Съвременни техники и прийоми на форумския спор/кавга/бой с кал.

  • 6 550
  • 174
  •   1
Отговори
# 60
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ух!
Таз миролюбива тема, как е отишла чак на 4-та страница
Ще каже човек, че не се водят спорове във форума  Twisted Evil
Хайде бе признавайте си тактиките, че да копна малко ноу-хау  Laughing

# 61
  • Мнения: 3 835
Най-големият ми проблем е, че хич не ме бива по скатавките. Цял живот се мъча да го науча тоя трик, е не ми се отдава и това си е. Mr. Green Другият ми проблем е, че нЕАм нерви да се занимавам с глупости, ама кат съм на кеф се занимавам от време на време. Mr. Green А това, което най-мразя в себе си е, че не мога да споделя източника си на информация. ooooh!

Като цяло, винаги поставям забавлението на първо място, но когато отсрещната страна не се забавлява, не е интересно. Mr. Green Joy

# 62
  • Мнения: 1 312
Който разбрал-разбрал...
Мързи ме да се обяснявам...
И в живота съм така-аз нали си знам как стоят нещата,пука ми,че ми дреме,че съм оставила околните с погрешно впечатление.
Хубава съм си и съм си самодостатъчна.
Длъжница не помня да съм се чувствала...

# 63
  • Мнения: 677
Ян Бибиян, обиждаш ме  Crossing Arms

# 64
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Тц -нищо лично Naughty
Не мога да те обидя тебе, ще ми скочат начаса  Laughing
и тогава ще гледаш бой с кал /по мен де/ #Cussing out

# 65
  • Мнения: 677
Да не ме бъркаш с някой?! Аз нямам охрана, нито кохорта тук..
Обидих ти се, защото не си ми прочела техниките, а според мен са съвършени!

# 66
  • Мнения: 3 835
Тц -нищо лично Naughty
Не мога да те обидя тебе, ще ми скочат начаса  Laughing
и тогава ще гледаш бой с кал /по мен де/ #Cussing out

Голяма скука, никой с никой не ще да се бие. Какво му е лошото на боя с кал, на мен ми звучи интересно! Mr. Green Joy

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
О, Тони извинявай, не съм те разбрала ...
Помислих, че ми се сърдиш, защото темичката я откарвам пацифистично ...

Иначе техниките определено са достойни да влязат в наръчника "Спор по форумски"
 
Е да де, аз преследвам до дупка, изчитам всички публикации на врага, намирам му всички нет пейджъри, вадя инфо от тях, пускам гугъл, търся в архива и чак след това нанасям съкрушителна поредица от удари!
особено ми хареса това  Mr. Green
Само да допълня: имам си начин и изнамирам айпи-то на врага, после провайдъра и после адреса..

# 68
  • Мнения: 5 468
Решавам въпроса "на място" Joy. Къде с разумни, къде с налудничави доводи... зависи много от настроението ми, от начина ми на изказ в този ден, от този, с който сме си хванали перуките... Но не търпя да не реша въпроса веднага в темата... Дори съм си казвала - Край, излизам от форума, за да не напиша еди кое си!... излизам и след някой и друг час като вляза, отворя темата и забълвам Blush... не мога да се удържа.
До бой с кал, мисля че не съм стигала. Никой не ми е до там противен, че да изкарам кал и да мятам по него публично. Мне..

# 69
  • Мнения: 27 524
Пускам тема, разбира се. И разбирам, че проблемът не е във вашия телевизор.

# 70
  • Мнения: 2 829
Не влизам в спорове, влизам тук да се забавлявам, нямам нерви, нито желание да се разправям с хората  Wink

П.П. Но ако има конфликт, съм за решаване с разумни доводи на място, а не с подмятане на тъпи намеци  Confused




 Peace Peace Peace Peace Peace










# 71
  • София
  • Мнения: 3 099
Когато не съм вързана за парното на безжична връзка (както от 1 месец насам) се хвърлям в боя смело и безпощадно!

# 72
  • Мнения: 1 798
Според настроението.
Но в повечето случаи изказвам мнение и не влизам в ръкопашен бой да го защитавам, защото така или иначе няма да го променя. След като съм го изказала. А и от синини нямам нужда.
Ако все пак го променя, си признавам без бой.  Laughing

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ивонска, чакам те със снимка на аватар в темата на Бу!

# 74
  • Мнения: 3 405
Рядко се е случвало да се бия, правя го аргументирано и с факти. Не търся информация за никого.

Общи условия

Активация на акаунт