Рицарки на бялото кантарче - 11.06. - 17.06.

  • 22 606
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Зен, добре дошла и тук , откога те навивам   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 264
 Hug започвам да пиша по активно и да премина от състояние на печен лук в състояние на прясна марулка ;о)
сега по-сериозно - разкажете, как успявате в моменти на силна тъга и стрес да държите нещата под контрол? на мен ми се насъбраха  по нколко фронта и съм се вкиселила до мозъка на костите си... отрязах си косата - помогна, ама временно... Wink

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами аз преди два три дена я с смених, ама не казах, нали съм си скромничка  Embarassed Embarassed Embarassed
Хайде сега излишна скромност Wink...
Бравооооооо  smile3501

# 18
  • Мнения: 465
Ти си вдъхновението за подходящата диета и подходящата компания
Зен, добре дошла и тук , откога те навивам   bouquet  bouquet  bouquet
Мноого любовно звучи  Joy

# 19
  • Мнения: 2 040
Браво Мариетче ,
чудни слова ни написа днес за вдъхновение  Heart Eyes
Зен Лъчезарка- добре дошли  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 147
Вещи, малката ще я изхрускам Heart Eyes, така ми се иска да я нацелувам Heart Eyes Heart Eyes  love001  love001 направи го от мен Simple Smile
..и поздравления за лентичката и скромността ти Simple Smile
Лъчезарка, добре дошла скъпа  bouquet. ние тук сме всички О.К Crazy  Naughty
.....как успявам...плача, смея се, карам бързо кола и слушам силна музика в нея или ходя на Пилатес Hug...важното е да заобиколиш дупката  ooooh!

# 21
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Мариетка  Hug

Лъчезарка - майчето казва " Всичко е в главата ". Аз лично се опитвам да мисля какво ще стане ако изям 1 шоколад - ще се подобрят ли нещата ? - НЕ , не само няма да се подобрят , ами и после ще се чувствам гадно , че съм го изяла. В последно време се опитвам да гледам позитивно на нещата около мен . И най- важното - както влизам всеки ден по няколко пъти при Рицарките се зареждам с положителна енергия ( Момичета  Hug ) .

А иначе както писа Зетчето - викам , плача , гледам любим филм , и отскоро - возя се на мотор ( тръпката е неописуема  Peace )

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Hug започвам да пиша по активно и да премина от състояние на печен лук в състояние на прясна марулка ;о)
сега по-сериозно - разкажете, как успявате в моменти на силна тъга и стрес да държите нещата под контрол? на мен ми се насъбраха  по нколко фронта и съм се вкиселила до мозъка на костите си... отрязах си косата - помогна, ама временно... Wink
Даваме си кураж една друга. При мен и рязането на косата не помогна, но миналата седмица избягах с малката на гости на една приятелка за няколко дена, като зарязах мъжете сами в къщи. Помогна донякъде. Иначе се успокоявам, че все още съм в следродилна депресия, пък то вече минаха почти две години. Абе общо взето гледаме да не стоим много в дупките, Хъфи ги асфалтира уж, ама ние все си намираме по някоя да се скатаем временно вътре.

# 23
  • Мнения: 2 040
Вещи - ти ще сбуташ май скоро народа от 7мата пейка  Peace
Дано да успея да ти направя място скоро.
Нали съм добричко другарче  Joy

# 24
  • Мнения: 2 147
....и забравих най важното тук в Рицарския орден Heart Eyes

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Мерси за поздравите, не са много блестящи постиженията ми, но като се има предвид, че вървя малко на границата между два режима бива  newsm47
Зен, малката се чудех сега дали да не я набия, ама щом си рекла ще я нацелувам, но след малко, да не мисли, че я поощрявам да събаря редовно цветарника  smile3516

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Вещи - ти ще сбуташ май скоро народа от 7мата пейка  Peace
Дано да успея да ти направя място скоро.
Нали съм добричко другарче  Joy

Айде Хъфи, гоня те оттам насилствено,  fight да отлиташ на другата  пейка newsm52

# 27
  • Мнения: 2 956
Айде здравейте еври бади  Hug  Heart Eyes
Добре дошла на Зен  Hug
Аз днес поооочти си се бях върнала на 65,ама няма да бързам да сменям лентичката за сега.
Пуснах до обяд малката на ясла...след обед като се наспим ( и аз си лягам ей сегичка  Laughing ) ще я водя на лекар да я чуе пак...сигурно няма да смея да я оставя цял ден,че някакви 37,1-2-3 ми вдига 2-3 пъти тези дни и се притеснявам от тая Т  Confused
Днес досега съм на малко извара, малко пилешко месо, малко маслини и 1л вода. Зле е като че ли ,ама поне няма да гладувам като вчера  Simple Smile
За сега лек ден на всички  Hug
Мариетка    bouquet

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Диче, малката отскоро ли е на ясла? Защото такава температура децата вдигат от стрес и нервно напрежение...

# 29
  • Мнения: 1 369
Мариетка   bouquet за темата  Hug
Минавам само да ви нагледам, че много работа ме е натиснала и снимките още не съм успяла да кача  ooooh! няма време и за ядене  ooooh!
Вещи честито   bouquet
Зетче и аз ш'са пробвам за 5 дни ударни ДюкЯнови, а дано да удържа. Брой ме в групата  Hug
Ай, требе да бягам  ooooh!
Хубав и усмихнат ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт