Парфюмирате ли се преди да си легнете/да спите/?

  • 15 628
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Понякога.
Използвам същите аромати, с които се парфюмирам и през деня.
Сега, за лятото, харесвам свежи, ненатрапчиви аромати.

# 16
  • Мнения: 27 524
Категорично не. Парфюмите са прекалено силни и агресивни за всеки, като спътник на спокойния сън  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 936
не!но след душ използвам боди-лосион  Peace в момента на Carolina Herrera-Carolina ,на Versace-Time of relax...зеленият и един обикновен който мирише на портокал!

# 18
  • Мнения: 2 241
Понякога, особено като си имам нов парфюм и не мога да му се нарадвам Grinning

А от време на време си слагам по нещо любимо, но като цяло за леглото предпочитам по-свежите миризми..

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 01:38 от Котка

# 19
  • Мнения: 140
аз пък дори не съм се сещала до сега да се парфюмирам преди лягане но е идейно стига да има с кого да се гушкаш

# 20
  • Мнения: 928
Парфюмирам се постоянно през деня, но не и преди сън Wink

# 21
  • Мнения: 46 518
Слагам парфюм след баня и преди излизане.
Къпя се преди лягане, затова гласувах с ДА Simple Smile

С какво? Каквото ползвам  newsm7 в момента- Omnia Crystalline на Bvlgari и Donna на Sergio Tacchini ...

# 22
  • Мнения: 1 632
Парфюмирах се и сега не мога да   заспя Shocked

# 23
  • Мнения: 606
Не. Но пък се мажа с мляко за тяло, което е ароматизирано та пак ми мирише на хубаво Wink
И аз така правя.Имам супер много лосиона и много обичам да се мацотя.

# 24
  • Мнения: 2 849
Не,след душ вечер ,лосиона ми за тяло е достатъчно ароматизиран .Слагам само стик под мишниците .

# 25
  • Мнения: 1 952
Твърдо не. Миризмата на парфюм в леглото ще ме задуши. Къпя се, нанасям лосиона за тяло и лягам. Понякога, когато косата ми се е вмирисала от парфюма, миризмата ме дразни, да не говорим да се нацъкам обилно преди лягане.
Пък Шанел 5 преди лягане..Монда добре, че не си лягаме заедно Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 35 950
Почти винаги - но леко

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не ,взимам си душ,намазвам си тялото с боди-милк и си лягам

# 28
  • Мнения: 13 512
не!но след душ използвам боди-лосион  Peace в момента на Carolina Herrera-Carolina ,на Versace-Time of relax...зеленият и един обикновен който мирише на портокал!
Дааа.....зеленият масажен крем ми е много приятен. Тоалетната вода ми идва много,много лежерен, но  кремът за тяло е много траен.

Пък Шанел 5 преди лягане..Монда добре, че не си лягаме заедно Mr. Green
Е, то е някаква моментна лудост, не мога да си я обясня и аз. Имам го от 7-8 години и не го бях ползвала. По едно време пръсках от него в пералнята, че е силен, ама после ми дожаля,че беше бая скъп Laughing

# 29
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не, душ гела ми е достатъчен.

Общи условия

Активация на акаунт