автомивка е подходящо за тънки килими
дебелите не си изплакват добре, изсипват препарата и после не ги интересува. Остават тъмни петна. От друга страна водоструйката е прекалено силна за текстила  и т.н и т.н.

# 23
  • Мнения: 2 957
zornitsa  моля те кажи къде се намира това  Praynig

# 24
  • Мнения: 6 039
не съм Зорница, но това са координатите, която тя ми даде, ще ги публикувам, защото ще са от полза на много хора

Жената се казва Светла.Фирмата Савина мисля че беше.
Ето координати:
 0897/357 632      ..........................................
...................................................................................................
.................................

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 571
И аз ще дам координатите от една фирма за пране на килими във Варна ( по-горе споменах за нея):

тел. 612554, намират се на ул. Бр Шкорпил, но не знам на кой номер точно.
Работят с машини Kerher, цена - около 1лв/кв.м, транспорт по желание - 1лв в едната посока.
Тези цение са от преди година, може и да не са съвсем актуални.

# 26
  • Мнения: 450
Запис Peace
И мен ме интересува темата:)

Общи условия

Активация на акаунт