Мека мебел за хола?

  • 9 825
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
За тази фирма ли говориш http://www.multiquartz.com/index.php  newsm78

Обаче в сайта пише, че внасят мебелите от Германия и Италия. Имат ли собствена производствена база тук, или ги поръчват чак от там  Thinking
А пък ти пишеш че е български  ooooh! нещо се омотах

Да, тези са. Имат внос от Италия и Германия, но работят и с една БГ фирма за мека мебел. БГ производството излиза по-евтино, но пък е и с добро качество - специално тази фирма работи с нови машини и се стараят да пробият на пазара сега. Доставиха ни дивана дори 5 дни по-рано. Много са любезни в магазина, говори с Мая и тя ще ти обясни всички подробности.   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294

Да, тези са. Имат внос от Италия и Германия, но работят и с една БГ фирма за мека мебел. БГ производството излиза по-евтино, но пък е и с добро качество - специално тази фирма работи с нови машини и се стараят да пробият на пазара сега. Доставиха ни дивана дори 5 дни по-рано. Много са любезни в магазина, говори с Мая и тя ще ти обясни всички подробности.   bouquet

Благодаря за инфото   love001

# 17
  • Мнения: 326

Да, тези са. Имат внос от Италия и Германия, но работят и с една БГ фирма за мека мебел. БГ производството излиза по-евтино, но пък е и с добро качество - специално тази фирма работи с нови машини и се стараят да пробият на пазара сега. Доставиха ни дивана дори 5 дни по-рано. Много са любезни в магазина, говори с Мая и тя ще ти обясни всички подробности.   bouquet

Благодаря за инфото   love001

 newsm10 newsm10 newsm10  You are welcome  Hug

# 18
  • Мнения: 1 391
доволни ли сте от моделите дивани с лежанки? използвате ли ги?

# 19
 За Дудинка: Ако ходите до Черни връх за диванчета чекни и магазина на Страцин 5 за мебели има промо на дивани и са ок. Моя диван ,който ви описах е от там и съм много доволна.
 За Влаето: много е як дивана и изглежда удобен Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
За Дудинка: Ако ходите до Черни връх за диванчета чекни и магазина на Страцин 5 за мебели има промо на дивани и са ок. Моя диван ,който ви описах е от там и съм много доволна.


mimi Страцин 5 е улица или името на магазина  newsm78
Ако е улица, то ще трябва да е пресечка на Черни връх може би  Thinking

Дай линк ако има този магамин  Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 11 711
Веднага :www.klasico.com.Там се предлагат мебели на канор,но за разлика от Канор са много любезни.

# 22
  • Мнения: 326
За Дудинка: Ако ходите до Черни връх за диванчета чекни и магазина на Страцин 5 за мебели има промо на дивани и са ок. Моя диван ,който ви описах е от там и съм много доволна.


mimi Страцин 5 е улица или името на магазина  newsm78
Ако е улица, то ще трябва да е пресечка на Черни връх може би  Thinking

Дай линк ако има този магамин  Praynig

Стрицин 5 трябва да е пресечка на Черни връх. Не е ли там Канор?

Ако да - това е савсем близо и до Мултикварц.

# 23
  • Мнения: 326
[ За Влаето: много е як дивана и изглежда удобен Hug
[/quote]

Да много е удобен. Трябва да ви събера на гости да го пробвате  Peace  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 11 711
Кога да идваме?Не че не съм пробвала такъв,ама друго си е в домашна обстановка...Може и билетчета да късаш на входа  Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 326
Кога да идваме?Не че не съм пробвала такъв,ама друго си е в домашна обстановка...Може и билетчета да късаш на входа  Mr. Green.

Ааааа, никакви билетчета. Чакайте да се пообзаведа още малко и ви каня. Това не е майтап.  Hug Отворена съм за готини гости като вас.  Hug  Hug  Най-много по 4 човека на тур - повече няма да събере дивана.  newsm78 Мъжа ми иска и табуретка, от тези сладурските големите 80х80, ама няма място  Sad

# 26
  • Мнения: 4 970
Ние си взехме нашите мебели от един магазин който се намира на Константин Величков малко след двореца на децата, отвън изглежда невзрачно но работят много качествено хората свекър ми и свекърва ми имат мебели от там вече 5 година не са мръднали и е евтино имаме ъгъл който е 2 на 2 с механизъм за разтягане от едната страна и огромна ракла от другата цена 400лв, силиконов фотьойл супер удобен за 260 лв. над магазина има голяма червена табела пише мебели на нея в нещо като дворче се намира. Съвестни хора доставката е безплатна и изпълняват всичко в срок
Зву4и прекалено хубаво за да е истина newsm78.Дай снимки ако имаш

# 27
 За Дудинка: Да пресечка на Черни връх е следващата след Кошарите от дясната страна. Сайта им е www.klasiko.com имат и българска и немска меке мебел, но за немската ако не е в наличност се чака много. Дано си харесаш нещо Wink

# 28
  • Мнения: 1 102
Ето това си купихме ние  на много добра цена, 1100лв всичкото.
http://www.yatas.com.tr/urun/resimb.cfm?ID=3,3,2&t=Tina& … 8082006013924.jpg
От мебелна къща Ралица, София.

# 29
Ето това си купихме ние  на много добра цена, 1100лв всичкото.
http://www.yatas.com.tr/urun/resimb.cfm?ID=3,3,2&t=Tina& … 8082006013924.jpg
От мебелна къща Ралица, София.
Даже ми се струва супер малко като пари newsm78 Кога това

Общи условия

Активация на акаунт