Доколко са валидни тестовете за ову?

  • 1 519
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
utro77,валидни са.Един месец само ги ползвах и забременях!а моя цикъл е дълъг,и овулацията не ми е на 14 ден,т.е. ако раз4итах  само на сметки едва ли щях да разбера то4но кога е момента.Изхабих една опаковка,на втората ве4е ми се появи ясна наситена  втора 4ерта като контролната ,бяха еднакви,и според плана за забременяване който е даден в зачатие Simple Smileдействахме Simple Smileи стана.правих ги слетобяд,като на вси4ки други ленти4ки имаше само една 4ерта
За съжаление бременноста ми завърши неуспешно Cryимам друга тема във форума Sad

# 16
  • Мнения: 2 422
Soul в графиката ти има нанесен само един ден ....една температура??? newsm78

# 17
  • Мнения: 13 807
Изпробвах тестовете само веднъж. По принцип съм с цикъл на 27-28 дена и затова реших да ги започна още на 9 ден. На 9 ден беше една чертичка , на следващия ден -10-ти неочаквано се появи втора бледа чертичка, така че със съпругът ми по съвет на сайта зачатие.орг бебеправихме същата и следващата вечер, после един ден почивка и после още два пъти през ден. Явно схемата е проработила защото имаме син на 5 месеца Simple Smile
Успех на всички.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 260
Моят опит с тестовете за овулация е следният - за 4-5 месеца, в които имах 3 цикъла (по принцип моят не е от най-редовните, т. е. доста е дълъг и всеки месец е с различна продължителност) не отчете нито веднъж овулация. По принцип това не е невъзможно, но последния цикъл се видя овулация на видеозон, така че при мен май не отчитаха съвсем точно. Истината при мене беше всеки месец фоликулометрия + дуфастон + клостилбегит (само последното - не всеки месец) и след около година имаше резултат, който вече е на близо 2 годинки и в момента ми рестартира монитора.

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 14:29 от Сия

# 19
Здравейте, бих искала да попитам дали някой е чувал нещо за тестовеje Clarblue, дали са надеждни и каква цена са? Благодаря ви предварително  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт