Препоръчайте ми фирма за изработка на кухня?

  • 8 655
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
Ali&Meli, какво стана, избра ли вече фирма за кухнята?
Или да ти препоръчам нашите майстори, от които съм много доволна - направиха ми супер кухнята и в срок!  Peace
Не,не сме я поръчали кухнята!Засега сме се насочили към Димат Омега /въпреки забележките на Белинда/.
Настоящата ни спалня е от тях и мога да кажа,че вече 6.5 години не е мръднала,нямам забележки. Тогава бяха много коректни като срок на изпълнение,дори по-рано беше готова /вярно че беше зимата/,а и като качество съм доволна.Цената определено не е ниска,но веднъж правя кухня.
А и кухнята на родителите ми е правена при тях и също не е мръднала за толкова години.
А тези майстори,за които ти споменаваш сами ли работят или към фирма?

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
...........
А тези майстори,за които ти споменаваш сами ли работят или към фирма?
Ами те са 2 момчета, мисля, че си имат фирма - много са коректни.
Успех с кухнята - после чакаме снимки!   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 11 711
...........
А тези майстори,за които ти споменаваш сами ли работят или към фирма?
Ами те са 2 момчета, мисля, че си имат фирма - много са коректни.
Успех с кухнята - после чакаме снимки!   bouquet
А-а-а ще почакаш със снимките.Ако сега я поръчаме ще бъде готова в края на август. Предупредиха ни,че ще излизат в отпуск и едва след 20 август ще могат да я монтират,снимки тогава,ако при тях поръчаме все пак.
А тези момчета към коя фирма са,може и на ЛС?

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
А можеш ли да покажеш все пак снимки, защото и на мен ми я препоръчаха толкова много хора? Дори ми направиха предварителен проект, ако не е късно да се откажа въпреки капарото.
Сори, нямам с какво да снимам Sad
Виж сега, откровеното ми мнение е, че вероятно Димат Омега са като цяло добра фирма. Всички са доволни от тях, всички ги препоръчват. Аз просто съм карък Confused Що се отнася до проектите - супер доволна съм от проектантката на моята кухня, казва се Блага. Изключително интелигентно и способно момиче. Не мога да кажа същото за колегите й, съжалявам. Просто не е нормално да правиш 4 месеца 5 метра шкафове Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 11 711
Същата Блага ни прави и на нас проекта за спалнята и сега ни оферира кухнята.Аз също съм с добри впечатления от нея,макар да ме подразни това че ми прати цената за кухнята по SMS. Малко несериозно ми се стори...ама го подминах.Но от друга страна онзи ден говорих с нея и ме предупреди,че понеже не сме поръчали веднага датите за монтаж до края на юли са заети и ще е възможно след 20.08,да го имаме предвид понеже бързаме.
Не си карък Белинда.Виж,че от Белкаро си доволна,а аз бях чула негативи за тях,бях ти писала.
Ровейки се из Нета и БГ Мамма стигнах до извода,че от всяка фирма има доволни и недоволни.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нашата кухня я поръчахме в Русе, доставиха ни я във Варна, бяха много коректни. Въпреки, че размерите си ги вземахме сами и до момента на доставката, те изобщо не бяха виждали помещението ни, всичко беше наред. Подробностите ги уточнявахме по телефона и чрез е-мейли. Много съм доволна. На всичкото отгоре, с доставката от Русе и монтажа, ни излезе с 1000 лв. по-евтино, отколкото всички предложения, получени от варненски фирми.
Фирмата се казва БИТ мебели.

# 21
  • Мнения: 186
Някой да знае нещо за ГТЦ дизайн? На ул. Нишава и на ул. Енос имат офиси?

# 22
  • София
  • Мнения: 11 711
Някой да знае нещо за ГТЦ дизайн? На ул. Нишава и на ул. Енос имат офиси?
Преслушахме ги преди няколко седмици.Ами какво да кажа не бях особено очарована.Показаха ни разни каталози,казаха,че работели предимно по поръчка.Имаше разбира се разни мостри.
В крайна сметка ние се спряхме на Димат Омега.Успех при избора!

# 23
  • София
  • Мнения: 430
Мога да кажа при кой да НЕ правите - Лорани, намират се на Т. Каблешков - като ни опияняваха в началото всичко беше наред. Впоследствие беше уволнен единия проектант, после втория, чертежите и проектите за кухнята и спалнята ни изчезваха и ги правихме 827458724 пъти. С мъжа ми се стреснахме много, бяхме дали 4000лв капаро. В един момент ни пратиха майстор от цеха да уточнява с нас всичко...не проектант, А МАЙСТОР. И намерил някакви чертежи и ме пита мен кое какво означава  #Crazy  Оня ден срязал плота по негово усмотрение..т.е. сложи мивката в глухия ъгъл и дефакто коритото стана идиотски неудобно, мъжа ми щеше да ги убие. Слава Богу вчера домъкнаха нов плот и го сложиха, където му е мястото. Отделно ми казаха, че не съм поръчвала огледало за тоалетката, а в договора ми е изредено "тоалетка с огледало". Сега трябва да се разхождам до фирмата за всички онези неща, които са пропуснали като въртящия се механизъм, луничките, огледалото и др. дразнещи факти  #2gunfire. Даже по телефона като се обаждах за нещо на майстора, чух  шефа да казва за нас "кажи им на тия, че докато не си платят още 40% нищо НЕМА да им се носи и монтира". При което казах да ми го даде да говоря с него - е няма такова нагло държание, прати ме за зелен хайвер да търся цеха в голямата жега да съм видела спалнята, отивам - тя вече разглобена, а той ми казва "ми аз кво съм виновен", казвам "ами ако не ви е неудобно в 40градуса да разкарвате бременно момиче в 8-мия месец", а той само дето не ми се изсмя. Това е, не поръчвайте от Lorany.

# 24
  • Мнения: 186
Някой да знае нещо за ГТЦ дизайн? На ул. Нишава и на ул. Енос имат офиси?
Преслушахме ги преди няколко седмици.Ами какво да кажа не бях особено очарована.Показаха ни разни каталози,казаха,че работели предимно по поръчка.Имаше разбира се разни мостри.
В крайна сметка ние се спряхме на Димат Омега.Успех при избора!
Дадохме капаро там пак ще видим какво ще стане.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт