Юнска слънчева седмичка - 11- 17 юни

  • 4 367
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 195
Честит рожден ден на кукумявката ! Да си жива и здрава !    bouquet    bouquet    bouquet
Вес , честито и на твоите рожденици !   bouquet   bouquet    bouquet

# 16
  • Мнения: 5 183
ХЕЛОУ и от мен!
Тук ве4ер си е студ!
Сега е 4ас преди полунощ, седнала съм на топли4ко пред компа и се опитвам да метна едни снимки до Австралия, но компа се заинати нещо, или по-скоро интернет-връзката ми, и се отказах. Утре ще се пробвам пак.

Джорджи, благодарско за закуската. При нас е малко преди полунощ, но ще те уважа, няма как  Wink

Боби, и на мен ми липсват едновремешните задушевни раздумки, но явно вси4ки сме по-заети отпреди. Децата растат, тръгват на градина (поне в моя слу4ай), мамите запо4ват да работят (някои и преди работеха де - ти, например) и редиците полека-лека оредяват. Ето ме и мен - имам желание, но не винаги имам време. Или има време, но съм изморена и не ми се цъкли пред компа.  Какви зада4ии решава Гого? Умник, като майка си, ще да е той! Я кажи, ти занимаваш ли го с българската азбука и т.н.
Питанка към вси4ки мами - за двуези4ието сме говорили много. Всеки сам решава какъв подход да избере, както и дали и колко да говори на детето си на български. Моето говори и двата езика, но не смея да го затормозявам (засега) и с БГ азбука и т.н. Тъкмо сега са на етап "букви и азбука" в градината. Пише си името и познава пове4ето букви (латиницата, разбира се). ТА ДАЛИ да го занимавам и нашата си азбука или рискува,м тотално да го объркам ...  newsm78

Вес, 4естито на рождениците ти!   bouquet Много нестандартна торта  Mr. Green

4естит рожден ден и на Кукумяв4ицата!!!   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 110
4естито на вси4ки рожденници и рожденни4ки   bouquet  bouquet  bouquet

И успе6на седми4ка моми4ета!

# 18
  • Мнения: 5 183
Минавам да видя дали някой се е "от4ел".
Карилуис4ето явно и тя е заета и само се е разписала, така да се каже.
Аз все пак успях да си "метна" снимките до Австралия. Пускам още няколко и лягам, 4е тук е малко след полунощ.
лека седмица ви желая!

# 19
  • Мнения: 7 914
Кукумявке, честит Рожден ден и от мен....извини ме,че толкова закъснях с честитката Hug Hug  bouquet  bouquet


МАЙКА

 аз бих си учила детето на азбуката, че имам толкова книги....ще е жалко да не може да ги чете  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 952
Нощен привет и от мен!

Твърдо съм решила тази седмица да намирам време за темичката, дори и да се налага да пиша по нощите.

mama B - чудесно е, че Гого се чувства добре. А на теб успех с проектите, които така сериозно те притискат и гонят  newsm10

Мимка, а вие как сте - минаха ли изпитити, пооправихте ли се вече?

МАЙКА - като спомена студа при вас и се сетих, че вие тази година май ще пропуснете лятото. нали точно като се постопли при вас вие се ще сте на гости в БГ. Но пък за сметка на това ще си бъдете с близките за едни от най-хубавите празници. Жалко, че половинката ти няма да е в БГ. А за азбуката не знам дали не е раничко. Да не се обърка Томи. Аз в неделя си говорих с едно 9 годишно момченце, което  живее и учи в Италия. Той сега си е на гости при баба с една важна задача да научи БГ азбуката(всъщност вече почти я е научил) и да се научи да чете на български. Та съдейки по това, че той е на 9 си мисля не е ли още малък Томи.

kariluis - как върви ремонта у вас. Отново си сътворила невероятни прелести на PS.   bouquet Аз благодаря за предложението ще се възползвам най-нагло от него, но по-нататък като се поосвободиш.

