Продавалник...

  • 11 655
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
Какво му се нахвърлихте на този продавалник?Никаква разлика няма с  ибей, само дето  не е аукцион. Същите неща се продават и там.-капа4ки от парфюми, поилзвано спално бельо, там има още-по шантави работи.

# 76
  • Мнения: 389
Лошо няма, щом е полезен на някои хора ...

Днес за първи път се позагледах, забавно е. 3 химикалки + една подарък за 4 лв ...  Joy

# 77
  • Мнения: 17 546
Е тук нали половината са баровки с толкова висок социален статус, че всички, които сме в Продавалника сме  Пфу, втора ръка хора! Браво бе!  ooooh! Аз имам три деца и не мога да си позволя да си купувам по три маркови парфюма, примерно, на месец, защо да не си купя от там, пък било и половин (и без това ароматите ми омръзват бързо!). Не мога да разбера защо като едно нещо ви се струва долнопробно, а не възвишено като вас, или ви дразни или хич, ама хич не ви харесва, го разглеждате с подробности и го коментирате! А и половината от ни лук ялите, ни лук мирисали най-вероятно продават и купуват от там, ама не - аз не съм толкова изпаднала, оу, никога не бих купила нищичко от там! Да, има и невероятни боклуци, но като цяло сайта е полезен на много хора! Peace

# 78
  • Мнения: 119
на бас, че поне половината от вас (писали или само чели темата), които сега разбират за продавалника ще станата негови фенки! може само да разглеждат, може само да купуват, няма значение - но съм сигурна и съм готова да се хвана на бас!

# 79
  • Мнения: 4 111
О, аз 2-3 месеца само с продавалника се занимавах. Голяма тръпка ми беше. Шопинг от компютъра, колетчета, лафче. Попадала съм на много хубави неща. Само пазарувах. Много.  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 57
И аз съм в продавалника от доста време, и купувам и продавам там.Много е удобно и определено на сметка.Има много нови дрехи и електроуреди на доста по-ниска от  пазарната им цена.Не виждам нищо лошо или нередно в това да продаваш нещо което ти е излишно или умаляло( конкретно за дрехите) , а и всяка една от нас има необмислени покупки, които после не влизат в употреба.
Пък и в крайна сметка живеем в демократична република, всеки има право както да купува, така и да продава.Никой не го прави по принуда.Влизаш, гледаш ако си харесаш нещо взимаш , ако ли не отиваш на пазар.
А да ви кажа от Продавалника съм много доволна не само заради успешните покупки/продажби а и защото там срещнах страхотни майчета, който са безкрайно коректни и отзивчиви.Ако почна да изреждам ще отнеме сигурно една страница  Mr. Green

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 10:45 от Mery 13

# 81
  • София
  • Мнения: 44 302
то по принцип идеята не е лоша, не е и нова. Нещо като побългарен е-bay
С разликата, че по незнайни причини ако купувате от e-bay го казвате (едва ли не с гордост), а от продавалника видиш ли голям срам - и как вможе и кво място е....

аз съм купувала и продавала - не бих казала много - по-точно малко, но влизам предимно в детския раздел...доволна съм в по-голямата част от случаите

# 82
  • София
  • Мнения: 15 496
И в крайна сметка като не ви харесва Продавалника защо се ровите из него???
Кой не го харесва? Я виж списъка с хората от долу, лудница е. Wink

# 83
  • Мнения: 57
Извинявам се, нямах време да прочета всички страници, а това което видях ме остави с впечатлението че има много против  Embarassed
Ще прочета цялата тема и ще коригирам поста си.Дано не съм обидила някой.

# 84
  • Мнения: 448
Влязох за първи път там преди няколко дни.Сега трябва да подновиме целия гардероб на сина ни, защото всичко му е умаляло.Говорех си за това с една приятелка и тя ми каза да вляза в Продавалника, имало запазени дрешки на по-ниски цени.Ако купя всичко ново ще ни струва минимум 150-200лв!Ровех се, но нямаше нищо подходящо и се отказах.

На следващия ден реших да пусна там мои дрехи, които са ми малки, голями или просто не нося вече.Бях ги приготвила да ги изхвърля, но все си представях как ромите от квартала ще се разхождат с моите дрехи и сърце не ми даваше да ги занеса до кофата.Подарих няколко, има и още доста, но ще се занимая с тях по-натам.

Купих си и едно якенце вчера от една мама и много се радвам.Знам кой го е носил, запазено е и на добра за мен цена.Не виждам нищо лошо!От магазин втора употреба така и не се пречупих да си взема нещо, но от някоя мама, която съм виждала, защо не?!А и се запознваш с нови и интересни за мен хора.Може и по кафе да пиеш с някой...Не виждам с какво може да ми навреди.

# 85
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Никога не бих купила от там. Особено от както видях обява- продава се използван биберон за 38 стотинки....не 36, 37...а 38  ooooh! Sick

А моите неща, които са ми ненужни, имам навика да подарявам.  Crossing Arms

# 86
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Току-що го отворих за първи път. И за последен! Не бих го ползвала- нито да продавам, нито да купувам.

# 87
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
Неможах да прочета всички мнения,но като цяло ми се струва , че има доста противници на продавалника #2gunfire.Като основна причина посочват обяви , в които се продават няколко чифта "ползвани" бикини например.Аз съм в продавалника от май т.г. и такива обяви не съм виждала,но може и да има,не споря,навсякъде има и боклуци да се продават,дори в големите магазини....
МНОГО се радвам ,че продавалника съществува Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Имам две деца и това лято продадох почти всички дрехи,които не са им нужни,преди се чудех на кого да ги давам и къде да ги прибирам.
Тук прочетох ,че повечето ПРОТИВНИЦИ НА ПРОДАВАЛНИКА си подарявали дрехите на децата,вместо да ги продадат,а тогава защо се дразнят от факта ,че някои си ги продават.
В продавалника има и раздел ПОДАРЯВАМ има и начин да се свържете с майки ,които имат НАИСТИНА ИМАТ нужда от помощ и дрешки,ДАЙТЕ ИМ ГИ БЕ ХОРА ,помогнете им като сте толкова отворени да подарявате.Аз съм изпращала дрешки на такива майки и АКО ГО НЯМАШЕ ПРОДАВАЛНИКА нямаше как да разбера ,за тези дечица.
А и в крайна сметка,какво търсите в продавалника като не отговаря на вашето социално равнище newsm78
ТОВА Е САЙТ ЗА ВЗАИМОПОМОЩ,тук се продават в повечето случаи  ползвани неща,новите са в магазина Naughty

# 88
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Готино е ...като на Битака

# 89
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
 #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт