А честит ви Брезидент!

  • 2 196
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
А, по "Сливница" беше някакъв ужас, шмугахме се из пресечките в търсене на незадръстен маршрут... Confused

Добре, че не хванах 85

# 16
  • София
  • Мнения: 6 569
аз пък днес стигнах по -бързо на бач. няма я опашката по Г.М.Димитров за КАТ, която обикновено заема едната лента #Cussing out #2gunfire #Crazy. Колежката пък каза, че и по Цариградско било по-рехаво движението от обикновеното. Задръствания видях от Младост към летище, защото отгоре е затворено, а отдолу пред Дружба има 4-5 светофара.

# 17
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Доста беше понамаляло движението тази сутрин, поне по моя маршрут. На околовръстното в посока Младост 4, движението си беше съвсем нормално. Даже стигнахме до БПС малко по-бързо от друг ден.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз днес няма да излизам, освен до магазина, та изоообщо не ме интересува кой е тук и кой не. Wink

# 19
  • Мнения: 804
Аз днес няма да излизам, освен до магазина, та изоообщо не ме интересува кой е тук и кой не. Wink

И аз така,ама се чудя дали да си простирам прането или не,защото снощи пуснах една пералня,а не ми се чака Буш да си тръгне,за да си го просна.  newsm78 Някъде тук пишеше да не си простираме прането,докато Б.е тук,че ако се крие някой снайперист зад прането......... Ама ние не живеем на пътя на Буш,така че надявам се да нямам проблеми...

# 20
  • Мнения: 3 405
А защо дългокосия репортер от Нова пита хората за президента Рейгън  newsm78

# 21
  • Мнения: 239
Цитат
Аз днес няма да излизам, освен до магазина, та изоообщо не ме интересува кой е тук и кой не. Wink

И аз така,ама се чудя дали да си простирам прането или не,защото снощи пуснах една пералня,а не ми се чака Буш да си тръгне,за да си го просна.  newsm78 Някъде тук пишеше да не си простираме прането,докато Б.е тук,че ако се крие някой снайперист зад прането......... Ама ние не живеем на пътя на Буш,така че надявам се да нямам проблеми...

newsm62 newsm62

# 22
  • Мнения: 67
А защо дългокосия репортер от Нова пита хората за президента Рейгън  newsm78

Той и за Клинтън ги пита  hahaha
Целта му беше да покаже че хората не знаят кой президент идва .

# 23
  • Мнения: 1 455
Живея в Ст.Град и ми е едно хубаво,няма спряли коли по тротоарите,минавам спокойно с децата,разчистиха кофите...голямо спокойствие.Искам всеки ден да е така Tired

# 24
  • Мнения: 7 837
Остава да пуснете тема и като пръцне.
Само да викажа, че тук не му се отделя толкова внимание, колкото в БГ в последните дни  Laughing

# 25
  • Мнения: 6 993
Дългокосият журналист хубав ли е или да ме е яд, че нямам нова Laughing

# 26
  • Мнения: 1 983
Живея на бул.България и Гоце Делчев.По обяд панаира беше пълен Crazy.Разхождайки се с малката ме накараха да си изсипя чантата пред един полицай, не ни дадоха да минем по алеята, а трябваше да минаваме м/у блоковете.Отделно, че към 13.00 си прострях на балкона и си гледах през прозорците, а точно тогава беше затворена частта на България към центъра. Tired

# 27
  • Мнения: 6 029
от една седмица заради Буш ми летят вертолети тука и само ченгета се мотат. предимството да живееш до моста за аерогарата Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 228
Днес София беше един прекрасен град. Нямаше почти никакви коли и хора. По Оборище единствените живи души в 9 часа бяхме 3 циганки с метли и аз. Стигнах до офиса за 5 минути и ми беше безкрайно приятно да забележа, че София все още става за живеене.

# 29
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Живея в Ст.Град и ми е едно хубаво,няма спряли коли по тротоарите,минавам спокойно с децата,разчистиха кофите...голямо спокойствие.Искам всеки ден да е така Tired
Спяха цялото движение, едно тихо, все до не си в София... Heart Eyes
И изведнъж КОЛИТЕ идат, три лимузини и много "пазачи"...с пушки отпред

Все още е тихо (между Дървеница и Студенстки град..), отидаха към Младост... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт