мнението ви за клиника селена в пловдив

  • 61 194
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
viktoria11, добре доШла.   bouquet

Да ти е жива и zдрава рожбата, да ви радва с много бебеШки усмивки.


Сега малко по темата. ПиШеШ във форум проблемно zабременяване. Ние се борим със стерилитет. Нас не ни интересува толкова как се държат с нас, колкото дали са добри професионалисти в таzи сфера, стерилитет. Иначе може и да иzраждат много добре, но недей да каzваШ, че са най добрите в неЩо, с което ти не си сблъсквала.

Абсолютно!

# 46
  • Мнения: 77
Как да стигна до Селена с кола?От Бургас съм.

# 47
  • Мнения: 2 422
Виктория много се радвам за теб но твоя постинг не е за тук.

# 48
  • Мнения: 98
Изчетох темата и не мога да се стърпя да не изкажа мнението си за "Селена". Аз имах проблемна бременност, въпреки че (за съжаление) не трая дълго. Именно толкова цитирания д-р Минев откри сериозни генетични аномалии в плода и съм му много благодарна за всичко, което направи за мен. Колкото до облницата, имам колежка, която забременя ин витро там и много доволна. И от екипа, и от работата, и от отношението. Но, както се спомена вече в темата, всеки сам трябва да реши на кой да се довери, за да се чувства комфоптно не само физически, но и душевно! Успех!
Подкрепям мнението ти , аз също съм пациентка на клиника Селена и по точно на доктор Топалова , отнасят се към всички със голямо разбиране . При мен проблема вече е установен и няма лечение и единствения вариант е ин-витро със донорска яйцеклетка . Ще пробвам там поне се отнесоха като човек към мен . Ходила съм и във София и съм разочарована от Владимиров много хора чакане мотаете а времето минава. Успех на всички

# 49
  • Мнения: 491
  Здравейте записвам се да следя темата, надявам се да се включат повече момичета или поне да ми пишат на лични. Интересува ме мнение за Д-р Ставрев.

# 50
Здравейте,аз сам пациентка на Минев и посещавам Селена .Правила съм ин витро(за сажаление неуспешно),лапароскопия и хистероскопия.Доволна съм от лекарския екип и отношението в Селена.Сега ми придстои втори опит ин витро и пак ще го направя там.Не всичко хубаво става от първия път,вярвам че при мен втория опит ще е успешен.Успех на всички!!!

# 51
  • Мнения: 244
Ами, да се включа и аз по въпроса.Някои от форума знаят, че аз съм също пациентка на д-р Минев.Правих си първи опит ИКСИ в Селена при Минев и Ставрев - за моя огромна радост - успешно.Цялата процедура от стимулация до трансфер се извърши в клиниката.Доволна  и благодарна съм на  екипа на ИН ВИТРО отделението!

# 52
  • Мнения: 1
Уважаеми бъдещи майки,
Пише Ви една една огорчена жена, която нямаше късмет да стане баба.
Искам да споделя с Вас нещастието, което сполетя моето семейство и в частност моята дъщеря.
Тя е на 34 години и за радост на всички забременя с първата си рожба.
За консултации по време на бременността посещаваше кабинета на "прочутата специалистка" д-р Топалова. Редовно плащаше таксата си при нея като за вободен прием (30лв).
Д-р Топалова освен в частния си кабинет практикува и в АГ клиника "Селена".
Дъщеря ми беше решила, че раждането ще стане в тази клиника с помощта на тази лекарка. И така тя влезе в деветия месец. Искам да подчертая, че по време на цялата бременност, тя нямаше никакви проблеми. Терминът й беше на 29.09.08 и решението беше, че ще ражда по нормален начин.
На 21.09.08 тя получава кървене към 19 ч. и веднага тръгва с кола от Пазарджик, където живее, към клиника "Селена". Тъй като денят е почивен (неделя), не потърсва д-р Топалова в частния кабинет, а отива директно в тази клиника, където дежурна по това време е д-р Петрова.
Д-р Петрова се обажда веднага на д-р Топалова пред дъщеря ми и й обяснява, че е дошла с кървене нейна пациентка, която е вече в девети месец. От този разговор не произтича нищо. Дежурната лекарка гледа дъщеря ми на ехограф, установява, че бебето е живо и всичко е нормално. Дава й снимката от ехографа, взема й такса от 50 лв и й казва да си отиде вкъщи и да дойде на другия ден на контролен преглед. Дъщеря ми си тръгва. Същата нощ тя получава контракции и на сутринта, т.е. 22.09.08, отново се връща в клиника "Селена". Веднага я гледат на ехограф и й казват, че бебето вече е мъртво. събира се целият лекарски екип. Никoй от докторите не коментира причините за смъртта на детето и защо тя предната вечер е върната вкъщи с проблема кървене, а не е приета за наблюдение или не е предприето разраждане, докато бебето е било още живо. От целия проведен диалог м/у дъщеря ми и лекарите става ясно че те търсят причините за случилото се в нея. След това провеждат процедури, с които предизвикват раждане на мъртвото бебе, като  й взимат такса от 480 лв, колкото е за нормално раждане на живо бебе.
Покрусена дъщеря ми си тръгва от там с без бебе и с една абсолютно невярна епикриза, в която никъде не е споменато, че предната вечер е била в клиниката с кървене и дежурният лекар нищо не е предприел и я е изпратил да си ходи вкъщи.
От всичко което се случи на моята дъщеря, стигнах до извода, че сме попаднали на "специалисти", които си гледат работата през пръсти и целта им е само да измъкват пари от пациентите.
Мили бъдещи майки, умолявам Ви  и Ви съветвам внимателно да изберете мястото и докторите, които ще бъдат помощници за появата на Вашата рожба на бял свят.
Не се лъжете по лъскавите реклами на частните клиники, които са машина за пари.

