Ужассссссссссс! Проклетият автобронзант на Лореал - на петна съм.

  • 15 682
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
Аз затова се насочих към лосиона на Johnson's - от него наистина се придобива тен постепенно и не само с едно нанасяне, така че дори да не го нанеса равномерно, не е голям проблем.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Леле точно мислех да си го купувам.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 535
С хлебна сода се изтърква без проблем

# 18
  • Мнения: 834
Тъкмо бях решила да го пробвам. Ужас, дано бързо се отмие

# 19
  • Мнения: 212
Аз ползвам гела на Лореал /той се маже, не се пръска/, засега нямам оплаквания, пробвай със сок от лимон, аз така изчистих една черта на гърба, където не бях успяла да размажа добре.

# 20
  • Мнения: 1 037
Аз пък съм много доволна от спрея на Лореал FlutterВ сравнение с всички останали автобронзанти,които съм пробвала,този е най-добрия Simple Smile Трикът е да се държи на разстояние от тялото,както пише на флакона-не трябва да ти мокри на кожата,защото тогава наистина се получават петна Whistling А за махането идеална е утайката от кафе,трябва да се натъркаш добре  Peace

# 21
  • Мнения: 115
Не знам за спрея, не съм го ползвала, но от кремчето-флуид и гела с блестящи частици на Лореал съм супер доволна. Вече взимам 3-та туба, тъй като съм много бяла и трябва да се мажа почти всеки ден. Ами страхотен е ефекта, кой ли не ме пита къде съм хванала такъв тен. И много равномерно се получи. Може би е въпрос на практика, за да се придобие усет как да се нанася.

# 22
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Гела е отвратителен на Лореал, пробвах какви ли не методи на нанасяне, и си стоя на петна. Като търкам той место да се разнася, се събира на определени места и става гнусно. Аз хич не съм доволно, и плюс това блестя като светулка от тоя брокат в него.

# 23
  • Мнения: 73
Привет и от мен  bouquet
! Явно при всеки се получава различно.Дали е до кожа... ,не знам:(.Аз ползвам млякото и съм много доволна.Нито веднъж не съм станала на петна Simple Smile.На три дни подновявам тена и си е супер...нямам оплаквания.

# 24
  • Мнения: 239
И аз така Peace

# 25
  • Мнения: 115
Гела е отвратителен на Лореал, пробвах какви ли не методи на нанасяне, и си стоя на петна. Като търкам той место да се разнася, се събира на определени места и става гнусно. Аз хич не съм доволно, и плюс това блестя като светулка от тоя брокат в него.

Е добре де, аз защо не ставам на петна? Все пак трябва да има някаква причина за да се получава при едни добре, а при други - кофти. Мисля, че щом така го описваш - насъбиране на определени маста, може би просто си прекалила с количеството. А блестящите частици падат веднага след душ и жалко, че е така, защото според мен са много ефектни и допълват самия тен. Но това е вече въпрос на лични предпочитания, за това предполагам си има и продукт без такива частици, говоря за млякото от същата серия.

# 26
  • Мнения: 73
Гела е отвратителен на Лореал, пробвах какви ли не методи на нанасяне, и си стоя на петна. Като търкам той место да се разнася, се събира на определени места и става гнусно. Аз хич не съм доволно, и плюс това блестя като светулка от тоя брокат в него.

Е добре де, аз защо не ставам на петна? Все пак трябва да има някаква причина за да се получава при едни добре, а при други - кофти. Мисля, че щом така го описваш - насъбиране на определени маста, може би просто си прекалила с количеството. А блестящите частици падат веднага след душ и жалко, че е така, защото според мен са много ефектни и допълват самия тен. Но това е вече въпрос на лични предпочитания, за това предполагам си има и продукт без такива частици, говоря за млякото от същата серия.
Vertigo,ще взема да опитам този гел newsm78!С лек блясък по тялото си е супер PeaceСигурна съм,че стои страхотно Simple Smile

# 27
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Гела е отвратителен на Лореал, пробвах какви ли не методи на нанасяне, и си стоя на петна. Като търкам той место да се разнася, се събира на определени места и става гнусно. Аз хич не съм доволно, и плюс това блестя като светулка от тоя брокат в него.

Е добре де, аз защо не ставам на петна? Все пак трябва да има някаква причина за да се получава при едни добре, а при други - кофти. Мисля, че щом така го описваш - насъбиране на определени маста, може би просто си прекалила с количеството. А блестящите частици падат веднага след душ и жалко, че е така, защото според мен са много ефектни и допълват самия тен. Но това е вече въпрос на лични предпочитания, за това предполагам си има и продукт без такива частици, говоря за млякото от същата серия.
Vertigo,ще взема да опитам този гел newsm78!С лек блясък по тялото си е супер PeaceСигурна съм,че стои страхотно Simple Smile

Май наистина е до кожа и до очакване и до човек.
Аз примерно не се харесвам блестяща, друи пък ги кефи.
Пробвах три път да го нанеса и все ставам на петна, и бързам в банята да го измия.
Първо само се ексфолирах и намазх-станаха петна
После втория път се ексфолирах, намазах с тоалетно мляко и после с гела- пак петна
После пробвах на напълно суха кожа-8 часа след душа и пак петна.
Разнасям го много добре в това съм сигурна, и си имам тен по принцип и пак съм на ужасни петна. Това определено не е моят Автобронзант.

# 28
  • Мнения: 205
Аз затова се насочих към лосиона на Johnson's - от него наистина се придобива тен постепенно и не само с едно нанасяне, така че дори да не го нанеса равномерно, не е голям проблем.

Коментиран ли е друг път този лосион? От доста време се замислям за него, но все ми се струва, че едва ли има ефект. Благодаря, че ми напомни!

# 29
  • София
  • Мнения: 337
Аз пък съм много доволна от спрея за тяло Sick.
много равномерен тен се получи, но си пръскам само краката, както е описано. единствено ми станаха грозни петна на петите, но там лесно го изтърках с пемза.

Общи условия

Активация на акаунт