Вмъкни се в летните си дрешки или кой ще диетува с мен?

  • 12 982
  • 272
  •   1
Отговори
# 210
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Мъни4ка,бисквитите са марка "Триумф"/аз ги предпо4итам/,но всеки голям супермаркет тук си има собствена марка...Пинго Досе,Диа,Лидл,Карфур,Континент..../живея в Португалия/."Интегрални" са,защото са с оризово брашно и брашно и семена от трици/май така беше/,т.е. диети4ни Wink.Има и такъв хляб,нещо като 4ерния в БГ,но не то4но,защото тук има и друг много по 4ерен и твърд,но със страхотен вкус.Въобще имат около 20/25 вида хляб....с ядки,без ядки,със семена,бабин,регионален и т.н.,само дето обикновения струва 4,70?/кг.Не си падат много по хляба,наблягат на месото и пържените картофи,а и кухнята им е много калори4на.
Айдеееееееее,пак се отплеснах WhistlingЩе го броим за културно просветление Grinning
Петя,нямаш идея колко добре те разбирам.Ако искаш сподели на ли4ни как се оправяш с половинката,4е на мен нещо не ми се отдава с моя Водолей.
Моми4ета,извинете за оффа Praynig,но тук влизам само в 3 теми и нямам време да се ровя из форума.

# 211
  • Мнения: 4 770
  Ами не е нужно на лични, оправям се чудесно, той е рак, но е 7-ми месец(трябвало е да е дева също), пасваме си и нямам проблеми с характера му; за сметка на това татко ми е водолей  ooooh! и е малко по-сложно, но и той е страхотен иначе и много интелигентен, така че нямам проблем. Те двамата са ми най-близките...  Heart Eyes

# 212
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Завиждам ти,благородно.
Аз май с възрастта ставам все по мнителна и "дребнава"/на 37 съм,по4ти/,а Водолея има такъъъъъъъъъъъв свободолЮбив дух и е над дребните неща Sad.Не мога да го накарам да приеме,4е все някой трябва да мисли и за тях/т.е. аз/,ина4е нищо няма да е така,както той иска...поро4ен кръг.
Мноооооооого офф,сорри.

# 213
  • Мнения: 4 770
  Знам за какво говориш за водолея...  Mr. Green  а иначе аз пък все повече гледам да забравям дреболиите  Flutter

# 214
  • Мнения: 1 817
Специално за Доринда  Hug
Линк към зеленчуковата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201327.0
Доринда, ние за това сме тук, за да си споделяме! Така че пиши за каквото си искаш! Аз мисля, че е без значение каква зодия си! Просто водолеите са си такива!  Peace
Диди, браво! Аз може би ще започна с теб от начало, защото вчера имах негативни здравословни емоции и вечерта любимият реши да ме успокои с тайландска храна и чешка бира Крушовице  Blush . И понеже аз без бира само трудно мога, вечерта ми подейства много добре на общото психическо състояние  Wink !
Мъничка, дано имаш по-голям резултат при Търмъндчо!  Hug  bouquet
Петя, до къде стигна с отслабването? newsm78
Малко офф: Искам да помоля девите сред нас да не бъдат толкова критични, макар и добронамерено  Peace , за да не се стига до сблъсък, какъвто вече имаше  Hug ! Имам си 2 деви - една баба и една СВЕКЪРВА...Моля пощадете ме поне тук  Praynig ! Благодаря ви от сърце!   bouquet  bouquet  bouquet

# 215
  • Мнения: 4 770
  Моля, моля, аз да не съм виновна?
 А за отслабването мисля, че вече съм 57, ама не съм се мерила. Похапвам разни неща, само че умерено...    Mr. Green

# 216
  • Мнения: 1 817
Петя, няма виновни бе жена!  Hug 
Нали сме се разбрали-кой каквото иска яде и кой колкото иска кила смъква!  Peace
57 си вече  Shocked #Crazy ? Ти май само на секс и минерална вода караш,а  newsm78 ? Честито!   bouquet

# 217
  • Мнения: 4 770
  Кое е чудно??? Аз бях 58 преди седмица. Ям си супер даже. За завиждане съм... Мерси все пак! Продължавам до 52-53.... Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 1 817
Аз бях чела някъде за 63кг. Ама нещо не съм дочела явно... Wink
Ех, как ми се иска и аз да сум 57кг  Cry . Мечти... Tired

# 219
  • Мнения: 4 770
Аз бях чела някъде за 63кг. Ама нещо не съм дочела явно... Wink
Ех, как ми се иска и аз да сум 57кг  Cry . Мечти... Tired
   Това беше преди месец и половина. Сигурно не съм го написала като хората. Извини ме...  ooooh!  А иначе- ще бъдеш, не се тревожи! Сега колко си? Аз досега съм свалила общо 6кг не е малко... поне за мен е постижение Simple Smile

# 220
  • Мнения: 1 817
Сега съм 68,5  Peace . Дано скоро да съм по 65  Praynig !

# 221
  • Мнения: 4 770
  Не е зле! Продължавай смело напред!!! С теб сме!   bouquet

# 222
  • Мнения: 1 817
Благодаря за подкрепата!   bouquet

# 223
  • Мнения: 4 770
  Не съм я отказвала и няма да го направя!   Peace   bouquet

# 224
  • Мнения: 3 405
Днес не можах да започна. Утре вече започвам!!!

Общи условия

Активация на акаунт