"Вълшебното сиропче"- HerbaSlim Forte ?

  • 11 520
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Zdraveite po povod tazi statiq koqto kopirah vi molq ako nqkoi ima nomera ot statiqta vyv vestnika da mi dade telefon.Che moqta sestra napravo se e pobyrkala kupuva vestnici samo zaradi statiqta za da vidi nomera za porychkata na herbaslim forte no bez uspeh.Uverqvah q che edva li shte ima efekt a tq kazva"Moje i da ima ot kyde si sigurna ch nqma.Opitvam kakvo li ne neka da opitam i tova ne se znae moje i da mi pomogne.Ako ne go probvam shte si mislq che tochno herbaslim forte e bi mogyl da mi pomogne a ne sym probvala "Zatova vi molq ako nqkoi ima statiqta v kyshti da mi dade kordinati za vryzka s tova uj vylshebno siropche v koeto kazvam che oshte vednyj se symnqvam.Kato ima izlishni pari neka gi dade, a posle da se gotvi za razocharovanie no az shte sym do neq i shte q podkrepqm .Predvaritelno vi blagodarq

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Същите неща обещава и друго чудо на чудесата, от Журнал за жената. Името беше нещо от сорта на Слим Интенз, цените дословно същите. За опаковка и доставка се плаща още 9,90 лв.
Не пише обаче каква е формата на таз дивотия - таблетки ли е, мазило ли е... Споменава се третиране, подозирам, че е крем. И да не пропусна - има такова невероятно действие, че има предупреждение ако вземеш, че свалиш повече от 6 кг за една седмица да направиш почивка  #Shocked  baby_neutral

# 17
  • София
  • Мнения: 1 635
Същите неща обещава и друго чудо на чудесата, от Журнал за жената. Името беше нещо от сорта на Слим Интенз, цените дословно същите. За опаковка и доставка се плаща още 9,90 лв.
Не пише обаче каква е формата на таз дивотия - таблетки ли е, мазило ли е... Споменава се третиране, подозирам, че е крем. И да не пропусна - има такова невероятно действие, че има предупреждение ако вземеш, че свалиш повече от 6 кг за една седмица да направиш почивка  #Shocked  baby_neutral

 Joy Joy Joy
Ами така е трябва си почивка. Иначе за 10 седмици, т.е. малко повече от два месеца, ще вземеш да изчезнеш.  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 1 731
 smile3532 smile3532

Еее,ама направо вече не се и усещат какво пишат. Joy
Няма такова хапче още измислено.Няма за наше съжаление всичко е спорт и рационално хранене.Това е ключа. smile3529

# 19
  • Мнения: 745
И аз мисля, че това е поредната зарибявка. Няма да си дам парите за това  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт