Месец юни пак дойде,хайде ВАРНА на море ( 24 )

  • 16 875
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 434
А може ли да ни кажете къде ще сте около 11.30 защото тогава ще можем да дойдем

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За Варна !!

Мили мами от Варна, напомням ви за протеста на 16.06 (събота) Laughing

Който има желание да дойде - събираме се в 9,30 - 10 часа в деският кът на морската градина (до езерцето). О там по главната алея на градината до ФК, от ФК до Общината. Там завързваме балоните.

Искам да благодая сърдечно на всички, които ще дойдат, за да подкрепят нас, тези които искаме да гушкаме наши деца!    bouquet

 

Това ясно, ама аз пак да питам, че никой не ми отговори - да си носим ли балони или ще има?

# 32
  • Мнения: 1 110
sea woman, балоните са осигурени от Зачатие - ще има за всички  Grinning!

denit , може би до тогава ще сме по кафетата Simple Smile.

# 33
  • Мнения: 125
бях много навита, но по семейни причини ще липсвам

# 34
  • Варна
  • Мнения: 248
Много ви благодаря за бързите отговори!!!  И  от друго място ми казаха, че рапичното масло само ще затормози коремчето на малката, така че за сега приключвам търсенето!!!

# 35
  • Мнения: 6
Здравейте мами!
Първо да почерпя   party023 cook Popcorn, че ставаме на 7 месеца
Много ми се иска да дойдем в събота, но часът е много ранен. Ние ставаме към 10 и докато се приготвим ще е късно

# 36
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Честит рожден ден megita_84

# 37
  • Мнения: 2 922
Честит рожден ден, megita_84!!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 248
Честит  рожден ден на Мегита!!! Много здраве и  момент, по-сладки  от тази торта!!!


# 39
  • Мнения: 274
Честит Рожден ден на Мегита! Да си здрава и щастлива!
Честити 7 месеца и на Маришка Wink
Пак станахме в 6  Tired малко ми се спи, но предполагам, че е от времет  Laughing

# 40
  • Мнения: 125
ЧРД на голямата рожденничка и на малката бонбона! newsm51

# 41
  • Варна
  • Мнения: 893
търся доброволец,който да поеме подписката за събота
явно аз няма да мога да присъствам ПАК защото съм ебахти каръка...
дядото на мъжа ми е зле и мъжа ми иска да отидем да го видим...точно в събота!
имам чувството че господ само ме чака да се успокоя и ми прави мръсно...егати нещастието
за 8ми Март - почина брат ми;
за другата среща - другия брат в лудницата;
сега за събота - амиии дядо ти ще умира...ЗАЩО питам?!
сакън да не взема да изляза да се повеселя или да поема ангажимент....сякаш нарочно става всичко... нямам ли право поне за малко да съм щастлива????? какво толкова съм сгрешила ч еме наказва така?
тъкмо като си помисля че нещата са се наредили и се почувствам мааалко по-щастлива...
и чичо боже решава: ЗЕМИИИИИ тая брадва зад врата, ти нямаш право да си спокойна и щастлива и нямаш право на живи роднини  smile3511 smile3514

# 42
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Вержи споко мила всичко ще е наред, само не си троши нервите, а за подписката не се притеснявай, аз имам копие, пък и Юлето ще е там сигурно и тя ще има

 Hug

# 43
  • Мнения: 95
Да почерпя и аз с малко закъснение. Вчера моето слънце стана на шест месеца  baloni  Gift  party023  cook newsm38  party023  party023

# 44
  • Варна
  • Мнения: 893
ох , за малко да забравя днес ставаме на половин годинка  ooooh!
почерпете се за наша сметка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт