Майки в Дания

  • 40 165
  • 274
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 25
да пият бира и да се жалват от жените си Joy

# 211
  • Мнения: 117
Привет момичета, идвам по сьседски в темата ви Laughing. Имам един датски проблем и се надявам да ми помогнете Simple Smile. Имаме намерение този уикенд да отскочим до вашето кралство. Приемате ли гости bowuu. Някой може ли да ми даде инфо кьде в Копенхаген или околността може да се пренощува на сносни цени и добри условия. Чета че си правите среща, но не сьм запозната с датската география и мястото не ми е известно Embarassed.
Предварително ви благодаря  bouquet

# 212
Стана ясно че в Хернинг не е удобно да гостуваме точно на 2 ноември, заради предварително заплануван обяд. Датата ли да променим или мястото?

# 213
  • Мнения: 25
момичета, а какво ще кажете, ако се съберем в някое кафе..в някой град по средата..така ще е удобно на всички.
Само тези, които са повече време тук и познават градовете, да предложат някое кафе..

# 214
  • Мнения: 413
Някой може ли да ми даде инфо кьде в Копенхаген или околността може да се пренощува на сносни цени и добри условия.

Не че сме нелюбезни с гостите, синя гарга, но повечето от пишещите в датската тема живеем далееече от столицата.
Аз съм ползвала  cabinn, не бях разочарована. Виж това:

http://www.cabinn.com/english/index.html

За срещата, аз съм с ужасен грип в момента, дано да се пооправя до неделя...Идеята за неутрално място за среща е добра, но аз не се сещам нищо подходящо на закрито освен  shopping centers?

# 215
 Simple Smile ami da moje i taka.samo ,4e to tiq kafeta po nashte zemi tuka  sa dosta sku4ni...i pulni s hora ,koito qdat nqkvi burgeri...No da nee losho......................!

# 216
  • Мнения: 5
Da, moje i taka, no e viarno 4e e sku4no po tia kafeta.  ooooh! Za kasmet, v4era sinat mi se razbolia, ne6to e nastinal i neznam dali 6te se opravi do nedelia.  Sad

# 217
  • Мнения: 413
Simple Smile ami da moje i taka.samo ,4e to tiq kafeta po nashte zemi tuka  sa dosta sku4ni...i pulni s hora ,koito qdat nqkvi burgeri...No da nee losho......................!

Da, moje i taka, no e viarno 4e e sku4no po tia kafeta.  ooooh!

Да си призная аз съвсем не съм запозната с датските кафенета и скуката в тях- време нямам за такива преживявания... Това беше  нещо като подкрепа на предложението на  Valyya да не обременяваме съответното семейство, а да изберем "неутрална" територия за запoзнанство. При толкова високи изисквания аз се оттеглям засега.
Иначе,  Natalee , благодаря ти за усилията.

# 218
  • Мнения: 25
Лошо, че има толкова много болни. Дано се оправите скоро Hug. Да, идеята ми беше точно такава- все пак не се познаваме и малко би било странно да се изсипем в къщата на някой, който се опитва да си почине уикенда.. А и да е на достъпно от всички разстояние.Лек ден на всички

# 219
  • Мнения: 5
Ne 4e sa visoki iziskvaniata, Mireille, no mai nikoi ne kazva ni6to konkretno. Razbira se, vsi4ki triabva da sa zdravi, da ne se zaraziat de4izata. Ina4e moiata pokana da mi gostuvate vsi4ki v Randers ostava. Niama da me pritesnite ni nai-malko, majat mi sa6to niama ni6to protiv. A i sme si balgari vse pak, nali  Wink Do skoro na vsi4ki

# 220
  • Мнения: 117
Някой може ли да ми даде инфо кьде в Копенхаген или околността може да се пренощува на сносни цени и добри условия.

Не че сме нелюбезни с гостите, синя гарга, но повечето от пишещите в датската тема живеем далееече от столицата.
Аз съм ползвала  cabinn, не бях разочарована. Виж това:

http://www.cabinn.com/english/index.html



Благодаря ти  bouquet. И без това стана гаф май с избрания от мен хотел, та може и да се наложи да прибегна до твоето предложение. Sick

# 221
  • Мнения: 29
Здравейте мами!
Доста време не съм писала, но ето ме пак тук! Ние сме добре, бяхме лятото за 2 месеца в България да видим баба, дядо и леля. Сега отново сме тук, Бианка ходи от месец и половина на ясла и и се отразява доста добре.
Радвам се, 4е отново има активност във форума и най-ве4е такива инициативи като българска mødregruppe! Предполагам сте се досетили, 4е с натали сме в един град и разбира се се познаваме, както и виждаме редовно. Бях се зарадвала, 4е 6те се събираме в Хернинг, но разбирам, 4е се е отложило. На мен идеята да пропътуваме 2 4аса в едната посока и да се забием с бебетата в някое кафе, където те 6те седят вързани в коли4ките много не ми се нрави, много по-добре е да се съберем в къ6та, бебоците да има къде да лазят, 4е на тази възраст Бианка хи4 не оби4а да седи мирно на едно място. Но това, разбира се зависи най-ве4е от мамите живее6ти по-средата на Дания (нали идеята бе6е да се видим по средата, та да дойдат колкото се може пове4е мами). Ако имат възможност и нямат ни6то против, може да се раберем не6то и за друг уикенд. Аз ли4но нямам ни6то против (натали съ6то е навита)  да мръднем до Randers. Дори на нас ни е много лесно, за6тото ни е много по-близо. Вие ако ре6ите да се дигнете някой ден до Aalborg,  сте добре до6ли у нас, разбира се!  Simple Smile
Та кажете, 6те се организираме ли някак за този уикенд или да го отложим?
Поздрави на вси4ки и 4естито на новите май4ета!

# 222
  • Мнения: 125
Момичета, тази сутрин в 9 станах леля на прекрасна дама, тип-скандинавска хубавица-здрава, руса и бяла- 3600! Много съм щастлива да го споделя с вас!

# 223
  • Мнения: 29
4естито Iv4ok!   bouquet Да ви е жива и здрава, много да ви радва и слу6а! Simple Smile
Мами, какво става със събирането? Никой не е писал- отлагаме ли го?

# 224
  • Мнения: 5
Zdraveite momi4eta. Iv4ok, na tebe 4estito, da vi e jiva i zdrava. Za sajalenie takmo sina mi se poopravi, az se razboliah. Ne 4e e ne6to seriozno, no se opasiavam da ne se izpozarazim ako se saberem tozi weekend. No otsega kazvam na vsi4ki ima6ti jelanie, 4e sa dobre do6li u doma dr. weekend. Nadiavam se nai-posle da se saberem.

Общи условия

Активация на акаунт