МАНИКЮР.....

  • 8 245
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 865
ДАМИ,КАК ПОДДЪРЖАТЕ НОКТИТЕ СИ?СПОДЕЛЕТЕ КАКВИ ЛАКОВЕ ПОЛЗВАТЕ И КОЛКО ЧЕСТО ХОДИТЕ НА МАНИКЮР?ПРАВИТЕ ЛИ ДЕКОРАЦИЯ НА НОКТИТЕ СИ?
ходя веднъж в седмицата на маникюр.не харесвам нелакирани нокти и гледам да не оставам без лак. Ползвам на OPI продуктите- изсушител, лак, топ лак и спрей за  бързо съхнене
и аз също.винаги съм с направени нокти.отдавна не се занимавам с тази дейност,след като си намерих добра маникюристка.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 409
Веднъж седмично.

# 17
  • Мнения: 2 386
Вчера си направих сама френски с лентички...
Учудващо добър стана.  Heart Eyes

Иначе не обичам да ходя на маникюр - боли ме да ми махат кожичките, мразя звука от пилите, а и мааалко ме е гнус.

# 18
  • Мнения: 393
Аз сама поддържам маникюра си.Да правя различни декорации повечето от които измислям в момента в който се лакирам.Ползвам също и разни камъчета и перлички за декорация а имам и от лаковете за декориране от тези които са като тънко писец. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 223
Скоро си сложих изкуствени нокти,ами някак немога да свикна с тях,тип френски маникюр са..за да ми ги сложат дадох 25 лв и не е никак сложно,маже се нокътя с лепило и се лепи.Отне ми 30 мин.мама нещо съжалявам.Бяха доста дълги и ми ги скъсиха,но пак немога да свикна.Иначе си имам хубави нокти,но никога не са били достатъчно дълги,все ги чупех и реших да видя какво е,ама не ги препоръчвам

# 20
  • Мнения: 238
Мислех да отговоря дали се ЛАКИРАМ сама или ходя на маникюристка,но явно повечето от вас се ЛакирВат...та незнам дали за едно и също става въпрос  newsm78

# 21
  • Мнения: 528
Веднъж седмично на маникюр. Декорациите не си правя, предпочитам едноцветни нокти.

# 22
  • Мнения: 46 526
Сама. Ходила съм няколко пъти на маникюристка, но ми е прекалено ангажиращо на този етап, не ми е особено приятно друг да ми работи по ноктите, пък и сама се справям добре и не на последно място, вкъщи ми е без пари  Sunglasses

Декорации напоследък рядко, гледам колкото се може по-бързо да се лакирам, преди детето да ме е усетило Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 156
Ходя на маникюр веднъж на 10 дена-просто не съм много сръчна,а и не мога сама да се рисувам.Декорациите са според настроението,но предпочитам по-семпички и не много ярки.Вкъщи си ползвам нещата на Perfect,а при маникюристката използват всякакви видове

# 24
  • Варна
  • Мнения: 440
В повечето случаи се оправям сама, маникюристката по рядко я посещавам. Мажа си кожичките с омекотителя за кожички на Перфект после ги избутвам, лакирам се с най-обикновени лакове, винаги си рисувам по някое и друго цветенце и завършвам с топ лак пак на Перфект
Ама ги умееш тия работа, де Wink

# 25
  • Мнения: 952
много обичам да ходя на маникюр (при нашата Бейб) но когато не мога се оправям сама  Wink ако нямам лак гледам поне топ лак да сложа за блясък Peace

# 26
  • Мнения: 113
  Сама си правя маникюра,макар и понякога да ме хващат нервите с намалянето на собствените ми нокти Mr. Green,но не и с декорациите - не,там съм във вихъра си.Ама какво да правя,като първо че това ми е работата и после знам ли дали работят с любимата ми марка ORLY  newsm78  Wink

# 27
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Правя си сама всичко - слагам си УВ гел, лакирам се, правя и декорации. Справям се по-добре от маниюристката, при която ходех допреди няколко месеца.

# 28
  • Мнения: 5 299
Сама си поддържам ноктите. Flutter
Обичам "скъпарските материали" - O.P.I, Orly, Abalico, Creative...
Почти не си правя декорации, макс. на 1 пръст...Вече не са на мода....За лятото- по ярки цветове, за зимата - тъмните лакове.

# 29
  • Мнения: 118
Почти не си правя декорации, макс. на 1 пръст...Вече не са на мода....
Shocked Shocked Сигурно ли е, че не са на мода??? Не мога да повярвам, вярно е че не съм професионалистка, но виждам как се впечатляват хората като видят декориран маникюр! Струва ми, се че няма начин да отмине модата на декорациите! Даже ми се струва, че става все по-масово! Ужас, дано не си права! Sad  Cry  Това много ме натъжава! Че как се стърпяваш да не декорираш като си толкова добра в това?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт