"Палите" ли лесно?

  • 1 640
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Паля лесно и то много заразително, но само положително. Crazy

От известно време имам здрава цедка и се опитвам да спазвам стриктна хигиена на мислите, чувствата, зрението и слуха.

Настъпи ли ме някой по достойнството, или ако става въпрос за децата ми и родителите ми, минавам кротко като валяк без да има нужда да се паля.

Единствено май се паля до лудост, ако някой ме напсува. Щях да изкормя един калъф, който смачка предницата на колата ми повече за това, че ме напсува, отколкото за останалото. Преди два дни колега изпадна в тъпа тъпня и се изпусна напълно несъзнателно и отнесох една майна. Пребих го с думи и събрах очите на околните. Няма да му проговоря, докато съм в този офис. Макар и трета група, майка ми е инвалид. Точка.

# 16
  • Мнения: 601
Захитрях и вече не Wink

# 17
  • Мнения: 143
Паля, да. И го отчитам като един огромен недостатък в характера ми. От известно време се старая да се владея повече, ама трудно ми се отдава  Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Не паля лесно, но веднъж запаля ли, после угасвам трудно.

# 19
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Зависи - понякога и от дребни неща се нервирам и избухвам, дръг път пък за сериозни проявявам огромно търпение ...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Трудно. Звезди, цикли, разположения и ситуации - много трябва да се наместват. Иначе понякога изигравам по някое палене - така, за спорта.

# 21
  • Мнения: 1 798
Понякога. Само понякога  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 22
Като ми хвърлят искри- паля!Иначе не съм сприхав човек.

# 23
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Зависи - понякога и от дребни неща се нервирам и избухвам, дръг път пък за сериозни проявявам огромно търпение ...
И аз съм същата.

# 24
  • Мнения: 819
 newsm78 Аз ли съм единствената, която не се пали лесно? Просто не мога да вдигам скандали и да раздавам правосъдие и туй-то. А понякога трябва, просто си е задължително. По-скоро се паля вътрешно, беснея наум , но не мога да си отворя устата..онемявам от безсилие ли, какво ли и аз не знам. Или съм се нагледала на толкова грозни сцени, че не бих искала да съм участник в тях.

# 25
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Вече и аз не се паля лесно, защото изхитрих, то на другите не им пука а аз все ще се нервирам я които иска да се пали и ако иска и да се подпали , аз вече не се занимавам с такива неща и ми е много по добре.

# 26
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Паля от раз понякога.Да си призная май честичко.и когато запаля smile3512
покрай мене да не си че  #2gunfire.Но пък и бързо ми минава,трудното е докато ми мине,после съм newsm03

Общи условия

Активация на акаунт