Tie-and-dye?

  • 6 708
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Ицото понеже пише дипломна на тема електронен магазин и аз за тва съм пернала на тая тема Joy Питах го дали ще ми направи, той каза "И какво ще продаваш", аз казах "Амиии не знам, нещо , което съм направила сама" и той "Е, ти само бели можеш да правиш"  Shocked  Joy
Иначе - да, на подфорум Хоби магазинче е готино - има плетени дрешки, боядисани дрешки Crazy
Но мисля, че трябва регистрирана фирма newsm78

# 16
  • Мнения: 552
Но мисля, че трябва регистрирана фирма newsm78
Ми то аз имам някаква...  newsm78 току-виж свърши работа - ако се налага да се използва де...
Моят мъж отдавна ми разправя, че тези фанелки трябвало да ги продавам... които правя, де  Simple Smile самият той има поне десетина такива във всякакви разцветки от мен...  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Супер блузка  Hug
Едно време правехме тензухени поли по този начин, но за разноцветни не се бях сетила  Hug
Ще те помоля за снимки на боите и процедурата, когато можеш. Hug Много ми допадна идеята  Peace

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мацки, много сте сладки. Ентусиазирахте ме много.  Hug Щом и фирма си имаме вече, всичко ще е ок - ще завъртим търговията.  Joy Wink
Хайде, чакаме фотото на индианчето и курса и я мятаме.  Peace Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 6 993
Къдрокоса, какво да ти кажа, на мен само бизнес идеи ми давай да давам, ама да ги осъществя...все не се наемам, трябва много да ме сръчка някой Laughing

# 20
  • Мнения: 552
Мацки, много сте сладки. Ентусиазирахте ме много.  Hug Щом и фирма си имаме вече, всичко ще е ок - ще завъртим търговията.  Joy Wink
Хайде, чакаме фотото на индианчето и курса и я мятаме.  Peace Hug  bouquet
Ами то направо у нас може манифактура да завъртим...  Joy имаме една огромна тераса - на нея може да къкрят едни адски смеси... примерно, представям си десетина тенджери с разноцветни бои, а около тях сновем ние, форумните хобити и топим една през друга разни екстри Laughing

# 21
  • Мнения: 552
Ще те помоля за снимки на боите и процедурата, когато можеш. Hug Много ми допадна идеята  Peace
Нямаш грижи  Peace само да се върне мойто мъж с апарата... и се почва  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 6 993
имаме една огромна тераса - на нея може да къкрят едни адски смеси... примерно, представям си десетина тенджери с разноцветни бои, а около тях сновем ние, форумните хобити и топим една през друга разни екстри Laughing
Крачета от жаба и крила от прилеп Joy

# 23
  • Мнения: 3 760
 И аз се записвам!
Разбира се само ще гледам за сега. Нямам опит с такива неща (освен с едноцветни тензухени преди доста години).
А пищната рокля (ако  се сещам коя) е е направо супер!

# 24
  • Мнения: 552
А пищната рокля (ако  се сещам коя) е е направо супер!
Ааа, да ги нямаме такива Stuck Out Tongue щяла да гледа само... Идваш, и се развихряме  Sunglasses Ей, веднъж и аз да мога да ти покажа нещо... обикновено ти си гуруто  Crazy за цветенцата... и за бебешкото хранене... и въобще  Heart Eyes

А пищната рокля (ако  се сещам коя) е е направо супер!
Знам ли...  newsm78 то аз така си се обличам по принцип, така че шарении си виждала всякакви - ама дали е точно тази въпросна...  Crazy

# 25
  • Мнения: 884
Да се запиша и аз- така и така си падам по шареничкото, обикновено съм доста пъстричка, децата ми се лепят като мухи на мед, така че ако не мога с нищо да подпомогна производството, поне дечицата да дундуркам.Хайде, чакам си срядата за снимки, и аз се събудих!

# 26
  • Мнения: 6 315
Много хубава е станала блузата!

http://www.prochemical.com/directions/Folding.htm

Тук намерих инструкции и за батик и за tie and dye Simple Smile. Ще взема и аз да се запаля Simple Smile.

Тук намерих инструкции как да си направиш сърце  Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 6 993
О, Маргарита, супер си!!!
Нямам търпение вече да се преместя и да се впусна в производство Crazy

# 28
  • Мнения: 552
Много хубава е станала блузата!
Тук намерих инструкции и за батик и за tie and dye Simple Smile. Ще взема и аз да се запаля Simple Smile.
Абе в сравнение с тия по сайтовете е доста хаотична... блузата де  Laughing не че на мен не ми харесва - ама ми се ще и някакъв друг вариант да пробвам  Peace Много добри линкове си намерила... аз по едно време много търсех материали по въпроса, ама нещо все не се оправях с тях  Blush това с тропосването ми звучи супер познато - сега дори ми се струва, че съм опитвала, но май не беше много успешно...  newsm78

# 29

Общи условия

Активация на акаунт