СНБМ - инициативи - 11 част

  • 12 506
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 472
Цитат
Хрис, получих договора за целево финансиране от ФРГИ в 2 екземпляра.
Как да направим да ти го предам?
Да го занеса на Доли?

Абе момичета, видях, че договора на ФРГИ за целево финансиране е в Ина и чака за подпис, в такъв случай парите преведени ли са?

# 76
  • Мнения: 4 978
Цитат
Хрис, получих договора за целево финансиране от ФРГИ в 2 екземпляра.
Как да направим да ти го предам?
Да го занеса на Доли?

Абе момичета, видях, че договора на ФРГИ за целево финансиране е в Ина и чака за подпис, в такъв случай парите преведени ли са?

Най-вероятно не, защото в договора пише, че 70% от сумата се превежда до 2 седмици от подписването на договора, останалите 30% след одобряване на окончателния финансов отчет.

Момичета, не знам дали предварително сте разглеждали договора (надявам се да е така), но ви обръщам внимание върху нещо, което ми направи впечатление. Изрично е написано, че за разходи над 900 лв. сме длъжни да изберем доставчика след конкурс с най-малко 3 оферти и писмена мотивация за направения избор, като документите трябва да съдържат параметрите на отхвърлените оферти и данните на доставчиците. Позволявам си този коментар по повод на клипа, чиято стойност надхвърля споменатата. Ако имате нужда от помощ в тази връзка, нека някой ми звънне, за да обясня как да направим нещата.

# 77
  • Мнения: 934
За помощ за подреждане на залата разчитаите на мен. Освободила съм си деня за да мога да помагам с каквото е нужно. Само казвайте каде и какво да правя.
Кали, мисля че това със самолета си зависи изцяло от авиокомпаниите, не знам какво може да се дискутира по този проблем.
Лек ден

# 78
  • Мнения: 2 388
Кали, и аз поразпитах за самолетите. Всяка авиокомпания си има правила за сигурност. Това са вътрешни правила и не подлежат на коментар...т.е. коментари може да има, но не мисля, че ще доведат до нещо. Пък и ако наистина има 4 маски и 5 души....не виждам какво можем да направим

# 79
  • Мнения: 1 828
Да почвам едно по едно. За имената, благодаря, вмъкнах ги в списъка.
Хриси пак има проблеми с нета и пиша каквото сме обсъждали по телефона.

Ина ок и за залата. Аз мислех да съм там към 8,30, но нямам против и в 8 да сме там във вторник. Съгласна съм, че трябва да почнем да ги прозвъняваме, особено тези, които искаме да дойдат. Ще говоря с Хриси, тя кои ще поеме и ще ти звънна да се уговорим как да си разделим списъка. Някой друг може ли да се включи в прозвъняването, днес?

Ради, твоя звер няма как да ми пречи, така че си добре дошла в понеделник. Георги може да гони котарака  Mr. Green

Влади, радвам се, че ще се включиш във вторник. 

За договора, това ме притесни. Говорих тамън 2 пъти с Вълковски за това какъв ще е договора и кога ще си получим парите. Не спомена нищо. Договорът не е идвал предварително. Хриси ходи на място да го подпише. При теб подписан договор ли е пратен? Също говорихме, че парите ни трябват бързо, т.к. събитието ни е скоро  #Cussing out
Иначе съм наясно как се оформя документация за избор на 3 фирми (малка обществена поръчка)  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 4 978
За договора, това ме притесни. Говорих тамън 2 пъти с Вълковски за това какъв ще е договора и кога ще си получим парите. Не спомена нищо. Договорът не е идвал предварително. Хриси ходи на място да го подпише. При теб подписан договор ли е пратен? Също говорихме, че парите ни трябват бързо, т.к. събитието ни е скоро  #Cussing out
Иначе съм наясно как се оформя документация за избор на 3 фирми (малка обществена поръчка)  Crossing Arms

Договорът при мен е в 2 екз и е подписан само от ФРГИ.
Не знам защо след като Хриси го е подписала на място, сега го изпращат едностранно подписан от тяхна страна.
За документацията за поръчката е логично, че знаеш. В случая обаче става въпрос за свършен факт, т.е. решението е друго, но не исках да го пиша тук по обясними причини. Така че не се цупи, не подлагам на съмнение знанията ти.  Simple Smile

Владе, ти можеш ли да се заемеш с медиите по време на събитието, ако аз не мога да присъствам?

# 81
  • Мнения: 3 336
Доколкото разбрах от написаното от Наси, половината от организациите не знаят още за инициативата ни. Кой ще се заеме с това?

За договора - чудна изненада Rolling Eyes

Доли, Ина, ако искате уточнете се на скайпа и щом знаете как се прави, разчитам да го свършите, защото аз понятие си нямам  bouquet

# 82
  • Мнения: 2 388
Ине, комши! Ако си сигурна, че във вторник ще ходиш сутринта може ли да ти дам моята мултимедия да я занесеш, за да я монтирате. Аз сутринта съм в болницата, но после ще дойда - не по-късно от 12 и ще си я поема. Ако си с кола...не знам. Пиши ми

# 83
  • Мнения: 934
Инче какво значи "да се заемеш с медиите". Мога всичко само дето знания не ми стигат:)
Аз ще съм с кола в вторник сутринта. Ако има нещо да се кара свиркаите

# 84
  • Мнения: 472
Цитат
Доколкото разбрах от написаното от Наси, половината от организациите не знаят още за инициативата ни. Кой ще се заеме с това?

Кали, какво имаш впредвид? Ако е това, внасям уточнение:

1. Двойна радост гр. Силистра - дадоха пълната си подкрепа
2. Сдружение Деспа гр. Дряново - пълна подкрепа
3. Сдружение Зачатие - дадоха пълната си подкрепа
4. Движение на българските майки - дадоха пълната си подкрепа
5. Инициативен комитет на родители и деца с увреждания - нямам никаква връзка с тях. Някой ако може да помага
6. Българска асоциация осиновени и осиновители - отговора е същия!
7. Сдружение Пълна къща - дадоха пълната си подкрепа
8. Family for every child - пълна подкрепа
9. Портал az-deteto.com - пълна подкрепа
10. Сдружение Приятели на децата Италия -  кл. България - пълна подкрепа

Така се надявам, че е по-ясно

# 85
  • Мнения: 4 978
Ине, комши! Ако си сигурна, че във вторник ще ходиш сутринта може ли да ти дам моята мултимедия да я занесеш, за да я монтирате.

ок, ще я взема най-късно в понеделник вечерта.
ако искаш можем в събота или неделя да се видим на "Царевец", тъкмо ще се запознаем.

Инче какво значи "да се заемеш с медиите". Мога всичко само дето знания не ми стигат:)
Аз ще съм с кола в вторник сутринта. Ако има нещо да се кара свиркаите

Да им даваш прес-папките, да взимаш визитки, да поддържаш контакт ...
Можеш да минеш да ме вземеш тогава във вторник към 7:45 ч. ок?

# 86
  • Мнения: 2 388
Инич, мъжа ми се връща от франция в неделя вечер и ще я размонтира в понеделник. В понеделник вечерта, като се прибираш от работа или когато ти е удобно ми звънни и аз ще ти я сваля. Няма нужда на царевец. Аз живея на ъгъла на иван асен и гогол  Simple Smile. Ще ти пиша телефоните си на лични. Мерси много

# 87
  • Мнения: 934
Да им даваш прес-папките, да взимаш визитки, да поддържаш контакт ...
Можеш да минеш да ме вземеш тогава във вторник към 7:45 ч. ок?
ОК

# 88
  • Мнения: 1 828
Момичета, май е време да почнем прозвъняването. Кой ще се включи? Ина, аз, Хриси....
Сега пускам списъка с това кой поемам аз и кой Хриси каза, че ще поеме? В спсисъка няма всички телефони, така че ще трябва да си ги търсим от интернет  ooooh!

# 89
  • Мнения: 4 978
Момичета, май е време да почнем прозвъняването. Кой ще се включи? Ина, аз, Хриси....
Сега пускам списъка с това кой поемам аз и кой Хриси каза, че ще поеме? В спсисъка няма всички телефони, така че ще трябва да си ги търсим от интернет  ooooh!

Пуснала съм списъка с гостите, които поемаме аз и Наси
Лошото е, че засега не откривам никого на никой от телефоните.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт