Зелева супа-има ли желаещи?

  • 18 009
  • 535
  •   1
Отговори
# 45
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
mama-eli,  аз ще се тегля в понеделник сутрин и ще споделя колко съм на долу с килцата.  goodscale  Ще се само шокирам в понеделник.  doh От страхотната диетка 1 съм -- 5.800кг.  newsm44 От таз да сваля поне толкова , ще е супер.  thumbsup Няма вече да се тресът паласки , личи си че съм смъкнала доста.   Kissing Heart  Даже имам и похвали от приятели.   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • Мнения: 4 770
mama-eli,  аз ще се тегля в понеделник сутрин и ще споделя колко съм на долу с килцата.  goodscale  Ще се само шокирам в понеделник.  doh От страхотната диетка 1 съм -- 5.800кг.  newsm44 От таз да сваля поне толкова , ще е супер.  thumbsup Няма вече да се тресът паласки , личи си че съм смъкнала доста.   Kissing Heart  Даже имам и похвали от приятели.   Stuck Out Tongue Winking Eye
Тези близо 6кг за колко време ги свали, Жабче?
Ако е за по-малко от 2 седмици, май е добре да понамалиш темпото!    bouquet

# 47
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Хей, то много весело тук!  И май все-повече става. Посмях се и аз със Стаматчо  ( Shocked Shocked Shocked), ама това е друга тема.
   Момичета, да ви питам има ти някоя от вас ниско кръвно, че аз бих пробвала супичката, ама ме е страх да не ми прилошее.   Cry

Аз съм с вариращо кръвно , не се чуствам зле.  thumbsup На мен кръвната захар ми пада , но с глътка кока-кола се оправям.   yes Това ми е прегрешението , но от глътка не ми вреди кой знае колко за сваляне на килата.  tooth То ти не гладуваш , за да се влошиш. Огладняваш и хапваш чорбица-вълшебница. newsm76

А за тез 6кг. за 15-16 дена ги свалих.  smile3521 Чуствам се ноФ човек вече. жената , човек ли е?  newsm09

# 48
  • Мнения: 684
Дами HugДобър Ден  bouquet
Купих си зелевата супа на таблетки реших,че така ми е най-лесно да я употребявам newsm78 и не знам дали ще даде добри резултати  #Crazy ама като съм ги взела ще ги пия пък ще пиша после дали има ефект smile3511 ентусиазма много ми бяга от време на време ама се държа още.......а да видим к'во ше излезе до 10-тина дни от супата newsm12

# 49
  • Мнения: 4 770
ами за 15 дни е наистина доста бързо, Жабче...
Не се ли притесняваш за себе си?   Rolling Eyes
И аз се оправям от кола, ама ми трябва по глътка на половин час! Flutter Joy

# 50
  • Мнения: 684
Сладурки Hug в интерес на истината някоя от вас пила ли е хапчетата от зелевата супа или май аз съм единственния екземпляр??? ooooh! искам да знам  bouquet

# 51
  • Мнения: 928
Нямах нерви да го изчета цялото,но аз бих се развела  smile3515

# 52
  • Мнения: 684
Нямах нерви да го изчета цялото,но аз бих се развела  smile3515
Hug Hug HugХайде недей.............. newsm61

# 53
  • Мнения: 4 770
Не го вземай навътре! И аз се чудя впрочем за ефекта от хапчетата

# 54
  • Мнения: 533
Не го вземай навътре! И аз се чудя впрочем за ефекта от хапчетата

Аз съм ги пила и ефекта от тях е същият както при супата.В момента сутрин и вечер съм на супа , а през деня на хапчета .Самата диета съм я променила малко защото не обичам плодове и съм ги заместила с зеленчуци.За пет дни на този режим съм минус 4,5 кг. smile3501

# 55
  • Мнения: 684
Не го вземай навътре! И аз се чудя впрочем за ефекта от хапчетата
Mr. Green Mr. Green Mr. GreenКакво имаш в предвид за хапчетата,мислиш,че няма да има ефект от тях ли?  bouquet

# 56
  • Мнения: 684
Не го вземай навътре! И аз се чудя впрочем за ефекта от хапчетата

Аз съм ги пила и ефекта от тях е същият както при супата.В момента сутрин и вечер съм на супа , а през деня на хапчета .Самата диета съм я променила малко защото не обичам плодове и съм ги заместила с зеленчуци.За пет дни на този режим съм минус 4,5 кг. smile3501
Hug Hug HugСтрахотноооооооо newsm10 Браво за резултата ти bowuu
Значи ще си я пийвам на таблетки пък ще пиша после за резултатите,ей най-накрая и някой с добри новини........ PraynigДано постигна твойте резултати newsm17 Успех и на теб в слабеенето smile3525

# 57
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ами за 15 дни е наистина доста бързо, Жабче...
Не се ли притесняваш за себе си?   Rolling Eyes
И аз се оправям от кола, ама ми трябва по глътка на половин час! Flutter Joy

Чуствам се повече от отлично.  newsm10 Не гладувам изобщо , а резултата ми е супер.  yes Пробвай да видиш как ще се чустваш.  thumbsup М/у другото същевременно аз пия и чай Инхуа и Фемимодел е т'ва май не съм го писала в таз тема.  smile3506 След таз диета продължавам с предишната и ще пия Елфино.  Flowers Bouquet Запасила съм се с инфо smile3529  и продуктите за тази цел.   Joy


Сладурки Hug в интерес на истината някоя от вас пила ли е хапчетата от зелевата супа или май аз съм единственния екземпляр??? ooooh! искам да знам  bouquet

Аз сама я приготвям , но ако бачкаш  newsm78 най-разумния вариант е да хапваш таблетките.  thumbsup
Ефекта е абсолютно един и същ. Хрупайте или пийваите от супата и се не бойте , нема да се затриеме.   love001

# 58
  • Мнения: 657
Здравейте!
ДИВА-3 , каква е цената на хапчетата зелева супа?

# 59
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Я стягайте редиците , кво е т'ва чудене дали ще смъквате кг. или не?  smile3512 Всеки малко или много ще е на минус , рупайте зеле и се небойте, резултата ще е положителен минус.  newsm51

Кураж, напред и надолу с килцата.  newsm76


Общи условия

Активация на акаунт