Звезди гушки  Hug за двама ви с Ерик и честити ви 3 седмички.

Калида май все още се губи таз седмица и не само тя  Sad


Целувки  newsm51 за всички.





# 21
  • Мнения: 354
Хайде и аз да се запиша по тъмни доби Wink

МАЙКА и аз да кажа моето скромно мнение,мисля че точно сега ако почнете да учите и БГ азбуката наистина може да се ошашави детенце има време ще я научите Peace

Хей мацки много мудно ни върви темичката Thinking

# 22
  • Мнения: 1 017


Добро утро, момичЕта  Hug

РАлфи, мерси   bouquet КАк си ти? ПлануваШ ли моренце тази година? Може би с мъничето, или е твърде малък оЩе?

Майче, ами Ще ти кажа какво мисля, но е от полу собствен опит. Гого знаеШе азбуката (Бг) много от рано, на 4 чЕтеШе (татко го научи). Та като дойде тук му оставаШе да учи само една азбука. Като пиШе понякога бърка, но аз не се впечатлявам много, тъй като знам, чЕ когато е в необходимта среда (Бг или тук) бързо Ще се оправи и Ще спре да греШи. Догодина (т.е. на есен) е в предучилиЩна, тогава Ще учАт подробно и азбуката. Аз исках тази година да я оставя само за Бг азбука, но той практически научи сам латиницата (за мой срам). Мисълта ми в кратце е, чЕ бих те посъветвала сега да си оставиШ Томи да учи само латиница, а след по малко от половин година, когато сте и на Бг земя, Ще му е много по лесно и естествено да поеме и българския...Така си мисля аз. Просто би могла да използваШ престоя ви там..мъниците са много схватливи. и се учат от заобикаляЩите ги неЩа. Ще те попита няколко пъти за някой и друг надпис по книжка, тв, обява (Гого научи повечЕто фински букви от имената на дечицата по ШкафчЕтата; знае как се казват, и научи и буквите...един ден просто ме изненада  Blush). Според мен така Ще ви е по лесно, на него Ще му е по лесно да направи разликата...един вид да изключва по мъничко от единия език, с помоЩта на обстановката...
ДА го нагуШкаШ малкия чаровник  Heart Eyes И да не се разболяваШ ти вечЕ  Heart Eyes

ГуШ на всички сладурки  Hug
(ако знаете как се вълнувам от пътуването ми към България това лято... Heart Eyes)

# 23
  • Мнения: 5 183
Нбързо само да кажа "Дзак" и ви оставям. Про4етох ви, но след малко ще пиша, 4е Томи иска да си обръщаме внимание

# 24
  • Мнения: 1 017


Ели, тука да ти благодаря за описанието  Hug Heart Eyes Hug (чЕ оспамихме темата с моята особа в другата  Embarassed Crazy)

# 25
  • Мнения: 6 390
Ели, тука да ти благодаря за описанието  Hug Heart Eyes Hug (чЕ оспамихме темата с моята особа в другата  Embarassed Crazy)
Няма какво да ми благодариш  Mr. Green аз така те виждам през мойто пц  Wink Mr. Green
Слабост си ми  Blush

Банда
как я карате  Party

Вес
много готски снимките  Party направо ти завиждам това непрекъснато движение   car003

Майка
споделям напълно мнението на Бобсън за азбуката  Peace в БГ под формата на игра ще му е много по лесно на Томито  Hug

Мимке
какво става с теб?

Поздрави на всички от нашата банда  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 017
Ели, тука да ти благодаря за описанието  Hug Heart Eyes Hug (чЕ оспамихме темата с моята особа в другата  Embarassed Crazy)
Няма какво да ми благодариш  Mr. Green аз така те виждам през мойто пц  Wink Mr. Green
Слабост си ми  Blush




То това от чеШката връзка  Party Hug Аз пък все си мисля, чЕ те познавам "на живо" от някъде, все едно 10 години се познаваме с теб  Heart Eyes
Няма ли някаква причина да пътувате целокупно семейството по наШи земи? Айде, да ни дойдете на гости  Heart Eyes ИначЕ на мен Прага все ми е "по път"  Heart Eyes

... Верно, Мимка, къде си?  newsm78 Hug

# 27
  • Мнения: 5 183
Ахой и от нас.
Мъжете изпозаспаха и мама се вихри на компа.  Mr. Green
Отивам след малко да видя как сте се изтипосали в другата теми4ка. Гледам тук любовни обяснения летят от 4ехия до Финско и обратно. Да кажа и аз - супер сте и двете  Hug
Ели, по тази твоя ленти4ка (на Емка де) винаги знам то4но колко време остават до моя рожден ден  Grinning Ние с нея имаме ТО4НО 30 години разлика. Как е тя? Какви  нови интересни слу4ки около вас?
Боби, как е Гого? На моренце ще иде ли?
Мерси на вси4ки за съветите относно моя Томи и азбуките.  Hug И аз като 4е ли съм по-скоро на мнение, 4е ако на този етап му я представя, успоредно с латиницата, която разглеждат в детската градина, ще стане една каша ...  ooooh! Така 4е ще из4акам.
Звезди, аз не се колебая ДАЛИ, а кога да му представя нашето "А Бе Ве". Ина4е и ние имаме много книги. Как е твоето ГОЛЯМО малко юна4е?  baby_neutral
Да, Ралфиета, ще пропуснем едно лято. Е, не съвсем, защото тук ще се завърнем късно лятото, но все пак в лято.  Wink А и Томи иска сняг! То не 4е в Бургас много се задържа снега, но все има.
 

# 28
  • Мнения: 6 390
Ели, тука да ти благодаря за описанието  Hug Heart Eyes Hug (чЕ оспамихме темата с моята особа в другата  Embarassed Crazy)
Няма какво да ми благодариш  Mr. Green аз така те виждам през мойто пц  Wink Mr. Green
Слабост си ми  Blush

То това от чеШката връзка  Party Hug Аз пък все си мисля, чЕ те познавам "на живо" от някъде, все едно 10 години се познаваме с теб  Heart Eyes
Няма ли някаква причина да пътувате целокупно семейството по наШи земи? Айде, да ни дойдете на гости  Heart Eyes ИначЕ на мен Прага все ми е "по път"  Heart Eyes
Хихихи... има нещо вярно  Hug Hug Hug
Ами като сме ти все на път, къде се губиш  Wink Hug

Майка
да да знам  Wink тук има няколко доста симпатични козички  Mr. Green и ми давате добра надежда за Бадемката  Laughing
Иначе какво прави Емката... плажува всеки ден, почти като морски сме, само че без море  Crazy Laughing и гледа нон стоп локомотивчето Томас  Crazy Mr. Green
А ти какви снимки мяткаш  newsm78 давай и насам  Whistling Whistling

# 29
  • Мнения: 5 183
Влак4ето Томас ли й се нрави на Бадемката? Ми да й предложим един симпатяга Томас на живо  Wink На басейн ли ходите или какво?
Да кажа и тук - много ме развесели лика, който си ми "избарала" в другата тема. Нали знаеш - всеки си има трудни и добри моменти. Понякога оиптимизма и 4увството за хумор ни напускат за малко, макар и изклю4ително рядко. Слава Богу, сега не съм в такъв период, така 4е - хареса ми, определено.
Да метна някоя снимка, казваш ... Не съм пращала от има няма 100 години. Откак стана онази изцепка с негова снимка в оня сайт. да взема да се престраша ли ...  newsm78 То и аз Бадемка отдааааавна не съм я виждала на снимка.
Амейска и тя обеща да пусне снимки на Шокито и за4езна - никаква я няма.
А някой скоро заси4ал ли е тук моята съгражданка Румяна?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт