Отговори
# 15
  • Мнения: 287
Хайде ,отърсвам се от сълзите и в новата тема няма да се потдавам на лоши мисли! Simple Smile
Да ,имам някаква надежда в себе си и освен това вярвам в чудеса! Heart Eyes
Това не е наследствена болест доколкото разбирам нали?
Ние всички сме с теб и те подкрепяме. Само положителни мисли и на 7-ми август да раждаме по едно хубаво бебче.  bouquet
За съжаление е наследствена ,но се предава по-често на момичета.Това ,4е пилето ми е момченце ме обнадеждава.
mari_eta ,наистина когато слушах Слави имах чувството ,4е слушам себе си!Същият ужас и болка....
Много ме разсмя с разказа си при чичо доктор!
Още веднъж ви благодаря на всички  Hug  bouquet

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Днес нещо работата не ми е сладка и се заглеждам доста в нета, та в юлската темичка видях интересен линк с размерите на бебчо: линк - благодарности на юлските мами   bouquet

АбЦЕлютно нищо не разбрах от тая таблица. Tired Blush Crazy

# 17
  • Мнения: 361
Кроки, какви са тези черни мисли.Я се радвай още малко на бременноста, че ти докато се усетиш и тя ще вземе да свърши.Когато си мислиш лошо не помагаш нито на теб нито на бебчето.Изглеждаш прекрасно и Господ те е дарил с най-ценното нещо на света-бебчо-не се тормози излишно.

# 18
  • Мнения: 564
Днес нещо работата не ми е сладка и се заглеждам доста в нета, та в юлската темичка видях интересен линк с размерите на бебчо: линк - благодарности на юлските мами   bouquet

АбЦЕлютно нищо не разбрах от тая таблица. Tired Blush Crazy

И аз нещо не схващам  newsm78
Мимсат, ти знаеш немски, нали, я кажи какво пише отгоре на колонките  Praynig  Hug Аз много се чудя моя мишо колко е голям вече, а има време до ходене при док..

# 19
  • Мнения: 25
Днес нещо работата не ми е сладка и се заглеждам доста в нета, та в юлската темичка видях интересен линк с размерите на бебчо: линк - благодарности на юлските мами   bouquet

АбЦЕлютно нищо не разбрах от тая таблица. Tired Blush Crazy
Joy Първите колонки са с теглото, после размерите на главичка и бедрена ама не съм сигурна. Това на италиански ли е? Сонитааааааааааааааааааа къде си??????
Малиииииииииии то на немски било.Голям съм заплес  hahaha

# 20
  • Мнения: 222
Кроки-така се разстроих с твоята история! Стана ми много кофти! Но пак ти казвам главата горе и мисли само хубави неща! С бебето всичко ще бъде наред. Никакъв негативизъм, защото ще му отровиш живота още в утробата. Всичко му се предава. За това само усмивки и хубаво настроение ти пожелавам Hug  bouquet
 -
Polinezia loveр, Loni 0902
- що се отнася до курса и аз много не съм запозната, но го видях във форума и дори се записах, че то време не остана. Къде да търся нови курсове и тем подобни. Целият курс е от 3 лекции, но първата е уводна и е безмислено да се ходи.

Приятна вечер!  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 595
Кроки никога не знае човек! Дано да не се влошиш! Но по-важното е да не се отдаваш на лоши настроения...А за преглед в чужбинско мислили ли сте? А консултира ли се с лекар за нормално раждане и секцио? При напъните да не се усложнят нещата  newsm78

Единствено знам че BPD е обиколката на главичката, ама другото съм много зле с немския  ooooh!

# 22
  • Мнения: 423
Ей Кроки, не така. Следващата среща на варненските мами ще дойдеш и като видиш с Франито как махаме пици и веднага ще ти се оправи настроението.
Гита, страхотна тема както обикновенно
Ivy нали си ме знае каква съм пъзла и затова не ми обръща внимание:))))
Аз отивам на масажче, айде че тука какъв дъжд се изсипа...сега ще ми трябва  половин час да стигна до там. Чао сладурки Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 595
Гита както винаги темичката е невероятно сладурска  Hug

А вие видяхте ли една Риба да плува наоколо, страхливо объркана  Mr. Green

# 24
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
........... айде че тука какъв дъжд се изсипа...сега ще ми трябва  половин час да стигна до там. Чао сладурки Sunglasses

И тука само спира за десетина минути и пак почва  ooooh! Досега така не беше валяло...

# 25
  • Мнения: 423
Гита както винаги темичката е невероятно сладурска  Hug

А вие видяхте ли една Риба да плува наоколо, страхливо объркана  Mr. Green

 smile3511 Oще не съм тръгнала:)))))

# 26
  • Мнения: 3 595
Гита както винаги темичката е невероятно сладурска  Hug

А вие видяхте ли една Риба да плува наоколо, страхливо объркана  Mr. Green

 smile3511 Oще не съм тръгнала:)))))
smile3532

# 27
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
АбЦЕлютно нищо не разбрах от тая таблица. Tired Blush Crazy

Малко превод  Blush :
Gewicht in Gramm = тегло в грамове
SSW = г.с.
* = осреднени стойности
** = осреднени стойности при 10% от всички изследвани
*** = осреднени стойности при 90 % от всички изследвани

Другите колонки си отговарят на абривиатурата. И аз не съм много наясно с тях, но от ехографските снимки си взимам размера. Но като кликнеш върху тях и се отваря примерна ехографска снимка.

# 28
  • Мнения: 564
Аз пак разглеждам табличката и съм сигурна, че последната колонка става дума за стомахче abdomen е стомах от латински..ама какво точно за него...дали е обем.. newsm78

А може и за нашите кореми да става дума... newsm78

# 29
  • Мнения: 82
Здравейте-и аз се включвам в новата тема и бързам да поздравя Гитка просто надминахте себе си с твоя мъж,довечера да го възнаградиш,темата е жестока!
Кроки,миличка не се товари - себе си и бебенцето с такива мрачни мисли,наистина бебо всичко усеща,мисли позитивно,аз също вярвам в чудеса и вярвам,че бебо и ти ще сте добре след раждането,някой беше писал за секцио-така май ще е по-добре да родиш.И не забравяй,че каквото и да стане ще си имаш едно малко слънце,което ще е до теб и ще осмисля дните ти,а и имаш обичлив съпруг и татко,както и приятели като нас и родители!Всички сме с теб!
И тук се изсипа един дъжд и сега е леко по-хладно ама не чак толкова!

Общи условия

Активация на акаунт