Имате ли "чакащи" дрешки ?

  • 2 251
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Моите "чакащи" дрешки все ме гледат от витрините на магазините #Crazy #2gunfire Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 3 647
ооооо да да  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 имам чакащи повече от тези  който нося
от периода преди да надебелея
ученическите ми  слаби дънки - нищо, че не са фешън вече

# 17
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз нарочно си купих един дънки 36 размер по европейската номерация и въобще не мога да ги закопчея ама те ще са ми мерилото кога съм отслабнала - като ми станат - отслабнала съм Laughing
И аз така!За първи път си взимам нещо което не ми става,но се надявам скоро да вляза в тях.А вляза ли в тях,значи съм отслабнала  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 099
Аз не съм си купувала дрешки, които да обличам след като отслабна, но имах цял гардероб с дрешки от слабите ми год. Сега имам много малко дрехи с малък размер, тъй като преди да почна диетата не вярвах, че ще постигна целта си и почти всички ги подарих на сестра си. Така, че съм казала на мъжа ми че като посваля още някой друг кг. ще ходя да се обзавеждам, а пък и напълно ще съм си го заслужила.

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
36 размер не е ли за доста слабички, 46-8 килца?

аз не правя такива покупки, но имам едни бели панталони от 6 г, те са ми мерилото.
все още не смея да ги обуя това лято за да не се отчая Crazy

# 20
  • Мнения: 1 299
Имам и още как  #Cussing out Най ме е яд за едни дънки, които си купих и носих няма и 6 месаца- стесниха се от сушене в сушилня, и аз качих 10 кг  #Crazy Сега, слава Богу, посвалих  - почти 6 кг, и сега продължавам с идеята да сваля поне още 4тири и да ги размахам тия дънки, че много ме е яд, ама много  Close

# 21
  • Мнения: 1 384
Охооо, и нови и стари  ooooh! ooooh! ooooh! И си чакат милите, горките  Sick Някой са вече и демоде и няма да ги нося, ама ги пазя ей така някой ден само да се навра във тях  Whistling и ще си умра от кеф....ама кога ли .......... Sad

# 22
  • Smallville
  • Мнения: 994
Имам и аз като вас повечето са ми чакащи,лятото напредна,а те все още чакат Tired

# 23
  • Мнения: 649
Имам две нове поли и един чифт стари дънки ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 986
  Имам,и още как Mr. GreenНе съм купувала по-малък размер дрехи....може би защото си нямам вяра,че ще успея да ги облека WinkНо преди 3 год.бях отслабнала много и тогава накупувах доста парцаляци-не се въздържах от удоволствието,че каквото и да облека,всичко ми ставаше LaughingЕ....сега висят по закачалките,и съм сигурна,че след раждането,някои от тях никога няма и да ми станат.. Cry

# 25
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Между другото моите чакащи са повече от тези, които нося.   Embarassed Embarassed Embarassed Но намаляват де - като изхвърлям от тях.  Joy Joy Joy

Абсолютно същото при мен  ooooh! Embarassed Cry!!!

# 26
  • Мнения: 4 770
36 размер не е ли за доста слабички, 46-8 килца?

аз не правя такива покупки, но имам едни бели панталони от 6 г, те са ми мерилото.
все още не смея да ги обуя това лято за да не се отчая Crazy
  И аз се чудя за тези 36 номер!  Shocked Бихте ли казали на кой от нашите номера отговарят?  Може би 25...   newsm78
  Не се тревожи, Лени! Много момичета сме така! Дерзай! 

# 27
  • Мнения: 512
Имам, и още как! Ама май пак ще чакат - неопределено време - почнах да отслабвам, обаче ... забременях  Embarassed и сега - пак ще дебелея на воля!

# 28
  • Мнения: 231
Ох,имам си и аз, Blush до кога ли ще са чакащи  newsm78

# 29
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ох,имам си и аз, Blush до кога ли ще са чакащи  newsm78
И аз това се питам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт