Спирала за чувствителни очи?

  • 11 428
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А водоустойчива спирала как ти понася?
Аз експериментирам в момента с Амуей, спирала за обем. Доволън съм.
Тоже ми се зачервява очото от спирали, таз е прилична, но другият път ще взема водоустойчива. Не се рони и не попада прашец в комбала. Туй хитрина от Катюша. И има логика.

# 16
  • Мнения: 1 299
небесна красТавица , не знаех, че ползваш спирала  Peace Амауей???
Аз от изчетеното до тук, мисля първо да пробвам с тези Ланком, защото не бях чувала до сега за тях и много се заинтересовах Wink


Не знаех, че Драка имат сайт. Чудесен магазин е , сега рзглеждам сайта  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 020
Тези Ланком за пръв път ги чувам. И не съм ги и виждала. Къде в София?


И в Ягодката ги има, по-евтини са отколкото в България.

Точно така е,аз си поръчах на Ланком-Фатала    беше на промоция -излезе ми 23лв.Съвсем нормална цена и наистина казват,че тези спирали са за чувствителни очи.От скоро я ползвам и съм доволна  Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
...беше на промоция -излезе ми 23лв.Съвсем нормална цена и наистина казват,че тези спирали са за чувствителни очи.От скоро я ползвам и съм доволна  Peace

Ауууу, аз съм пропуснала промоцията? Кога беше това?

# 19
  • София
  • Мнения: 7 020
...беше на промоция -излезе ми 23лв.Съвсем нормална цена и наистина казват,че тези спирали са за чувствителни очи.От скоро я ползвам и съм доволна  Peace

Ауууу, аз съм пропуснала промоцията? Кога беше това?

Може би преди месец и половина  Rolling Eyes Дано в скоро време пак я пуснат, просто трябва да следиш специалните предложения  Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
...
Може би преди месец и половина  Rolling Eyes Дано в скоро време пак я пуснат, просто трябва да следиш специалните предложения  Wink

Мдааа, ще следя. Искам пак да си я купя, а 23 лева е супер цена!

# 21
  • Мнения: 1 299
Това от въпросната Ягодка ли е поръчано? Май и аз трябва да разгледам там  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 7 020
Това от въпросната Ягодка ли е поръчано? Май и аз трябва да разгледам там  Thinking

Да,оттам е  bowuu Сега има други предложения за спирали

# 23
  • Мнения: 1 299
Ок, ще разгледам сайта  Peace

# 24
  • Мнения: 4 770
  Най-добре безцветна. Но каквато и да ползваш, при чувствителни очи се сменя на 4 седмици.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 299
На 4тири седмици ли? Защо?

# 26
  • Мнения: 156
Lumene  са им за чувствителни очи спиралите,поне последната,която ползвах The Blackest Black не ми раздразваше очите

# 27
  • Мнения: 4 770
 Ами така съм чела в някакъв гид за трайността на козметичните продукти. Помня и за другите колко е времето. Но предполагам, че това за спиралата важи само, ако я ползваш всеки ден.   Flutter

# 28
  • София
  • Мнения: 4 753
Ами така съм чела в някакъв гид за трайността на козметичните продукти. Помня и за другите колко е времето. Но предполагам, че това за спиралата важи само, ако я ползваш всеки ден.   Flutter
Аз за спиралите знам, че трябва да се сменят от 3 до 6 месеца след отварянето им. Ако е имало написано такъв срок от 4 седмици за хора с чувствителни очи, предполагам, че е заради замърсяването на четчицата  newsm78 .
Иначе аз съм си почиствала четка на спирала като я потопя в лосион за почистване на очен грим, после беше идеална  Peace

# 29
  • Мнения: 4 770
 Да, точно заради четчицата е. Тя събира много бактерии, което не влияе добре на очите, особено на чувствителните.

Общи условия

Активация на акаунт