# 53
  • Мнения: 4 700
mamamia1, ужасно много ме натъжават подобни истории. Искрено ви съчувствам и дано лесно преодолеете zагубата. Бъди до дъЩеря си, тя има нужда от подкрепа.


Момичета, жената е права. Внимавайте при кого ходите. Вежливостта и отноШението на лекаря не оzначава компетентност. Кабелната телевиzия и телефон в стаята не оzначават добра клиника. При беzпроблемна бременност всеки лекар е много добър. Дай Боже всяка жена има беzпроблемна бременност.

Боли ме zа всяко едно бебе, отиШло си по тоzи нелеп начин. Мъчно ми е zа майчиците, който минават преz това. Загубих бебето си в 4ти месец и болката беШе огромна.  Дано не ми се наложи да раzбера какво е да го zагубиШ в 9ти.  Sad Дано на никой не се налага...

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 22:45 от миле

# 54
  • Мнения: 4 351
С мъка прочетох историята ти mamamia1   Cry
Много съжалявам за загубата Ви. Дано дъщеря ти намери сили и продължи напред  Praynig

# 55
Това което сте преживели е много ужасно , Ако питате мен заведете дело срещу клиниката и дайте гласност на нещата , обърнете се към Господари на Ефира . По този начин ще предпазите много семейства от болката и страданието на които сте подложени ако не ги осъдите поне цяла България ще разбере колко са безскрупулни и алчни . Не ги оставяйте да им се размине ! Моите съболезнования

# 56
здравейте, Embarassed  не съм участвала досега във фороми - за първи първи път ми е - исках да попитам за същатаклиника дали някой е правил инвитро там   Sad

# 57
  • Мнения: 68
Здравейте момичета, искам да се включа и аз в темата като споделя горчивия си опит с д-р Ставрев и д-р Минев. Не съм била в тяхната клиника Селена тъй като когато ходех при тях да ме лекуват все още не я бяха построили. Съгласна съм и се присъединявам към всички дами, които са писали, че доброто им отношение е само маска. Лекували са ме и двамата, и с отношението си успяха да спечелят доверието ми, но това ми изигра лоша шега. Три години се подлагах на опитите и интервенциите им докато не разбрах, че съм им опитно зайче, което добре си плаща за това. Правила съм всички възможни изследвания, които са били необходими за установяване на стерилитета ми, и може ли при все, че неколкократно съм правила хормонални изследвания, от които е било видно какъв е проблема да ме подлагат на безмислени и скъпо платени за тях процедури, от които нямаше ефект никакъв. Резултата беше прекаленото ми напълняване, зад което Минев се опита да скрие безмисленото си лечение. Не ангажирам никой с мнението си - има и доволни има и недеволни пациентки, но печалбарството е станало основен приоритет на гинеколозите за нещастие на хилядите бездетни двойки в родината ни. Защо питам се и това трябваше да се опорочи и превърне в машина за печатане на пари? Може би ако някой от тях изпита чувството, което ние изпитваме ще се замисли за действията си. Пожелавам на всички момичета да постигнат заветната си мечта.  newsm10

# 58
  • Мнения: 54
миналата година правих инвитро при д-р Ставрев за това писах в един от форумите но не споменах при кой съм била. Гореспоменатият доктор започна стимулация и я прекрати защото не се повишавали хормоните от тази двудневна стимулация ми остана двукамерна киста и след това срещу 450 лв. ми я махна с пункция след няколко месеца започнахме нова стимулация и преставете си на пърмия ден след втората инжекция той ме попита дали съм пила противозачатачни(при положение , че аз знаех ,че се пият и го питах  дали да ги пия той ми каза ,че ще ми каже кога но господинат нали е много зает и разсеян не ми беше казал )аз го попитах дали това няма да окаже влияние той отговори,че може и без тях  но проблема е,че това оказва голямо влияние понеже преди стимулация трябва да се подтисне работата на яйчника за да може после да се получи по добра стимулация и както предполагате нищо не се получи от 3 само една излезна годна която в последствие се раздели и после спря да се дели.ПО ТЕЛЕФОНА ТОЙ МИ КАЗА,ЧЕ МНОГО СЪЖАЛЯВА,ЧЕ НЕ Е СТАНАЛО а дума не обели за връщане на парите от имплантацията която не е малка сума.По въпроса за д-р Минев имам две приятелки които не са доволни от него, а и се говори,че след като извади яйцеклетките и се оплодят изобщо не ги връща в пациентката (защото представете си ако въпросната жена забременее ще секне кранчето.ТОВА Е МОЙТО МНЕНИЕ за въпросните доктори може някои тяхни пациентки да не са съгласни и на тях да са помогнали но на други НЕ.

# 59
  • Мнения: 150
Много обичам такива мнения от една приятелка чух и еди какво си....Можеш да коментираш даден доктор ако си го посетила поне веднъж!А това ,че невръщал яйцеклетките на пациентките инвитро би ли ми казала кой идиот лекар би подложил на стимулация една жена тя да направи супер ембриони и да не и ги върне за да не му секне кранчето????Попринцип Ставрев и Минев са много различни като хора но нито единия нито другия би направил такова нещо!!Колкото до клиника Селена аз мога само да благодаря на екипа ,който помогна да се случи моето чудо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт