мнението ви за клиника селена в пловдив

  • 60 970
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 150
 zvetun4o  говори от свои опит не от прочетено тук и там и от чуто недочуто.Доколкото знам си пациентка на Стаменов даваи мнения зя него и стига сте говорили за лекари при които наи вероятно не сте стапвали!!!! #Cussing out

# 16
  • Мнения: 1 950
krisc4an , в момента съм пациент на д-р Стаменов.

# 17
  • Мнения: 150
Ок значи даваи оценка за него или за тоз които те е лекувал в Пловдив!И ако е Минев Ставрев които аз нехаресвам или които и да е от Селена сподели от какво не си доволна!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ей,мацки пак ще дойде Тати и ще видиме тогава от къде изгрява слънцето и къде залязва!

# 19
  • Мнения: 1 950
Ей,мацки пак ще дойде Тати и ще видиме тогава от къде изгрява слънцето и къде залязва!
  202uu

# 20
  • Мнения: 195
Ех, деца, деца ......

# 21
  • Мнения: 939
Читъ тукъ тайъ темъ и си мислйъ - имам чуфствуту, че некой хоръ са съ регистриръли тукъ саму да ся зайаждът.  newsm78 Да не гуворъ колку непрафилну гръматичну пишът. Това "и" и "й", това препинателни знаци, това за неправилно конструирани изречения - хич ги няма. Да вземат модераторите да вмъкнат 1 бутон "игнор" и така да не си затормозявам очите и да си напрягам мозъка да чета нещо, което няма смисъл и после ме боли главата от напрежение да схвана идеята на постинга.
Извинете за офф-а ,ама изчетох всичките писания на дадения потребител и като гледам - единствената му цел е да се заяжда с другите.  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 4 700
Аз бях пациентка на Минев и НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ. Изписала сьм много за това защо. Който иска да знае нека се порови малко из форума.

Извинете за офф-а ,ама изчетох всичките писания на дадения потребител и като гледам - единствената му цел е да се заяжда с другите.  Crossing Arms


 Peace

# 23
  • Мнения: 150
mipetrova темата е мнението ви за клиника Селена а не мнението ви за доктор Минев или който и да е!!А ти от Германия кога е видя тая клиника ,че да имаш мнение??? hahaha Joy

# 24
  • Мнения: 2 422
Момичета предлагам да не обръщаме внимание на постингите на знаете кой.............
 Wink
Те целят само заяждане а това е крайно излишно просто не ги четете за да не се дразнете Peace

# 25
  • Мнения: 683
Ами Торакс няма да е същия без д-р Даскалов, а той се мести в Селена, интересно защо... Wink

# 26
  • Мнения: 2 422
Мести се в МЕДИКУС АЛФА Grinning  bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз разбрах,че в Медикус Алфа ще се мести newsm78

# 28
  • Мнения: 4 306
Д-р Даскалов ще работи и на двете места.
Ражданията ще води в Селена.
Прегледи, консултации и мисля инсеминации в Медикус Алфа.

# 29
  • Мнения: 30
Здравейте момичета,
Вера, от кога ще се мести д-р Даскалов в Медикус Алфа?
А в Селена условията за раждане били добри, колкото съм чувала от приятелки раждали там, при Минев и Ставрев няма да отида отново - много са комерсиални, независимо че Минев ми прави лапароскопия поради извънматочна бременност и беше успешна но това все още нищо не значи, след това човека трябваше да има някакъв архив за това, което е направил а не да ми задава въпроси от рода на "Какво правихме?", "Кога беше и защо беше?".
това е мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт