МРЪЪЪЪЪН или за абсурдната клавиатурна подредба на Vista-та

  • 2 337
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Котанеееее, Котане, сам по себе си ти си един хейтър, но безинтересен.......

# 16
  • София
  • Мнения: 2 210
БДС-то го намразих в 7 клас, когато по трудово ходихме на курсове по стенография и машинопис при една злобна мустакана. Иначе си имах дотогава собствена пишеща машина и обичах да си тракам.
Котане- тенкЮ (хахахахах намерих Ю-тоооооооооооооо!!!!! Урааа!)

# 17
  • Мнения: 220
Котанеееее, Котане, сам по себе си ти си един хейтър, но безинтересен.......

Даже съм и леко глуповат та за тва да питам:
Кво е хейтър  newsm78

# 18
  • Мнения: 459
Аз съм с имитация на Виста. Много е готино.

# 19
  • Мнения: 5 877
БДС-то го намразих в 7 клас, когато по трудово ходихме на курсове по стенография и машинопис при една злобна мустакана. Иначе си имах дотогава собствена пишеща машина и обичах да си тракам.
Котане- тенкЮ (хахахахах намерих Ю-тоооооооооооооо!!!!! Урааа!)
Аз учих машинопис в 11 клас, нищичко не научих. Адски тъпо беше с тези упражнения.
Но като студентка се бях изпедепсала да тормозя съквартирантките си, тракайки курсовите си работи на машина. Че и преводи.
Ужас. По метода на орловия поглед.
Но сега не гледам клавиатурата, пръстите ми знаят кое къде е.

# 20
  • Мнения: 1 072
Котанеееее, Котане, сам по себе си ти си един хейтър, но безинтересен.......

Даже съм и леко глуповат та за тва да питам:
Кво е хейтър  newsm78

Човек, смятащ за скапано и безмозъчно всичко, което не е измислил той.  Grinning
Но това да не те притеснява. Тук е свърталището на хейтърите. Попаднал си си на мястото.
Дефиницията е моя, но можеш да ме цитираш.

# 21
  • Мнения: 220
Котанеееее, Котане, сам по себе си ти си един хейтър, но безинтересен.......

Даже съм и леко глуповат та за тва да питам:
Кво е хейтър  newsm78

Човек, смятащ за скапано и безмозъчно всичко, което не е измислил той.  Grinning
Но това да не те притеснява. Тук е свърталището на хейтърите. Попаднал си си на мястото.
Дефиницията е моя, но можеш да ме цитираш.

Кво е тука и кво не е,не си Ти човека който ще каже.
Така че си пази  мнението за лична употреба и не ме
занимавай повече със себе си.
Сбогом умнице  Peace

Извинявам се на Еми че оспамих темата   bouquet

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 09:29 от KOTAN

# 22
# 23
  • Мнения: 184
не вярвах че съществува човек, който да пише на фонетична, защото бдс-ът е "соц"  Laughing Laughing

по тая логика - действайте с фонетичната на вистата и не се оплаквайте - това е най-новото и прогресивното в момента Laughing

# 24
  • Мнения: 391
Значи, тая умница, която написа (пардон, май беше някакъв умник), че не пише на БДС, щото да не приличал(а) на соц-машинописка, направо ми скри шайбата!

Абе, хора! На клавиатурите ви с различни цветове са изрисувани кирилските и латинските букви! Толкова ли сте прости, че не можете да научите подредбата на кирилицата бе?

Латиницата как я научихте?

# 25
  • Мнения: 25 620
Латинският им е майчин език!  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 210
Проблемът не е "как да научиш подредбата"-проблемът е, че свикнал на определен стереотип може пък някой да не иска да свиква на друг. Ясно е, че ако нямам избор ще свикна. Но пиша доста бързо и ще ми пострада работата докато свикна. Да не говорим, че на фонетик не ми се налага да гледам в клавиатурата (почти). А за да гледам различните букви-определено ще ми се наложи. Простичко.

# 27
  • Мнения: 5 877
Еми,
ясно е, че всеки е свикнал да пише както му се харесва. И е трудно и безсмислено да се отучва Simple Smile
Надявам се, че ти се е оправила Вистата.
Както знаеш, на скучаещ човек тема му дай.
Само за фонетичната и БДС-а спор не беше имало.
 Laughing

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
....
Абе, хора! На клавиатурите ви с различни цветове са изрисувани кирилските и латинските букви! Толкова ли сте прости, че не можете да научите подредбата на кирилицата бе?
Аз съм с Виста, но с латиница и гръцки букви  Mr. Green Ю-то ми е преди единицата, х-то ми е Ж, q-то ми е Ч, ама не се оплаквам.....И не е въпрос дали си прост или не, а на навик с предишните ОС.

# 29
  • Мнения: 1 381
Emi  и аз съм Windows Vista. Инсталирах си flex type и всичко си дойде на мястото. Grinning
Изтеглих го от http://www.norma.bg/downloads.htm

Общи условия

Активация на акаунт