Тъпи ли са американците?!

  • 9 832
  • 173
  •   1
Отговори
# 75
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това е виртуално пространство, извадката ти няма да е читава за реални изводи, Re!

Упс.
А хората в скандинавия имат виртуални правителства.
Знаеш ли?
Ще се получи смешно ако не знаеш, та предполагам ще знаеш, но защо ли тогава така ме репликираш не ми стига ай кю-то да се сетя.  newsm78

# 76
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не са тъпи, но са затъпяли и са странни ! Поне тези, които аз познавам

# 77
  • Мнения: 677
Само аз ли не разбирам Холограмата и си мисля, че си говори сама и то не от днес?

# 78
  • Мнения: 1 243
Hear Again, видях някъде,че ме питаш дали баба ми знаела кой е Анан! Да - знаеше кой е, лека и пръст! И смятам,че всеки, който малко от малко се интересува от всета около себе си, а не се задоволява да гледа не по-далеч от носа си / държавата си /, би трябвало да знае такива имена. И не - американците не са загубени, но са ограничени да виждат какво се случва около тях, да се интересуват от различното, да разберат ,че не са само те на тая планета...Самочувствирто им,че са най-великите, е това, което им пречи да знаят куде се намира Иран примерно, че столицата на България не е Румъния / личен разговор в офиса ми/, че Румъния всъщност е държава и че ние - българите - въпреки че сме бедна нация, не сме от 3-тия свят!!!

А що се отнася до историите, които знам от моя приятел,ами много са... За мен най-фрапиращата беше,когато влязъл в тоалетната на заведение в Сарасота и на тоалетната четка съвсем прилежно си е пишело,че не е за миене на зъби! Joy
И е вярно,че бабката е хитра, така се печелят пари. Но убий ме,никога не бих се унижила да се правя на олигофрен пред 100 човека в съда за да спечеля някой долар.

# 79
  • Мнения: 677
Белучи, тръгнах да ти отговарям, ама видех, че си малка..
Да не е без хич, ще ти кажа само - Ух на дядя!  Laughing

# 80
  • Мнения: 7 837
Белучи, кое е това заведение в Сарасота?
Още утре отивам да се убедя с очите си.  Simple Smile
Име?

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 18:48 от Кейси

# 81
  • Мнения: 2 563
Белучи, кое е това заведение в Сарасота?
Още утре отивам да се убедя с очите си.  Simple Smile
Име?

И аз искам име, мисля да наминем с мъжо да проверим на какво точно се ловят толкоз лесно българчетата. Много е смешно да четеш какво били американците от някой, който е чувал истории, при условие, че живееш в САЩ и познаваш Америка 10 на 64-та пъти по-добре.

# 82
  • Мнения: 677
Е, аре задокеанките да не нарушават масовата мастурбация, де, ееее..

# 83
  • Мнения: 7 837
Ама, аз искам да ви повиша мастурбацията и да отида да снимам тази четка. Сарасота ми е на няма и 2 часа път, колко му е ще пия едно кафе  Simple Smile
Много забавни неща  и куриози има в тази страна, верно е. Но още повече са градските  легенди, дето си ги измислят някои, за да впечатлят други.

п.п. за 2-годишно обикаляне на обществени тоалетни по цялото крайбрежие (в това число и Сарасота), нито веднъж не съм видяла четка в тоалетна. По простата причина, че флашването на водата в тоалетната е специфично бързо, петна не остават и съществуването на четка се обезсмисля  Laughing

# 84
  • Мнения: 2 563
Ама, аз искам да ви повиша мастурбацията и да отида да снимам тази четка. Сарасота ми е на няма и 2 часа път, колко му е ще пия едно кафе  Simple Smile
Много забавни неща  и куриози има в тази страна, верно е. Но още повече са градските  легенди, дето си ги измислят някои, за да впечатлят други.

п.п. за 2-годишно обикаляне на обществени тоалетни по цялото крайбрежие (в това число и Сарасота), нито веднъж не съм видяла четка в тоалетна. По простата причина, че флашването на водата в тоалетната е специфично бързо, петна не остават и съществуването на четка се обезсмисля  Laughing

И на източното крайбрежие нямаме нужда от четки, но така и така ще идвам към вас, искам да видя това заведение в Сарасота.  Laughing

# 85
  • Мнения: 677
Хейтърки, а спрете се де, толкова приятно пееше хора и така се забавлявах, а вие всичко развалихте  #Cussing out

# 86
  • Мнения: 5 468
"Хубава държава" с псевдо демокрация,в която полицаят може да те застреля за обида към него,в която ако си загубиш работата,губиш всичко,щото живеят само на кредит,в която има най-много самотни хора на глава от населението,в която през месец някой малолетен застрелва съучениците си,в която децата не знаят какво е да играеш навън с приятели....Да изброявам ли още.
То и тук е така, с изключение на първото за полицаите. Разликата е, че тук могат да обиждат полицаите, да ги псуват, да ги унижават, а те нямат право да им кажат нищо. Само стоят и се правят на отегчени. Иначе и самотата е на лице и малолетните се изтрепват, и децата няма къде да играят, и все повече хора живеят на кредит.

на улицата полицая няма да те застреля за обида,вярно е-той блее и си бърка в носа,защото.....................
........ защото няма никакви права.

# 87
  • Мнения: 5 468
Само аз ли не разбирам Холограмата и си мисля, че си говори сама и то не от днес?
Тони, ако чуваш гласове, не е хубаво... притеснявам се за теб.

нито веднъж не съм видяла четка в тоалетна. По простата причина, че флашването на водата в тоалетната е специфично бързо, петна не остават и съществуването на четка се обезсмисля  Laughing
Това тяхното на нищо неприлича. Друго си е да има една лайняна четка в тоалетната. Ееее... Бяла по принцип, но покафеняла с времетоSimple Smile.

# 88
Едва ли някой се съмнява в интелектуалното ниво на американците:)
Отдавна те самите са го разбрали,но "браво" на тях че все пак говорят
какви реформи да правят в образованието,за да променят съотношението!

# 89
  • Мнения: 677
Nut, кво им е на нивото и кво искаше да кажеш?

Общи условия

Активация на акаунт